partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sergio5 Na lewą stronę z Balde jak znalazł.
0
@Criss18Barca W piłce nie brakuje sportowców na poziomie.
0
@Luciano99 Wysyłać dziecko do akademii skorumpowanego piłkarza? Obrzydliwe
1
@Criss18Barca Umierający sport, to co się dziwić
1
@Arden Co było nielegalnego niby w „przejęciu” TVP? Nielegalnie to próbował PiS dalej tam swoje szopki urządzać.
0
Jebas jest głupszy niż ustawa przewiduje.
5
@blakkudium Niech ta Arabia już spier****
1
Messi po tych wszystkich latach zaczął się chyba w końcu sypać. Ewentualnie już nie trenuje i nie dba tak o siebie jak kiedyś, dlatego tyle urazów ostatnio.
0
@D10SLEO Cena w końcu raczy się pojawić, yeaaa :)
Szkoda, że emocje już znacznie opadły.
0
@daniel32778 Jak dobrą zmianę jak wszystko tracił?
0
@PatrykBarca Tak i to jego wina, że nic nie wygraliśmy XD. Ekspert z Ciebie niesamowity ;)
0
@Starrk Na mieszkaniach z biedry śpisz na paletach XD
1
@Ojciec5tkidzieci Przegraliśmy dwa finały. Z Milanem i z Bukaresztem.
3
Komentarz usunięty
1
@PatrykBarca No i taka była prawda. Ale te luke wypełnił Pedri który jest w końcu zdrowy.
1
W ogóle nie wierzę, że to pisze ale brakowało wczoraj De Jonga? A Casado? No mega zjazd. Zupełnie inny piłkarz aniżeli z początku sezonu gdzie zachwycał.
1
Komentarz usunięty
0
@norbi77 W tamtym sezonie było odwrotnie XD
1
@norbi77 Mental jest tylko niestety dla jednej drużyny :/
2
Przecież Garcia miał tę piłkę przez sekundę i to przez pressing zawodników Atletico więc o czym mowa? My wtedy rozgrywaliśmy, Atletico przejęło piłkę po ręce i doszło u nas do destabilizacji ustawienia. Gdyby została odgwizdana ta ręka tworzylibyśmy nową akcję, przy zupelnie innym ustawieniu swoim i rywala albo szukali dośrodkowania.
1
@tbas Eric jak to Eric. Miał dobre 3-4 mecze i powrót do swojej mierności.
0
@LOPEZ16 Lepsze za Fermina, bo są lepsi.
3
Zabawne jak z zawodników Cholo robi się wielkich twardzieli i walczaków, a dziś leżeli więcej razy niż Ronaldo w prime
3
@Patry10 No widzisz. To pewien paradoks. Zagraliśmy z nimi słabiej, a wygraliśmy i to na ich stadionie który trudno zdobyć. A w ostatnich dwóch meczach z nimi pod względem płynności gry graliśmy najlepsze dwa mecze sezonu. I co? Porażka i remis. Bądź tu mądry ;)
9
Ferran jako rezerwowy? Absolutny TOP
Ferran w pierwszej 11? Tragedia XD
1
Mental, panowie. Mental, idziemy w tym sezonie po wszystko.
1
Teraz bronić, a nie jak w pucharze króla obrona na 40-50 metrze.
0
@Rupert_Haubica A co daje Raphinha?
1
Lewandowskiemu najlepiej w tym meczu wychodzi klaskanie
0
@macio_944 No i masz skuteczność