partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Komentarz usunięty
0
@clyde No tak, bo wygląda młodo, a przy tym dobrze, zadbanie. Zresztą podobno w młodości był przystojny też. To wszystko się właśnie składa na tą aurę. Że nie wygląda jak za przeproszeniem przestraszony pizduś, ani nie zalany czy coś. Tylko jak zadbany facet.
0
@bartekvisca Wiem, np. Araujo nie potrafił upilnować 37 letniego typa poruszającego się jak wóz z węglem łamiąc tym samym serca i niszcząc humory milionom ludzi na świecie, w tym ii mnie gdzie skutki tego są odczuwalne po dziś dzień.
0
@mekston Szkoda, że stał się przy tym większym płaczkiem i bucem niż nawet Hamilton kiedykolwiek. Ale cóż, klasy nie kupisz, z klasą się trzeba urodzić. Dobrze, że klasa jest też brana pod uwagę w dyskusjach o GOATcie dlatego Schumi i Senna >>>>
1
@clyde Bo wygląda młodo i dlatego tak ci się wydaje.
3
Powiedzcie mi jak do tego doszło, że na świecie pojawili się tacy idioci(mówiąc delikatnie) którzy się betonują do drogi i nikt im nie może nic zrobić? Świat chyba naprawdę potrzebuje resetu.
0
@mekston Niesamowite
0
@Rewolucja123 Mendes miał Ronaldo. Czy „doili” oni Real?
7
Rayan Yamal niszczy dziś Madryt
2
@takisobiektos Dramat co oni grają…
0
@mordini123 Nawet nie wiedziałem, że ktoś przejmuje to u nas od nich
0
Często się ogląda NBA z polskim komentarzem, szczególnie tym na Canal plus
0
Jak Rakow zremisuje, a Lech wygra to kto liderem?
0
@Faro Ostatnio sobie lepiej poradził niż Mendy XD
0
@arasz1819 Wydarzyć się mogła. Bawi to, że Stanowski to kupił XD. Chyba, że Bator to też wybitny aktor, a nie tylko pisarz.
0
@Kgorecki2500 Jak taki młot jak Wałęsa był prezydentem to i Nawrocki może…
0
@gukwa A Araujo jest szybki i zawalił więcej bramek od tego wolnego Martineza, no popatrz ;). Czyżby boiskowe iq znaczyło więcej od szybkości? Hmmm
8
No i dobrze. Sprzedać go w pizdu.
0
@Ilka Bo stroje są cały czas niedostępne.
9
Woch ma rację. Nikt nie che ginąć za decyzje tych przygłupów którzy nami rządzą. To do wojska nie zachęca.
1
@PatrychoO Szkoda, że nawet się nie da kupić bo Nike jest żałosne
0
Jakubiak z Nawrockim sobie rowy wylizują aż miło
0
@July_6_BcN W TVP?
3
Ale wycierają podłogę Nawrockim haha. Ściera do podłogi we „własnym” domu XD
7
No to mamy hat trick. Znów nie na temat i jeszcze zaczął obrażać XD
3
Kolejne pytanie i brak na nie odpowiedzi? Wybitny koleś XD
4
Nawrocki to taki młot, że nawet na takie pytanie nie umie odpowiedzieć tylko leje wodę i omija temat XD
4
Szymon Siłownia
0
@ZuczekFCB1899 A ja sobie odpalam GoWa ;)
0
@Tomek54321 Wedle przepisów na Yamalu był karny :)