7

Komentarz usunięty

0

@clyde No tak, bo wygląda młodo, a przy tym dobrze, zadbanie. Zresztą podobno w młodości był przystojny też. To wszystko się właśnie składa na tą aurę. Że nie wygląda jak za przeproszeniem przestraszony pizduś, ani nie zalany czy coś. Tylko jak zadbany facet.

0

@bartekvisca Wiem, np. Araujo nie potrafił upilnować 37 letniego typa poruszającego się jak wóz z węglem łamiąc tym samym serca i niszcząc humory milionom ludzi na świecie, w tym ii mnie gdzie skutki tego są odczuwalne po dziś dzień.

0

@mekston Szkoda, że stał się przy tym większym płaczkiem i bucem niż nawet Hamilton kiedykolwiek. Ale cóż, klasy nie kupisz, z klasą się trzeba urodzić. Dobrze, że klasa jest też brana pod uwagę w dyskusjach o GOATcie dlatego Schumi i Senna >>>>

1

@clyde Bo wygląda młodo i dlatego tak ci się wydaje.

3

Powiedzcie mi jak do tego doszło, że na świecie pojawili się tacy idioci(mówiąc delikatnie) którzy się betonują do drogi i nikt im nie może nic zrobić? Świat chyba naprawdę potrzebuje resetu.

0

@mekston Niesamowite

0

@Rewolucja123 Mendes miał Ronaldo. Czy „doili” oni Real?

7

Rayan Yamal niszczy dziś Madryt

2

@takisobiektos Dramat co oni grają…

0

@mordini123 Nawet nie wiedziałem, że ktoś przejmuje to u nas od nich

0

Często się ogląda NBA z polskim komentarzem, szczególnie tym na Canal plus

0

Jak Rakow zremisuje, a Lech wygra to kto liderem?

0

@Faro Ostatnio sobie lepiej poradził niż Mendy XD

0

@arasz1819 Wydarzyć się mogła. Bawi to, że Stanowski to kupił XD. Chyba, że Bator to też wybitny aktor, a nie tylko pisarz.

0

@Kgorecki2500 Jak taki młot jak Wałęsa był prezydentem to i Nawrocki może…

0

@gukwa A Araujo jest szybki i zawalił więcej bramek od tego wolnego Martineza, no popatrz ;). Czyżby boiskowe iq znaczyło więcej od szybkości? Hmmm

8

No i dobrze. Sprzedać go w pizdu.

0

@Ilka Bo stroje są cały czas niedostępne.

9

Woch ma rację. Nikt nie che ginąć za decyzje tych przygłupów którzy nami rządzą. To do wojska nie zachęca.

1

@PatrychoO Szkoda, że nawet się nie da kupić bo Nike jest żałosne

0

Jakubiak z Nawrockim sobie rowy wylizują aż miło

0

@July_6_BcN W TVP?

3

Ale wycierają podłogę Nawrockim haha. Ściera do podłogi we „własnym” domu XD

7

No to mamy hat trick. Znów nie na temat i jeszcze zaczął obrażać XD

3

Kolejne pytanie i brak na nie odpowiedzi? Wybitny koleś XD

4

Nawrocki to taki młot, że nawet na takie pytanie nie umie odpowiedzieć tylko leje wodę i omija temat XD

4

Szymon Siłownia

0

@ZuczekFCB1899 A ja sobie odpalam GoWa ;)

0

@Tomek54321 Wedle przepisów na Yamalu był karny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?