1

Ale piknik dziś na trybunach masakra…

1

@tbas Chyba cię głowa boli jak ty tam winisz Cubarsiego, bo uwaga nie było spalonego o milimetr.

0

@Jakchcesz Tam były milimetry i sytuacja po przejęciu piłki. Nie winiłbym go za to.

2

@tbas Wiadomo, dla ciebie pewnie standardowo wina Cubarsiego XD

2

Jakie są argumenty żeby zostawić ter Stegena? Bronić broni słabo, po ciężkiej kontuzji, pensja wysoka. Zero korzyści, same minusy.

0

De Jong też dobry. Najświeższy i stoi na boisku jak widły w gnoju a gość mu ścina za plecami

1

Parodia bramkarza

0

Co tam się w tym Realu odwala? Gość wszedł i czerwo XD

2

@draxidox No szczególnie w twoim wykonaniu. Ty tu masz konto tylko po to żeby o polityce pisać albo o kierowcach pisząc swoje „mądrości” XD

1

@Eto'o9 R10 Pedriego też sprzedawaliście…

1

Lewy jedyne obce ciało w tej drużynie odkąd wrócił

0

@Patrykl145 Skzoda, że zawsze strzela na pałę

0

@Lisek Nasza koszulka kosztuje tyle co i Realu na przykład. My i Real sprzedajemy podobne ilości koszulek. Różnice? No na przykład takie, że koszulka Realu jest praktycznie cały czas dostępna i to we wszystkich rozmiarach, często mają też promocje. Tymczasem my, zerowa dostępność koszulek praktycznie, sprawdzam niemal codziennie i zawsze to samo. Nike to żałosna firma i tyle. Życzę im upadku.

0

Real trzeci transfer. Ciekawe czy szykują coś jeszcze.

0

Guardiola wczoraj przegraj i wypłynął z niego burak

1

@SelloutCrowd Co ty pieprzysz?

3

Knicks po 25 latach w finałach konferencji! Tyle lat czekania, szorowania praktycznie cały czas po dnie, ale w końcu, w końcu jest duma i radość dla mnie jako kibica z oglądania tej drużyny. Pamiętam jak w 2019 się najaralem na 1 pick i Ziona oraz na Duranta z FA i jak zwykle wyszło mokra ściera w ryjec. Z perspektywy czasu okazało się to jednak dobre, ale to też w głównej mierze dzięki temu, że jest tam w końcu GM który ogarnia. Wierzę w pierścień, bo czemu by nie.
LGK

0

@Toretto 900 zł? Chyba 1900.

4

Widzę, że oba zespoły w formie przed finałem LE XD

4

Inigo zasługuje na wyższą notę od Cubarsiego. Pedri jak Yamal, powinien mieć 10.

0

@barcafan1789 Nike to dno

1

Nike zrobiło rzut koszulek i już się wyprzedały. To ile oni dają tych koszulek? 1000? Żałosna firma…
Z tego sezonu już pewnie koszulki nie kupię…

0

„Przede wszystkim, kochamy ten klub.”
I można nie lubić Laporty, ale to że kocha ten klub jest bardziej niż pewne. Było kilka decyzji które tak jak on sam mówi niektórzy mogli nie rozumieć itd, ale koniec końców znów to on nas wprowadza na top piłkarski. Zasługuję na kolejną kadencję i oby wygrał tę wybory, bo lepszego kandydata i tak nie widać.

1

@clyde Terminator

0

@bart_azz Odpoczynek przed czym? Zostały dwa mecze i maja długie wakacje.

0

@Encore Mi tam nie szkoda

0

Campeones Campeones Ole Ole Ole!

3

Oni grają w 10 czy my?

0

Najlepszy piłkarz na świecie

1

Raphinha DRAMAT Co on gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?