7

Zabójcze trio XD


1

@Sulimo Właśnie ludzie sobie nie zdają sprawy, że brak pełnej władzy PO oznacza za całkiem niedługo pełną władzę PiS XD. Ogólnie wiadomo, że jest to i tak koniec końców sytuacja patowa i bez wyjścia.

1

Ogólnie jak Rafau przegra te wybory, a raczej tak to bedzie koniec platformy i Tuska XD. Drugi raz się już nie podniosą.

5

@Bilon87 Zacznijmy od tego, że sondaże nie powinny istnieć, bo są potężnym narzędziem manipulacyjnym.

0

@Korek365 I akurat na gościa coś jest jakimś agentem Putina, ta XD

5

Dobra, Maciek dostał 0,4%. Jakim ku*** cudem ktoś na niego mógł oddać głos? XD
O co tu chodzi? Nie chce mi się w to wierzyć w ogóle.

0

@GTBTP Simon 800k głosów zza granicy dostał. Już po zawodach

4

Villarreal 3 strzały na bramkę i 3 gole. Hmmm wystarczy zobaczyć kto broni i wszystko jasne.

4

Ta parówa coś obroni?

2

@Kuchar Dostali dwie czerwone, pozdrawiam.

1

Ale piknik dziś na trybunach masakra…

1

@tbas Chyba cię głowa boli jak ty tam winisz Cubarsiego, bo uwaga nie było spalonego o milimetr.

0

@Jakchcesz Tam były milimetry i sytuacja po przejęciu piłki. Nie winiłbym go za to.

2

@tbas Wiadomo, dla ciebie pewnie standardowo wina Cubarsiego XD

2

Jakie są argumenty żeby zostawić ter Stegena? Bronić broni słabo, po ciężkiej kontuzji, pensja wysoka. Zero korzyści, same minusy.

0

De Jong też dobry. Najświeższy i stoi na boisku jak widły w gnoju a gość mu ścina za plecami

1

Parodia bramkarza

0

Co tam się w tym Realu odwala? Gość wszedł i czerwo XD

2

@draxidox No szczególnie w twoim wykonaniu. Ty tu masz konto tylko po to żeby o polityce pisać albo o kierowcach pisząc swoje „mądrości” XD

1

@Eto'o9 R10 Pedriego też sprzedawaliście…

1

Lewy jedyne obce ciało w tej drużynie odkąd wrócił

0

@Patrykl145 Skzoda, że zawsze strzela na pałę

0

@Lisek Nasza koszulka kosztuje tyle co i Realu na przykład. My i Real sprzedajemy podobne ilości koszulek. Różnice? No na przykład takie, że koszulka Realu jest praktycznie cały czas dostępna i to we wszystkich rozmiarach, często mają też promocje. Tymczasem my, zerowa dostępność koszulek praktycznie, sprawdzam niemal codziennie i zawsze to samo. Nike to żałosna firma i tyle. Życzę im upadku.

0

Real trzeci transfer. Ciekawe czy szykują coś jeszcze.

0

Guardiola wczoraj przegraj i wypłynął z niego burak

1

@SelloutCrowd Co ty pieprzysz?

3

Knicks po 25 latach w finałach konferencji! Tyle lat czekania, szorowania praktycznie cały czas po dnie, ale w końcu, w końcu jest duma i radość dla mnie jako kibica z oglądania tej drużyny. Pamiętam jak w 2019 się najaralem na 1 pick i Ziona oraz na Duranta z FA i jak zwykle wyszło mokra ściera w ryjec. Z perspektywy czasu okazało się to jednak dobre, ale to też w głównej mierze dzięki temu, że jest tam w końcu GM który ogarnia. Wierzę w pierścień, bo czemu by nie.
LGK

0

@Toretto 900 zł? Chyba 1900.

4

Widzę, że oba zespoły w formie przed finałem LE XD

4

Inigo zasługuje na wyższą notę od Cubarsiego. Pedri jak Yamal, powinien mieć 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?