partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zabójcze trio XD
1
@Sulimo Właśnie ludzie sobie nie zdają sprawy, że brak pełnej władzy PO oznacza za całkiem niedługo pełną władzę PiS XD. Ogólnie wiadomo, że jest to i tak koniec końców sytuacja patowa i bez wyjścia.
1
Ogólnie jak Rafau przegra te wybory, a raczej tak to bedzie koniec platformy i Tuska XD. Drugi raz się już nie podniosą.
5
@Bilon87 Zacznijmy od tego, że sondaże nie powinny istnieć, bo są potężnym narzędziem manipulacyjnym.
0
@Korek365 I akurat na gościa coś jest jakimś agentem Putina, ta XD
5
Dobra, Maciek dostał 0,4%. Jakim ku*** cudem ktoś na niego mógł oddać głos? XD
O co tu chodzi? Nie chce mi się w to wierzyć w ogóle.
0
@GTBTP Simon 800k głosów zza granicy dostał. Już po zawodach
4
Villarreal 3 strzały na bramkę i 3 gole. Hmmm wystarczy zobaczyć kto broni i wszystko jasne.
4
Ta parówa coś obroni?
2
@Kuchar Dostali dwie czerwone, pozdrawiam.
1
Ale piknik dziś na trybunach masakra…
1
@tbas Chyba cię głowa boli jak ty tam winisz Cubarsiego, bo uwaga nie było spalonego o milimetr.
0
@Jakchcesz Tam były milimetry i sytuacja po przejęciu piłki. Nie winiłbym go za to.
2
@tbas Wiadomo, dla ciebie pewnie standardowo wina Cubarsiego XD
2
Jakie są argumenty żeby zostawić ter Stegena? Bronić broni słabo, po ciężkiej kontuzji, pensja wysoka. Zero korzyści, same minusy.
0
De Jong też dobry. Najświeższy i stoi na boisku jak widły w gnoju a gość mu ścina za plecami
1
Parodia bramkarza
0
Co tam się w tym Realu odwala? Gość wszedł i czerwo XD
2
@draxidox No szczególnie w twoim wykonaniu. Ty tu masz konto tylko po to żeby o polityce pisać albo o kierowcach pisząc swoje „mądrości” XD
1
@Eto'o9 R10 Pedriego też sprzedawaliście…
1
Lewy jedyne obce ciało w tej drużynie odkąd wrócił
0
@Patrykl145 Skzoda, że zawsze strzela na pałę
0
@Lisek Nasza koszulka kosztuje tyle co i Realu na przykład. My i Real sprzedajemy podobne ilości koszulek. Różnice? No na przykład takie, że koszulka Realu jest praktycznie cały czas dostępna i to we wszystkich rozmiarach, często mają też promocje. Tymczasem my, zerowa dostępność koszulek praktycznie, sprawdzam niemal codziennie i zawsze to samo. Nike to żałosna firma i tyle. Życzę im upadku.
0
Real trzeci transfer. Ciekawe czy szykują coś jeszcze.
0
Guardiola wczoraj przegraj i wypłynął z niego burak
1
@SelloutCrowd Co ty pieprzysz?
3
Knicks po 25 latach w finałach konferencji! Tyle lat czekania, szorowania praktycznie cały czas po dnie, ale w końcu, w końcu jest duma i radość dla mnie jako kibica z oglądania tej drużyny. Pamiętam jak w 2019 się najaralem na 1 pick i Ziona oraz na Duranta z FA i jak zwykle wyszło mokra ściera w ryjec. Z perspektywy czasu okazało się to jednak dobre, ale to też w głównej mierze dzięki temu, że jest tam w końcu GM który ogarnia. Wierzę w pierścień, bo czemu by nie.
LGK
0
@Toretto 900 zł? Chyba 1900.
4
Widzę, że oba zespoły w formie przed finałem LE XD
4
Inigo zasługuje na wyższą notę od Cubarsiego. Pedri jak Yamal, powinien mieć 10.