partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Sulimo Zazdro ;)
0
@Szmulek Teraz? Ja mam o nim takie zdanie od dawien dawna ;)
0
@Hajny Ale robił to wszystko na tej samej zasadzie. No i umówmy się co to za kłopot zaorać jakiegoś polityka który zmienia to co mówi średnio co 2 tygodnie i to jeszcze publicznie?
9
Nie da się słuchać Mazurka. Dla mnie ten gość to taki jest błazen. Co to za sztuka zadać pytanie, najlepiej z tezą i nie dać komuś na nie odpowiedzieć bo się go przekrzykuje?
1
Może Deco po prostu jako dobrym samarytaninem i chce przepłacić za Diaza żeby pomóc Liverpoolowi w ściągnięciu takiego kozaka jak Wirtz?
1
@Hadim Nie masz nawet pojęcia o czym piszesz gościu.
1
Co do Deco i tego Diaza to co to jest w ogóle za patola, że "marzeniem Deco jest ściągnięcie Diaza"? Przecież to Flick powinien mu powiedzieć jakiego zawodnika chciałby widzieć w swoim zespole, a Deco jako dyrektor sportowy stara się tego zawodnika sprowadzić o ile to możliwe. A nie, że dyrektor sobie wybiera zawodników i potem "masz tu taką zabawkę, spodobała mi się, baw się".
1
Tragicznie działa ta strona od kilku dni. Komentarze na artykułach się często nie chcą załadować, jak już się załadują to np. nie da się wyświetlić odpowiedzi albo coś poherbować. No masakra.
1
@Lionel_Messi10 No jak nie potrafisz zmienić zdania nie mając racji to tylko świadczy o twojej głupocie :).
I pamiętaj, że fanatyzm jest jeszcze gorszy od faszyzmu :)
2
@Lionel_Messi10 Twoje pojęcie o piłce jest zerowe XD. Żyjesz w bańce argetyńskiej i tyle i do tego jesteś mocno odklejony. Zawsze jak przegrywasz na argumenty to albo zaczynasz wyzywać albo piszesz jakieś bla bla XD
1
@Lionel_Messi10 Nie potrzebujemy kolejnego gościa co może zagrać na skrzydle, ale to nie jego pozycja ostatecznie. Potrzebujemy typowego skrzydłowego. Alvarez jest za wolny na skrzydło do naszej taktyki. Ale z tobą ciężko dyskutować, bo jesteś typowym fanatykiem.
1
@michal26 Epopeje na temat Mentzena, że może będzie mijanka z nawrotem, że nie rozumiesz czemu pis jeszcze kandydata nie zmienił, będę pamiętał na zawsze :)
1
@Lionel_Messi10 Nie wiem czego Ty nie rozumiesz. My szukamy skrzydłowego, a nie napastnika. Alvarez to nie jest skrzydłowy tylko napastnik. Do tego chyba za przeproszeniem na głowę upadłeś, jeśli myślisz że Atletico go po jednym sezonie od tak sobie odda do Barcelony, która każdy transfer dopina na trytytki
58
@Kessie „Jestem analitykiem z zawodu więc jakieś pojęcie mam” XDDDD
5
L-I-onel
A-N-dres
M-E-ssi
=
LAMINE
Wszystko jasne. Nie ma przypadku, są tylko znaki.
15
Niech nawet sobie nikt nie robi jaj z tym Martinezem…
0
@michal26 Produkujesz się niemiłosiernie, a rzadko co z Twoich przewidywań się sprawdza XD
0
To jednak już Klopp nie w Romie? Ahhh ci marni dziennikarze
0
@Peniu Wzór kariery Mou? On już brał to co mu pozostawało. Tak to ambicje zawsze miał najwyższe, tylko no nie potrafił realizować już celów…
3
Wygrajmy dla bezpieczeństwa z Bilbao…
0
W Romie się jakiś nowy inwestor ma pojawić? Nie wierzę, że Klopp ich wybrał bez jakiś zapewnień finansowych, że będzie mógł powalczyć o coś więcej aniżeli top 4.
1
@maciar Sytuacja patowa.
0
@AlphaNumeric Zastanawia mnie czy pisząc takie bzdury jakie piszesz ty na przykład włączacie przy nich myślenie? Czy po prostu napisane dla napisania?
1
@pax Nie oczekuj obiektywnej oceny od Michała. On jest zbyt dużym fanatykiem. Nie zapomnę jakie epopeje tu pisał, że nie rozumie czemu PiS kandydata nie zmienia i że Mentzen go może zaraz łyknie i że na pewno nie będzie miał mniej niż te 20%.
6
@Luciano99 Jarek mu po angielsku pisze? Jak on już ledwo polski ogarnia.
5
@Roobo A ile jest takich ludzi co pomyśli np. „Że zagłosowałbym na tego kandydata, ale nie ma sensu, bo w sondażach ma on 5% więc i tak nie wygra, więc zagłosuje na tego co może wygrać”
Pomyśli tak z 2 miliony ludzi w Polsce i już się z tego robią potężne procenty.
We Włoszech bodajże sondaże są zakazane.
0
@Bobo25 Zapomniałeś jeszcze dodać, że zwycięstwo Nawrockiego oznacza pełną władzę ponownie w wykonaniu pisu za 2 lata.
0
Czy jak wygra Nawrocki to w każdej gminie powstanie nowy DPS?
1
@Stinger_ Nazwa partii i manipulacyjne sondaże.
0
Jedyne co w Pisie jest prawicowe to podejście do wiary XD. Nic więcej