0

@barcelonaLM Ahhh okej

0

@barcelonaLM A to reszta nie ma wicemistrza, że tylko przy dwóch podałeś?

1

@norbi77 LKE wygrali

0

@barcelonaLM Roma była wyżej niż my XD. To tylko pokazuje jakim dramatem było ostatnie 5 lat

0

@kamiVeB Skąd info o tych trupach z szafy?

1

No i teraz jak człowiek sobie uświadamia, że to koniec to ten Inter boli jeszcze bardziej ehhh.

0

@ShawnC Wiesz kto jeszcze bardzo dobry mecz? Cubarsi, ale od ciebie się tego nikt nie dowie ;). Za to w drugą stronę piszesz jako pierwszy XD

5

Tak kończy mistrz, po mistrzowsku! Teraz tyle czekać na następny mecz, ehhh.

3

Eric Garcia co za kozak!

2

@norbi77 Tak, to ten.

0

@kamiVeB Tam nie było akurat pola do podania

0

Po co on grał górną piłkę zamiast dać do Pedriego po ziemii? Słabiutki mecz Yamala

1

Ale Balde jest mierny po tej kontuzji

2

Ktoś coś mówił o małej liczbie podań do Lewego? XD

0

Venezia gooool!

3

Niech ta Venezia ugra ten remis.

1

@Sulimo Wygląda jak ta postać z The Office XD. Lech nawet dziś coś wrzucał z nim przerobione.

3

@Aragorn33 Brakuje wciąż kreatywności i większego spokoju z piłką przy nodze. Oby presezon z Flickiem był dla niego najbardziej owocny jak to tylko możliwe.

0

@kuz 65 klauzuli, nie kwoty którą możesz rozbić na raty.

1

Ten Nico to taki trochę Leao. Dużo szumu, ale malo konkretów.

1

@tbas Tak nas ten okularnik załatwił...

23

@Prorokk A co odmówił ci, że dopytujesz ;)?


Sory, nie mogłem się powstrzymać XD

6

@Cvzx De Laurentis to rak, o to chodzi.

0

@Borneo Ale to nie jest szkółka

1

@barcelonaLM Tenis już nie będzie taki sam.

0

@patrykzmc2000 Szkoda, że nie wejdzie Villa i Newcastle zamiast Chelsea. Ale niebiescy niestety wygrają więc i tak bez szans.

0

@Pedri16Future Patologia przecież

0

A czemu nie było Varu przy tym golu dla United? W sensie czemu var to podtrzymał?

2

@Eklerek Eddie Howe może się pakować jak nie będzie LM

2

@BorzyKrzys De Laurentis to rak tego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?