partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Abde! Brawo, nasz zawodnik. A Isco co za podanie
4
Co tam się odpierd*** w tych Końskich XD. Przecież to wygląda jak jakaś scena z The Office
0
Ehhhh zostaniemy z tym Ter Terroristą. Nie ma co się łudzić, że będzie inaczej.
0
Czyli uj bombki strzelił? Ehhh
4
@Lewangoooolsky Sam jesteś szczyl
0
@Aragorn33 To, że Nawrocki to jest gangus, przygłup i że nie powinien zostać prezydentem jest dla mnie jasne i oczywiste. Z drugiej strony Tusk też się przyznał do takich czynów jak ustawki. Więc na logikę to sam powinien nie być z tego powodu premierem, czyż nie?
9
@Luciano99 @mmaciass @FCB_dimiC
Ogarnijcie się „pisfederacji”, boli? Hehe :D
5
@Szmulek No to przyznam szczerze, że nikt mnie bardziej nie zmotywował do tej pory.
0
@gumaz W końcu. Walić piwniczaków!
2
Komentarz usunięty
7
Kiedyś jakaś nowa gorąca o polityce? Bo już chyba z każdą jestem na bieżąco, a popcorn czeka.
6
@clyde Rzeczywiście biedne dzieci, które finansowo są już ustawione do końca swojego żywota...
0
Z jednej strony to słabe, a z drugiej? Zajebiste
8
Boże ta strona to ostatnio dno. Nie dość, że jakieś ładowanie komentarzy dodaliście, to jeszcze jak jest odpalonych kilka artykułów na raz to te komentarze się nie wczytują, tak samo jak odpowiedzi, dawanie herbów itd. Chcecie "dorównać" notatnikowi czy o co chodzi?
0
@Foro Przecież oni tym piwem zyskali
0
@FcPortoFan1999 Przecież GSW z 2017 nikt by nie ograł tak czy siak
0
@Alo_Vi Tak, tak. A potem przyleci smok
0
@FcPortoFan1999 Indiana XD
Knicks biorą te serie jeszcze. Potem zdobywają tytuł i Nowy Jork zamienia się w Gotham XD
0
Ant nie dojechał w nocy i OKC bierze tę serię na 99%
0
@SelloutCrowd Birek to zwykła nalepka na kibel
2
@BORO_12 Po minucie mam już dość XD
0
@ricardo0705 Z free throw merchantem dużo łatwiej
0
@michal26 Najlepszy to sprzedaż za 200 mln do PSG nie? ;)
1
@Sulimo Czyli nic z tego nie będzie. Dobrze wiemy jak działają Rutki.
0
@SelloutCrowd No tak, Tusk to z pewnością największy polski polityk w definicji w jakiej ty to podałeś. Ale na pewno nie największy Polak, nawet w tym tysiąc leciu. Przebija go choćby kilku sportowców.
1
@KamQiX Być może. Nie oglądam też od początku. Oceniam to co widziałem.
5
Stanowski próbuje i próbuje zagiąć tego Sikorskiego, ale on na każde pytanie odpowiada bez zająknięcia. Doświadczenie robi swoje, ale z tym Tuskiem to doje*** XD
0
@ShawnC No muszą to jakoś sobie wyrównywać. Bilety na Camp Nou będą na pewno tańsze.
0
@Azazel_Pazuzu Nowy Cyberpunk?
8
Kogo łysy nam tym razem zajedziesz?