6

@clyde Rzeczywiście biedne dzieci, które finansowo są już ustawione do końca swojego żywota...

0

Z jednej strony to słabe, a z drugiej? Zajebiste

8

Boże ta strona to ostatnio dno. Nie dość, że jakieś ładowanie komentarzy dodaliście, to jeszcze jak jest odpalonych kilka artykułów na raz to te komentarze się nie wczytują, tak samo jak odpowiedzi, dawanie herbów itd. Chcecie "dorównać" notatnikowi czy o co chodzi?

0

@Foro Przecież oni tym piwem zyskali

0

@FcPortoFan1999 Przecież GSW z 2017 nikt by nie ograł tak czy siak

0

@Alo_Vi Tak, tak. A potem przyleci smok

0

@FcPortoFan1999 Indiana XD
Knicks biorą te serie jeszcze. Potem zdobywają tytuł i Nowy Jork zamienia się w Gotham XD

0

Ant nie dojechał w nocy i OKC bierze tę serię na 99%

0

@SelloutCrowd Birek to zwykła nalepka na kibel

2

@BORO_12 Po minucie mam już dość XD

0

@ricardo0705 Z free throw merchantem dużo łatwiej

0

@michal26 Najlepszy to sprzedaż za 200 mln do PSG nie? ;)

1

@Sulimo Czyli nic z tego nie będzie. Dobrze wiemy jak działają Rutki.

0

@SelloutCrowd No tak, Tusk to z pewnością największy polski polityk w definicji w jakiej ty to podałeś. Ale na pewno nie największy Polak, nawet w tym tysiąc leciu. Przebija go choćby kilku sportowców.

1

@KamQiX Być może. Nie oglądam też od początku. Oceniam to co widziałem.

5

Stanowski próbuje i próbuje zagiąć tego Sikorskiego, ale on na każde pytanie odpowiada bez zająknięcia. Doświadczenie robi swoje, ale z tym Tuskiem to doje*** XD

0

@ShawnC No muszą to jakoś sobie wyrównywać. Bilety na Camp Nou będą na pewno tańsze.

0

@Azazel_Pazuzu Nowy Cyberpunk?

8

Kogo łysy nam tym razem zajedziesz?

2

@ShawnC Ceny rosną, a chętni dalej są. O czymś to mówi.

3

Po prostu po raz pierwszy od 10 lat gra zespół grał tak że każdy chciał to zobaczyć z wysokości trybun.

1

@Alex1995 Zdejmij czapkę aluminiową z głowy

0

@KamQiX Na jakiej stacji?

7

Jak można w ogole wymyślić coś takiego, że jak wygra Trzaskowski to czeka nas druga Białoruś? XD

0

Sutener o sutenerze w publicznej, państwowej telewizji XD, hit.

7

Ja jebe XD. Tusk stracił mapę? Czy on serio na wizji powołał się na Murańskiego? Strzał w kolano XD

0

@AlphaNumeric Przecież Diaz zjada tego Gakpo

2

@Szmulek Utrzymał ich w lidze

2

Komentarz usunięty

1

@DeXt3rVeB To najstarszy zawód świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?