1

Dobra wróćmy do ważniejszych spraw. Dawać te oficjalke Garcii.

1

Wiadomo czy Ziobro magicznie już ozdrowiał?

2

To teraz tylko jeszcze w 2027 powrót do władzy pisu w koalicji z konfa gdzie pryszczaty Krzysiu zadba o to żeby to była koalicja pod tyłem „lizanie rowka”. Pis dokończy to co nie udało się przed wyborami w 2023 czyli pozmieniania w okręgach wyborczych tak żeby już nigdy władzy nie stracić i mamy kolejne Węgry na mapie europejskiej. No ale w końcu Polak i Węgier dwa bratanki ;)

0

@Barca_Big_Moment Nie znam nikogo takiego osobiście, ale ok. A argument o kradnięciu przemilczę XD

2

Populacja Węgier: zmniejsza się

0

@AlwaysBlaugrana „Rozłożyli edukację na łopatki” no właśnie ;)

0

@Przemek2323 Jak jeden 1,4 jak jest 0,7

0

@barcelonaLM A kiedy następny?

0

@mordini123 Co??? Przecież on dopiero miał program z Ceną i wciąż był wartością dodatnią. Co te TKO odwala???

1

@MOLESTA Czyli już nie twierdzisz jak godzinę temu, że wygrał Nawrocki? ;)

0

@directedbyfcb W końcu musiał nadejść ten pierwszy raz

2

Kobiety przyjadą czy Karol odwołał jednak?

8

Morawiecki coś biadoli o propagandzie telewizyjnej, kurtyna.

0

O której late poll?

0

@tbas Mówisz o pewnym Dominiku?

2

@PatrykBarca Jak nie ma kontraktu? Ma do 30 czerwca :)

0

Nic dziwnego, że go baba zostawiła. Ciężko typ z niego się wydaje.

4

@krol211 Wstawiłeś wpis z notką, że Pique nigdy tak nie powiedział XD. Gratuluję

0

Iga przed meczem chyba za dużo „treningu” ze swoją psycholożką

0

@Kgorecki2500 Kiedy kolejny update?

2

@UriBoyka Będzie 80

21



Jeszcze powietrze nabrane żeby klata wygladała na większą, groźne spojrzenie na jakiegoś zawodnika i mamy cały obraz Marciniaka

14

@Arden Niesamowity mental. Naprawdę robi wrażenie, że on się po takim czymś podniósł i potrafi jeszcze czerpać radość i myśleć tylko o tych najpiękniejszych chwilach związanych z Xana

1

@Safrani Kit po całości

0

@FcPortoFan1999 Lech i tak nie wejdzie. Oni już teraz potrzebują wzmocnień i do 1 składu i na ławkę. A jak jeszcze ma odejść Sousa to już w ogóle tego nie widzę. Rutki nie wydadzą więcej niż powinni, a szkoda.

4

@Comentateiro Mecz meczowi nierówny.

7

Jak Flick zakończy już karierę chciałbym tutaj znów zobaczyć Lucho. Podjąłby się wyzwania na pewno.

0

@Kozinho. Chyba Neymarowi samemu najbardziej

0

@Culer9002 Wiem, my bad. Ale coś podobnego było wcześniej.

0

@MOLESTA Albo co robił Alisson w pierwszym meczu z PSG. To był najlepszy występ bramkarza jaki kiedykolwiek widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?