partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra wróćmy do ważniejszych spraw. Dawać te oficjalke Garcii.
1
Wiadomo czy Ziobro magicznie już ozdrowiał?
2
To teraz tylko jeszcze w 2027 powrót do władzy pisu w koalicji z konfa gdzie pryszczaty Krzysiu zadba o to żeby to była koalicja pod tyłem „lizanie rowka”. Pis dokończy to co nie udało się przed wyborami w 2023 czyli pozmieniania w okręgach wyborczych tak żeby już nigdy władzy nie stracić i mamy kolejne Węgry na mapie europejskiej. No ale w końcu Polak i Węgier dwa bratanki ;)
0
@Barca_Big_Moment Nie znam nikogo takiego osobiście, ale ok. A argument o kradnięciu przemilczę XD
2
Populacja Węgier: zmniejsza się
0
@AlwaysBlaugrana „Rozłożyli edukację na łopatki” no właśnie ;)
0
@Przemek2323 Jak jeden 1,4 jak jest 0,7
0
@barcelonaLM A kiedy następny?
0
@mordini123 Co??? Przecież on dopiero miał program z Ceną i wciąż był wartością dodatnią. Co te TKO odwala???
1
@MOLESTA Czyli już nie twierdzisz jak godzinę temu, że wygrał Nawrocki? ;)
0
@directedbyfcb W końcu musiał nadejść ten pierwszy raz
2
Kobiety przyjadą czy Karol odwołał jednak?
8
Morawiecki coś biadoli o propagandzie telewizyjnej, kurtyna.
0
O której late poll?
0
@tbas Mówisz o pewnym Dominiku?
2
@PatrykBarca Jak nie ma kontraktu? Ma do 30 czerwca :)
0
Nic dziwnego, że go baba zostawiła. Ciężko typ z niego się wydaje.
4
@krol211 Wstawiłeś wpis z notką, że Pique nigdy tak nie powiedział XD. Gratuluję
0
Iga przed meczem chyba za dużo „treningu” ze swoją psycholożką
0
@Kgorecki2500 Kiedy kolejny update?
2
@UriBoyka Będzie 80
21
Jeszcze powietrze nabrane żeby klata wygladała na większą, groźne spojrzenie na jakiegoś zawodnika i mamy cały obraz Marciniaka
14
@Arden Niesamowity mental. Naprawdę robi wrażenie, że on się po takim czymś podniósł i potrafi jeszcze czerpać radość i myśleć tylko o tych najpiękniejszych chwilach związanych z Xana
1
@Safrani Kit po całości
0
@FcPortoFan1999 Lech i tak nie wejdzie. Oni już teraz potrzebują wzmocnień i do 1 składu i na ławkę. A jak jeszcze ma odejść Sousa to już w ogóle tego nie widzę. Rutki nie wydadzą więcej niż powinni, a szkoda.
4
@Comentateiro Mecz meczowi nierówny.
7
Jak Flick zakończy już karierę chciałbym tutaj znów zobaczyć Lucho. Podjąłby się wyzwania na pewno.
0
@Kozinho. Chyba Neymarowi samemu najbardziej
0
@Culer9002 Wiem, my bad. Ale coś podobnego było wcześniej.
0
@MOLESTA Albo co robił Alisson w pierwszym meczu z PSG. To był najlepszy występ bramkarza jaki kiedykolwiek widziałem.