19

Ale to jest karma dla łysego za swoje dziwne uparte decyzje. Jak można stawiać jakiegoś Viviana nad Cubarsim?

0

@bart_azz Doku XD
Przecież ten gość to mem, Silva już się na ławkę nadaje. A Cherki przecież będzie grał za KDB

12

Ten Vivian to jakiś mega pachoł jest

0

No no lysy twoja zmiana. Dobry ten stoper, lepszy niż Pau ;)

3

@Maoao On chyba debiutował w Lyonie jako 16 latek

0

Ten Cherki to jest mega kocur. Pep z niego zrobi piłkarza klasy światowej.

0

Vivian nad Cubarsim XD. Lysy jest niesamowity.

0

@Frimpong XD wy go dalej winicie o słupek i potem źle wyrzucony aut przez Erica?

0

Łysy nie lubi Cubarsiego

0

Mają wszystko żeby zdominować turnieje reprezentacyjne na kilka dobrych edycji

1

@Stinger_ Ego mu nie pozwala odejść, inna sprawa gdzie są ludzie z federacji i jakie tam tęgie głowy pracują, że nie widzą jak tak potężny potencjał jest marnowany. Przecież ta Francja z reguły tak męczy bułe że masakra.

0

@KrwawiaceoczyVEB Może ty jesteś ślepy.

1

@MOLESTA Oby nie

5

Banda egoistów w tym ataku Francji, każdy chce coś dorzucić od siebie i na chama XD. Inna sprawa, że Deschamps powinien to całkowicie inaczej ustawić.

0

@KrwawiaceoczyVEB Pisałem to odkąd tam grał, a wy dalej pisaliście że na 10 gra gdzie juz tam nie grał.

0

Za Nico trzeba zapłacić 60 mln z góry, bez żadnego rozkładania na raty. Ten transfer jest niestety niemożliwy dla nas przez FFP.

0

Oglądasz ten mecz Hiszpania - Francja? @KrwawiaceoczyVEB
Bo Pedri jak coś nie gra na 10

2

Oyarzabal druga asysta i druga zacna.

0

Ma to coś ten Merino

0

@regatta52 Bardziej Oyarzabal

0

@KrwawiaceoczyVEB No tak i Pedri gra teraz niżej

0

Co wy gadacie, że Pedri gra na 10? XD Przecież Merino tam biega.

1

Łysy co wystawił pomoc to jego. Przecież ten Pedri nie ma z kim grać.

1

@macio_944 Argentyna przynudza ostatnio.

8

Ciekawe czy lysy już odkrył, że Pedri najlepiej się sprawdza jako cofnięty rozgrywający czy jednak dalej go będzie męczył na tej „10”

9

Francja ma taką pakę w ataku, a w pomocy biega Rabiot i na obronie Lenglet XD

0

@esem91 Psycholożka(partnerka życiowa) out

0

Ale do kogo ona ma pretensje XD

0

Ale Sabalenka robi choke w tym secie

0

Ahhh ten kobiecy tenis, 3-4 odbicia i potem cyk w siatkę albo aut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?