partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Ale to jest karma dla łysego za swoje dziwne uparte decyzje. Jak można stawiać jakiegoś Viviana nad Cubarsim?
0
@bart_azz Doku XD
Przecież ten gość to mem, Silva już się na ławkę nadaje. A Cherki przecież będzie grał za KDB
12
Ten Vivian to jakiś mega pachoł jest
0
No no lysy twoja zmiana. Dobry ten stoper, lepszy niż Pau ;)
3
@Maoao On chyba debiutował w Lyonie jako 16 latek
0
Ten Cherki to jest mega kocur. Pep z niego zrobi piłkarza klasy światowej.
0
Vivian nad Cubarsim XD. Lysy jest niesamowity.
0
@Frimpong XD wy go dalej winicie o słupek i potem źle wyrzucony aut przez Erica?
0
Łysy nie lubi Cubarsiego
0
Mają wszystko żeby zdominować turnieje reprezentacyjne na kilka dobrych edycji
1
@Stinger_ Ego mu nie pozwala odejść, inna sprawa gdzie są ludzie z federacji i jakie tam tęgie głowy pracują, że nie widzą jak tak potężny potencjał jest marnowany. Przecież ta Francja z reguły tak męczy bułe że masakra.
0
@KrwawiaceoczyVEB Może ty jesteś ślepy.
1
@MOLESTA Oby nie
5
Banda egoistów w tym ataku Francji, każdy chce coś dorzucić od siebie i na chama XD. Inna sprawa, że Deschamps powinien to całkowicie inaczej ustawić.
0
@KrwawiaceoczyVEB Pisałem to odkąd tam grał, a wy dalej pisaliście że na 10 gra gdzie juz tam nie grał.
0
Za Nico trzeba zapłacić 60 mln z góry, bez żadnego rozkładania na raty. Ten transfer jest niestety niemożliwy dla nas przez FFP.
0
Oglądasz ten mecz Hiszpania - Francja? @KrwawiaceoczyVEB
Bo Pedri jak coś nie gra na 10
2
Oyarzabal druga asysta i druga zacna.
0
Ma to coś ten Merino
0
@regatta52 Bardziej Oyarzabal
0
@KrwawiaceoczyVEB No tak i Pedri gra teraz niżej
0
Co wy gadacie, że Pedri gra na 10? XD Przecież Merino tam biega.
1
Łysy co wystawił pomoc to jego. Przecież ten Pedri nie ma z kim grać.
1
@macio_944 Argentyna przynudza ostatnio.
8
Ciekawe czy lysy już odkrył, że Pedri najlepiej się sprawdza jako cofnięty rozgrywający czy jednak dalej go będzie męczył na tej „10”
9
Francja ma taką pakę w ataku, a w pomocy biega Rabiot i na obronie Lenglet XD
0
@esem91 Psycholożka(partnerka życiowa) out
0
Ale do kogo ona ma pretensje XD
0
Ale Sabalenka robi choke w tym secie
0
Ahhh ten kobiecy tenis, 3-4 odbicia i potem cyk w siatkę albo aut.