0

Ten typ to jakiś kolejny potężny wał...

0

Kataloński Biedroń dalej swoje. Niedość, że wygląda jak nasz odpowiednik, to jeszcze nie ma nic ciekawego do powiedzenia i pieprzy trzy po trzy.

1

@MesQueUnClub_87 No wiesz jak mają 20 kg nadwagi i pot się tylko z nich leje wodospadem i śmierdzi od nich to narzekają, że o jeju za gorąco

1

Po prostu Flick mu musi powiedzieć, że już na niego nie liczy i tyle.

2

Ten Lenglet to jest prze agent XDD

0

@tomek8756 Kim to zwykły pachoł jest. Znalazłby się jakiś większy zwyrol

0

@escarabajo No naprawdę odkryłeś amerykę, że to są mistrzostwa świata a nie Europy wow. Zobaczymy jak im się ten format "opłacił" po tym jaka będzie oglądalność tego całego turnieju. Nie spodziewam się tutaj jakiegoś sukcesu.

0

Swoją drogą to KMŚ jest jeszcze płatne? XD Miało być za free przecież.

0

@escarabajo Dobrze znawco futbolu XD, nie zesraj się tylko bo tak się napociłeś że aż żółć z ciebie wypłynęła

0

@Stinger_ Nie zrozumiałeś co przeczytałeś chyba

3

Fajne te KMS nie ma co XD. Na pewno wiele ludzi ogląda z zaciekawieniem jak jacyś amatorzy grają naprzeciw siebie czy nawet z topowymi drużynami i padają wyniki 10:0 XD

0

@BabyGang Wymienia gorszego lepszego bramkarza na gorszego, ok.

0

Jakby z Wieczystej tego Cecherza nigdy nie zwalniali to w tej 1 lidze byliby już dawno temu.

2

Ale gość z Wieczystej walnął okno

0

@FcPortoFan1999 Tak bardziej chodziło o finanse, nie żadna popularność.

0

@FcPortoFan1999 Ale Lech i Amica to dobrze wiesz że inne okoliczności. Groclin i Polonia trochę też.

0

Nowe derby Krakowa w przyszłym sezonie coraz bliżej.

0

@BabyGang Gdzie Gruzin, a gdzie Alisson? Brazol to półka wyżej albo i dwie. Zresztą nawet było info że Liverpool nie zamierza go sprzedawać. A jak sam Alisson miałby odchodzić to do Turcji? Szanujmy się. Albo Arabia dla hajsu albo inny topowy klub.

0

@FcPortoFan1999 Szczerze nie chce mi się wierzyć w to, że jak wejdzie do 1 ligi dziś, to stwierdzi nagle, że walić to i biorę Wisłę która… też jest w 1 lidze XD

0

@FcPortoFan1999 To nie miałoby sensu. Przecież ten Kwiecień traktuje Wieczystą jako swoją zabawkę. A już kiedyś było okienko na kupno Wisły gdy zaczynał ten projekt. Ale tego nie zrobił.

0

@FcPortoFan1999 Skąd taki pomysł?

7

Jeszcze z 5 lat i Wieczysta będzie najlepszym klubem w Krakowie XD

0

Ten dodatek do Walhalla do God of Wara jest taki nudny. W sensie historia sama w sobie wydaje się być ciekawa, ale sposób w jaki to wykonali powoduje że mi się odechciewa już grać. Wszystko jest takie powtarzalne i przez to z każdą tą kolejną próbą robi się zwyczajnie nudne.

1

Nie no jak tutaj przeczytałem o Alissonie to aż mi się śmiać zachciało. Dlaczego Liverpool miałby oddawać top 3 bramkarzy na świecie? XD i dlaczego sam Brazylijczyk miałby odchodzić i to do Turcji?

3

Ale ten Busquets to już jest emeryt. Książkowy przykład na to, że jak nie masz fizyczności to już na pewnym etapie kariery twoja inteligencja boiskowa na nic się nie zdaje.

3

Fermin to nie jest piłkarz którego nie da się zastąpić, a każda oferta za niego 60 mln+ to świetna oferta. Lubie go ale tu nie ma co się zastanawiać, musimy się też właśnie nauczyć sprzedawać w takich sytuacjach i szczególnie przy naszej sytuacji finansowej. A za niego zawsze może wskoczyć ktoś nowy ze szkółki, talentu mamy masę, szczególnie na tych pozycjach co Fermin gra.

0

@FcPortoFan1999 Weź przestań…

1

Lewy pewnie nie odebrał od Kuleszy i ich misterny plan legł w gruzach XD

0

@FcPortoFan1999 Ale Knicks nie jest w sytuacji Chicago

0

@FcPortoFan1999 Bo czas na krok naprzód jeszcze bardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?