partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@busel004 Więcej przez kontuzję to wypada Araujo i regularniej
0
@Gaucho No tak, odejdzie nam ilość pensji jaką opłaci Monaco.
4
La rambla ma zawsze rację
0
@FCB24 Ty chyba nawet do końca nie wiesz skąd się wzięły nasze problemy z FFP więc nie mamy o czym gadać. I tak pieniądze mamy i zawsze mieliśmy.
0
@FCB24 Przecież każdą ratę jaką mieliśmy do spłacenia i mamy do spłacenia za piłkarzy dalej spłacamy i spłacać będziemy.
Gdyby były z tym jakieś problemy to już dawno byłyby tego konsekwencje.
2
@KamQiX No nie wiem, może dlatego że u nas w kraju przez większość roku po prostu pizga mrozem? I ja mam tego dość i chce się naładować ciepłem na kolejną zimę?
0
@Derean Tak dziś pod 30 a od jutra 21.
1
Baskijskie kleszcze
1
W tym roku się nawet nie zapowiada na temperaturę powyżej 30 stopni. Beznadziejne lato
0
@adamek20151 SGA to obrzydliwy koszykarz. Free throw merchant jak swego czasu Harden. Ciężko się to ogląda, mimo wielkich umiejętności.
0
Kurtuła znowu wygrywa im mecz?
4
@Borneo Tak, Trump niczym Tom Cruise w Top Gunie wsiądzie do jednego z odrzutowców i wszystko co opisałeś załatwi sam.
0
@Borneo I co myślisz, że po takim zabormbowanym morzu na drugi dzień normalnie od tak sobie wróci cały handel?
0
@Chaoss Największym jego przeciwnikiem jest on sam. Bo kilka tych wyścigów których nie udało mu się wygrać to właśnie z jego winy gdy za bardzo dociskał na zakrętach.
1
Bardzo przyjemnie się ogląda MotoGP. Tam się co wyścig coś dzieje. Nawet gdy przewodzi taki dominator jak Marc.
6
@Eto'o9 R10 Bo Barcelona drobniakami płaci XD
0
@Encore Jak kiedyś Astralis
0
@Rifek Który taki?
18
Wymowne, że niektórzy na forum piłkarskim mają konta tylko po to żeby pisać swoje polityczne mądrości XD
0
@GTBTP Bo się nie udzielałeś. Teraz kilkanaście wpisów dziennie i wszystkie polityczne na forum piłkarskim XD
1
@gumaz Niesamowite jak ten typ odpalił się przed wyborami, a po wyborach dla niepoznaki zmienił avatar XD
Sprzed wyborów go nie kojarzę jakoś żeby się tutaj tak ochoczo udzielał ;)
0
Deco jakie odważne wywiady zapodał
0
@DonCarletto Jak można woleć Sesko XD
6
@Lionel_Messi10 Ale ty jesteś odklejony i na piłce znasz się tyle co nic. Fanatyzm zabiera ci logiczne myślenie.
0
Jak to skąd? Z kątowni.
1
@blakkudium Poziom środka tabeli/spadkowicza
0
łysy już obecnie stawia na gorszego bramkarza więc nie spodziewałbym się tutaj jakiejś rewolucji XD
0
@GTBTP Choćby obecna koalicja zrobila do końca swojej kadencji same dobre rzeczy to i tak straci władzę w 2027. Świąt obecnie skręca w prawo i odrzuca wszystko co lewe więc oni nie mają szans. W sumie to zabawne też, bo PiS gospodarczo jest bardziej lewy niż po, a ich prawość tylko polega na podejściu do kościoła.
A to co napisałem wyżej to wiadomo, że nad wyrost ale chodziło mi o kwestie porównania, bo chciałaś zapobiec aby partia jedna nie miała pełnej władzy, a za 2 lata i tak ta sytuacja się wydarzy i to jeszcze w wykonaniu Jarka gdzie poprzedni raz był absolutnie tragiczny i wręcz bezczelny bo robili co chcieli nie patrząc na żadne konsekwencje.
0
@Bogan Po Mbappe tak samo miał pociąg o nazwie Real przyjechać raz, on im wręcz kazał za 1 razem spierda*** a pociąg i tak za rok wrócił XD
0
@BorzyKrzys Czeka go wózek