0

@Gaucho Mi ta pomarańczowa bardziej siedzi.

0

@Bogan Jaką konkretnie masz namyśli?

4

@Eto'o9 R10 W jaki sposób Nico nam pluje w twarz? Powołujesz się na jakiś śmieszny honor i wymieniasz tam Grimaldo, który mówił że mógłby zagrać dla Realu XD
Sory ale piszesz takie głupoty że masakra. Ochłoń typie

0

Tak na pewno Bayern który ma też pewne problemy finansowe i po raz pierwszy pod obecnym przywództwem był bliski zaliczenia rok obrotowego na minusie jest gotowy rozbić fortunę na Nico.

0

@marcin62 Niektórzy są po prostu niesamowici. Wieczne narzekanie aż nie, nic im nie pasuje itd

0

Oczywiście rozmiarów już nie ma XD. Ahhh to Nike (:

1

Fermina można łatwo zastąpić a i dobrze na nim zarobić. Według mnie klub powinien podjąć odważną decyzję i go sprzedać biorąc pod uwagę wciąż nasze problemy finansowe.

3

Ci dziennikarze doskonale wiedzą co robią, specjalnie tak nakręcają ludzi żeby był tylko jeden wielki szum i poruszenie. Weźcie serio niektórzy wyluzujcie i uzbroicie się w cierpliwość. I tak czy siak ten Nico do nas przejdzie i tak czy siak zostanie zarejestrowany. Jest dopiero 2 lipca czyli 2 dzień okienka transferowego.

6

@kacperFCB_ Nie spodziewaj się sensownego argumentu.

0

@Robert_Kubica Boli to brak dla Xaviego i Iniesty, a nie jakiegoś Neymara.

0

@Pawcio2306 Jesteś jednak idiotą. Widać, że nic nie rozumiesz i pieprzysz trzy po trzy.

2

@Maker0 Nike to gówno

14

Bardzo bym chciał aby koszulki w nowym sezonie były internetowo dostępne częściej aniżeli raz na kilka miesięcy, bo to jest żałosne...

0

Ahhh El Clasico w maju i to w 35 kolejce gdzie może będzie o mistrzostwo? Coś pięknego. Trzeba się będzie w końcu wybrać.

1

@Pawcio2306 Daje to rozłożenie pensji i zmniejsza ile wydajemy na wynagrodzenia? Dla nas każdy milion się liczy.

0

@Eto'o9 R10 @unic To było z Betisem

0

Patrząc jaką mamy uzdolnioną młodzież na pozycji Fermina i dodając do tego wciąż minimalne braki aby być w zasadzie 1:1, to sprzedałbym Fermina przy dobrej ofercie, a rzekomo takich nie brakuje. Lubię go jako piłkarza, ale też uważam że pewnego poziomu on nie przeskoczy. Czasami mega ślamazarnie wygląda, a jego strzały i skuteczność są na niskim poziomie.

0

@zadafcb Nieźle

5

@Pawcio2306 Bo ty wiesz co jest bezsensu, a co nie…

0

@fcbarcafan19 To oni jeszcze nie upadli?

4

@Malcom Romano XD. A co to jakiś bożek jest? Gość sobie zrobił potężny PR i tyle. Są lepsi dziennikarze w sprawach związanych od Barcelony aniżeli Romano.

4

@kuz To chyba tylko ambasada mogła pisać coś takiego

6

Czyli następny będzie Messi ;)

0

@Sau_Ron Ta strona od kilku miesięcy to jeden wielki dramat.

0

@Eto'o9 R10 Z całym szacunkiem, ale to co ty chcesz ma zerowe znaczenie. Liczy się to co chce Flick i skoro Nico jest grany to Hansi go chce.

2

@Eto'o9 R10 Przestań płakać. Nawet się okienko nie zaczęło.

3

@blakkudium A potem podpisując Nico znów wypadniemy z 1:1? XD

11

Ja jebe. Jak to w ogóle brzmi, że dziwią się że piłkarz chce mieć gwarancję bycia zarejestrowanym? Co to jest za uniwersum w ogóle XD

0

Widzę, że Romero z bycia top 1 dziennikarzem na tematy stricte transferowe zszedł na bycie top 1 w informacjach pudelkowych.

0

Nawet na FlashScore tych meczy z kms nie dodaje do ulubionych, a to już coś o czym świadczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?