partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gmdfk @Eklerek A na chwilę człowiek odszedł od meczu. Ehhh szkoda, Dimitrow gra bardzo fajny tenis.
1
@tbas Piszesz do psychofanki Alcaraza. To już tobie powinno wiele mówić.
0
Co się stało Bułgarowi? Sinner farciarz roku
0
Sinner na trawie jest słabiutki.
0
@Encore Ale przytył na twarzy
5
@ACRAB95 Zakładasz scenariusz usłany różami. A w Barcelonie tak być nie może, tutaj zawsze idzie pod górkę.
19
@FabianekMrozek Panie, idź pan w uj z takim kapitanem
@Danny Gaucho Hahhaa to ten gagatek XDD.
"Jestem analitykiem z zawodu, więc jakieś pojęcie mam"
Zawsze mnie to rozwala XDD
1
@JimMorrisonFCB Zwykły leszcz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Barca_Big_Moment Ty chyba trollujesz winiąc tu Deco…
1
@Sulimo No to niech sobie pada w nocy i żeby za dnia była ta temperatura 25-30, a nie 16…
5
Widzieliście pogodę na przyszły tydzień? A nawet i więcej. Przecież to jest jakieś nieporozumienie…
0
Januszeria miastowa już się wypowiedziała, to możemy iść dalej.
0
@adamek20151 A co do ma do rzeczy? 18 ma się raz w życiu. Co dziwnego w tym, że chce zrobić fajną dla siebie imprezę i w pełnej prywacie?
0
Ludzi boli, że Yamal korzysta z życia, niebywałe...
0
@lucas/catalan Bo booker roku jest denny i robi nudny kontent. No i te ich walki gdzie walą sobie po 20 finisherow XD
11
Artykuł idealnie pokazujący, że statystyki to nie wszystko. Doku i Martinelli to jedni z największych jeźdźców bez głowy.
1
@Eto'o9 R10 No Alexis nie pasuje do tego grona. Na 3 sezony, zagrał jeden przyzwoity.
4
Guardioli nowa zabawka się nie spodobała? Zero zaskoczenia.
36
Debili tu nie potrzebujemy. Trzeba być mega frajerem żeby odwalić coś takiego. Może uznacie, że przesadzam, ale takich ludzi nie potrzebujemy w tym klubie.
0
@waletpl @PJ777 On nie miał funkcji dyrektora
1
@Herbert Żeby rozłożyć pensje…
0
@mordini123 Kto normalny ogląda AEW?
4
@Mixtape No spoko. Ja patrzę na fakty nie wróżenie z fusów. A historia jest taka, że za Laporty po raz drugi wchodzimy na absolutny top. Nawet jak się zdarzy słabszy sezon to co z tego? Każdemu klubowi raz na kilka lat się zdarza. A ty sobie płacz tam dalej i tup nóżkami.
0
@dafik85 Prędzej Hindusa
2
@Mixtape Oj oj splakany fan Messiego wyszedł z nory. Nie masz w ogóle pojęcia o czym piszesz. Typowe pieprzenie i jeszcze tekst jasnowidza na końcu, że wszyscy przejrzą na oczy XD. Przestań się ośmieszać.
3
XD polska liga w pigułce
0
@Walpiano Ale Sinner jest słaby na trawie
1
@Bilon87 @Eklerek Dodajmy jeszcze wstrzymywanie serwisu rywalek jak pokazuje ręką, że nie jest gotowa. Tenis czasami bywa dziwny, ja bym miał to w dupie i serwował.
0
@mekston W płakaniu