1

@gmdfk @Eklerek A na chwilę człowiek odszedł od meczu. Ehhh szkoda, Dimitrow gra bardzo fajny tenis.

1

@tbas Piszesz do psychofanki Alcaraza. To już tobie powinno wiele mówić.

0

Co się stało Bułgarowi? Sinner farciarz roku

0

Sinner na trawie jest słabiutki.

0

@Encore Ale przytył na twarzy

5

@ACRAB95 Zakładasz scenariusz usłany różami. A w Barcelonie tak być nie może, tutaj zawsze idzie pod górkę.

19

@FabianekMrozek Panie, idź pan w uj z takim kapitanem


@Danny Gaucho Hahhaa to ten gagatek XDD.

"Jestem analitykiem z zawodu, więc jakieś pojęcie mam"
Zawsze mnie to rozwala XDD

1

@JimMorrisonFCB Zwykły leszcz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Barca_Big_Moment Ty chyba trollujesz winiąc tu Deco…

1

@Sulimo No to niech sobie pada w nocy i żeby za dnia była ta temperatura 25-30, a nie 16…

5

Widzieliście pogodę na przyszły tydzień? A nawet i więcej. Przecież to jest jakieś nieporozumienie…

0

Januszeria miastowa już się wypowiedziała, to możemy iść dalej.

0

@adamek20151 A co do ma do rzeczy? 18 ma się raz w życiu. Co dziwnego w tym, że chce zrobić fajną dla siebie imprezę i w pełnej prywacie?

0

Ludzi boli, że Yamal korzysta z życia, niebywałe...

0

@lucas/catalan Bo booker roku jest denny i robi nudny kontent. No i te ich walki gdzie walą sobie po 20 finisherow XD

11

Artykuł idealnie pokazujący, że statystyki to nie wszystko. Doku i Martinelli to jedni z największych jeźdźców bez głowy.

1

@Eto'o9 R10 No Alexis nie pasuje do tego grona. Na 3 sezony, zagrał jeden przyzwoity.

4

Guardioli nowa zabawka się nie spodobała? Zero zaskoczenia.

36

Debili tu nie potrzebujemy. Trzeba być mega frajerem żeby odwalić coś takiego. Może uznacie, że przesadzam, ale takich ludzi nie potrzebujemy w tym klubie.

0

@waletpl @PJ777 On nie miał funkcji dyrektora

1

@Herbert Żeby rozłożyć pensje…

0

@mordini123 Kto normalny ogląda AEW?

4

@Mixtape No spoko. Ja patrzę na fakty nie wróżenie z fusów. A historia jest taka, że za Laporty po raz drugi wchodzimy na absolutny top. Nawet jak się zdarzy słabszy sezon to co z tego? Każdemu klubowi raz na kilka lat się zdarza. A ty sobie płacz tam dalej i tup nóżkami.

0

@dafik85 Prędzej Hindusa

2

@Mixtape Oj oj splakany fan Messiego wyszedł z nory. Nie masz w ogóle pojęcia o czym piszesz. Typowe pieprzenie i jeszcze tekst jasnowidza na końcu, że wszyscy przejrzą na oczy XD. Przestań się ośmieszać.

3



XD polska liga w pigułce

0

@Walpiano Ale Sinner jest słaby na trawie

1

@Bilon87 @Eklerek Dodajmy jeszcze wstrzymywanie serwisu rywalek jak pokazuje ręką, że nie jest gotowa. Tenis czasami bywa dziwny, ja bym miał to w dupie i serwował.

0

@mekston W płakaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?