partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sinner to istny robot. Jak jest w transie to ciężko go zatrzymać.
4
Dobrze się stało, że Sinner to wygrał. Niektórym fanom Alcaraza przyda się taki zimny prysznic.
0
Szczęście sprzyja lepszym
5
@Lionel_Messi10 Pokaz elokwencji, jest się czym jarać XD
1
@Lionel_Messi10 Nie płacz
0
Sinner odpalił god mode
0
Trochę na własne życzenie przegrał tego seta Sinner
3
Ale się odwala w MotoGP. Kraksa za kraksą, na ten moment zostało 10 zawodników w wyścigu XD
1
@Mezocyklon87 No Enrique zbudował potwora, potrzebował tylko 500 mln do tego...
4
@esem91 Twitterowicz ocenił inaczej, nie dyskutuj XD
4
@BezglutenowyPedri Mówisz o tym pluciu gdy ślina poleciała obok Acerbiego?
6
Mental Jordana, lock in.
2
Rakitić się zatrzymał na 2015 roku
0
Widzę, że kursy mocno się wyrównały, nawet u niektórych buków na Sinnera minimalnie niższe.
1
I działo się coś ciekawego na tych urodzinach Yamala?
3
W mniej niż godzinę XD
Jakim cudem ona wygrała z tą Sabalenka?
0
Ale ta Anisimova to jest drewno.
1
Ta Abramowicz chociaż raz się ucieszy z czegoś? Wygląda tam jakby siedziała za karę XD
2
@Bartula Najlepsze, że u nich tak praktycznie na każdym korcie XD. Nieważne czy trawa czy mączka, zawsze tak samo.
1
Nawet na otwartym Polsacie pokazują mecz. Aż jestem w szoku, że Solorz taki hojny.
2
@Eklerek Lubisz plotki?
0
@mekston Wierzę w niego. Według on potrafi jeździć i ma potencjał. Ten sezon i tak już spisany na straty, oby w przyszłym wrócił mocniejszy.
0
@tbas Przecież na półfinale siedziała w boksie.
0
@michal26 Technika. Gdzie obecnie na trawie 3/4 meczu to 2-4 odbicia żeby zdobyć punkt.
0
@mekston Jest Bagnaia, ale ten sezon ma koszmarny.
1
@mekston Swoją drogą Marquez znowu teraz ugotował w sprincie.
1
@Danny Gaucho Ależ musi piec dupka Lewandowskiego i Kawulskiego
0
@mekston Ja mu nie ujmuje. Wiadomo, że to jeden z najlepszych wszechczasow.
0
@mekston No bo właśnie Valencia to był już celowy i według mnie zrozumiały pstryczek w nos Rossiego, który zaczął wylewać te swoje żale. Sezon 2015 to jedyny w którym Rossi był lepszy od Marca gdy ten się pojawił w stawce MotoGP(chociaż w pole position Marc był dalej najlepszy), a i tak to nie wystarczyło do mistrzostwa...
I głównie dlatego, że Rossi dojechał do końca w każdym wyścigu, a Marc nie ukończył aż 6.
0
@Kgorecki2500 Tak jak będzie miał po karierze bo wyprawia celebryckie urodziny xd