partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro No Milan leci
0
Czy tylko ja mam inny mecz zamiast Barcy? XD
1
Stone Cold Steve Austin 3:16
Czy
Element 9.3.5?
0
Wszystko fajnie i super i pięknie, ale dlaczego Spotify miałoby na to w sumie pójść? Mogą dalej płacić 80 mln przez 4 lata i mieć to w dupie. Po co mieliby nagle zwiększać do 120? Jeszcze są świadomi tego, że to nie oni są zdesperowani tylko Barcelona. Dodajmy do tego jeszcze kwestie, że płacą nam dodatkowy hajs za nazwę do stadionu na którym nie gramy XD
5
@Bolton Jak głęboko już wszedł? :v
4
Ktoś tutaj ewidentnie gra szefa
0
@Karol145 Daj mu żyć myślą, że to twitter. Tam mu kariera nie wyszła, więc próbuje tutaj XD
0
@Karol145 Valdes był lepszy.
0
@FCBparasiempre "Ter Stegen nie prosił o ten transfer..." Hahah, a co on osoba decyzyjna w kwestiach co ma robić klub? Ale ty jesteś odklejony
"Na taki klub jak nasz, który powinien zdobywać Lige Mistrzów, to bramkarz musi być wybitny "
No to na pewno wybitnym bramkarzem nie jest Ter Statua
1
@FCB_dimiC A da się to sprawdzić?
0
A ten Sousa i Gholizadeh to w końcu zostają w tym Lechu czy nie?
1
@Rob1234 Ale z pensją dla niego zdecydowanie przesadzili. Ogólnie transfer na ogromny plus.
0
Pieniądze są po to żeby je wydawać.
1
@Gaz No za Xaviego graliśmy nudny archaiczny futbol. Niemal każdy mecz to była istna katorga dla oczu. Zero pomysłu i samo klepanie.
1
Tylko i wyłącznie wypożyczenie.
1
@Gaz Ta liczba punktów wynikała tylko i wyłącznie z tego jaki nas kryzys złapał na jesień. Czemu pominąłeś już totalnie styl gry i to jak sobie radziliśmy z topowymi zespołami?
0
@Encore Haha Kobe? Niby kiedy? A Gasol to co?
0
@takisobiektos U Ivanisevicia trzeba zapieprzac, a grecki choker to zwykły miekkiszon.
1
@DonCarletto To weź go sobie do Realu
1
@Gaz Tak. Doskonale też pamiętam jak broniłeś Xaviego pisząc, że czego wy tutaj od niego wymagacie skoro w Barcelonie grają w większości przeciętni piłkarze i do dawnej Barcelony by się nawet nie łapali do składu. Po czym przyszedł Flick i doszczętnie zweryfikował to XD
6
@Gaz Okej, czyli teraz każdy będzie jak Fati. Taki Wirtz też skończył jak Fati?
0
@ShawnC Trzymasz tyle w kieszeni?
1
@Kozinho. Podpisali CVC ;)
0
Czegoś tu nie rozumiem. Jak w ogóle może dojść do sytuacji, że taka decyzja jest podejmowana dzień przed? Chodzi mi o to, że pieniądze za takie coś to powinny już być z około 2 tygodnie przed meczem/wylotem na wypadek właśnie takich sytuacji jak dziś żeby znaleźć zastępstwo. Tak to pojawi się zapewne kolejna dziura w budżecie którą pewnie będziemy musieli łatać jakimś chorym meczem w środku sezonu gdzieś na innym kontynencie.
0
@RosjaninBut To trzeba by mieć pierw poważnego dyrektora sportowego.
0
@macio_944 Może i by wzmocnić chcieli, ale pytanie ile zostało w skarbonce? Jak zarejestrować obecne nabytki? No i jeszcze ta kwestia z lożami VIP do rozwiązania.
1
@JohnKennedy To James Doakes z serialu Dexter.
1
@adamek20151 Pierw ten klub musiałby się stać poważny
2
Ale my jesteśmy pośmiewiskiem. Ten klub funkcjonuje jakby go prowadził zlepek totalnie losowych ludzi.
0
@aspr1me Ale ona jest głupia