1

Oglądam 10 minut i już widzę, że ten Komenda to jakiś słabiak jest. Jednak Zagumny był tylko jeden.

12

Fajnie, że pojawia się taka wypowiedź. To znaczy, że są świadomi błędu który popełnili.

1

Deco niech pozbędzie się Deco.

0

Ja bym sprzedał Fermina. Można na nim sowicie zarobić, są lepsi od niego też w naszym składzie i na tej pozycji w szkółce mamy prawdziwe perełki.

8

Poprosić o filmik żeby patrzeć na ptaki kolegów. Ale trzeba mieć nasrane XD

0

@Bogan Bo z Fatim nie był przedłużany aby rożłożyć jego pensję...

15

Pewnie z Valencią bo ze stadionem nie zdążą XD

0

@Kyonego Wystarczyło wywalić piłkę w aut...

0

@Bogan Kounde nie sprawia wrażenie typa, który by się tutaj trzymał nogami i rękami. A przykład Fatiego tutaj z twojej strony jest totalnie nie trafiony.

1

@Eklerek Kolega chyba fanem jest gangu dwa jeden jeden pięć XD, zostaw

11

Zarówno on jak i kuzyn są zbyt dobrzy na 4 lige, a i ławy grzać nie mogą cały czas. Klub w tym przypadku MUSI ich wypożyczyć. Żadne transfery definitywne.

0

@lithotripter Puma podobno robi koszulki kiepskiej jakości.

0

Widziałem, że Liverpool i Adidas zaprezentowali koszulki na nowy sezon po tym jak znów po kilku latach wrócili do współpracy. Koszulki są absolutnie cudowne, proste i piękne. Nic ponad to, żadnych zbędnych wzorów i upodobań.
Dla mnie współpraca Barcy z Adidasem byłaby wręcz spełnieniem marzeniem, bo sam też zawsze #teamAdidas, ale wiem że to nierealne przez to że Adidas współpracuje z Realem.
A Nike? W ostatnich latach ta firma to jedno wielkie nieporozumienie i jest tylko gorzej. Sprzedaż im spada z roku na rok, a oni nie widzą w czym problem i dalej kopią w ciemności XD, śmieszna firma. A temat dostępności ich koszulek przemilczę, bo to jest skandal z którym Barca powinna coś zrobić w końcu, a nie tylko siedzieć i udawać, że nic się nie dzieje i akceptować taką rzeczywistość...

2

@Aragorn33 Przecież już prawie okręgi zmienili na wzór "przyjaciela" z Węgier, ale im czasu brakło.

0

@Aragorn33 A w tej Tajlandii już przestali strzelać?

1

@Kyonego Martin z Interem pokazał, że tego boiskowego iq to mu właśnie trochę brakuje. Gdyby było inaczej to gralibyśmy w finale.

0

Przypominam, że on i Mats oraz w sumie Araujo to ostatni jeźdźcy apokalipsy w tym klubie.

0

@Bogan To bardzo proste. Obecnie Barcelona robi to dlatego, że ma wciąż problemy z FFP, a dłuższy kontrakt bardziej rozkłada pensje na lata i mniej obciąża FFP.

0

Nike znowu dało dupy? Zero zdziwienia. Żałosna firma.

6

Guardiola zabija każdy talent od dłuższego czasu to nic dziwnego, że muszą młodym szukać ratunku na wypożyczeniu.

0

Asensio w Realu dostał numer 17. 15 była zajęta czy jak?

1

@Aragorn33 Za każdym razem jak widzę ten obraz to mi się śmiać chce XD

5

Dobry deal z tym Kongo @Kessie

0

@gumaz Nie…
Jeszcze chyba nie zaczął zmiany

14

Czyli na 100% tam zagramy jak już takie info jest wpuszczane do mediów. Ma to na celu oswoić kibiców z takim faktem ;)

0

A nie da się zwyczajnie wypożyczyć?

0

@Dieselzor Oczywiście, że transmituje

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Komentarz usunięty

0

@Faro No Milan leci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?