1

@Lionel_Messi10 Lata mijają, gość sobie kopie piłkę już dla zabawy, a dalej macie na jego punkcie niektórzy ogromny ból dupy XD

0

@fenix1983 Alisson to juz średni bramkarz.

XDD weź

5

@PatrychoO Nawet vipy ogarnęli

1

@Laminedependencia No ja tego transferu od początku nie kumałem. Alisson jest nie do ruszenia.

0

Jaką dokładną domenę ma w końcu teraz źródełko? Bo już sam nie wiem XD. Napisz kto pv

2

Oficjalny kanał rozgrywek i zawiesza nagle z dupy transmisje XD

0

@19Macio93 Pewnie jakies Eleven rzutem na taśme weźmie to Carabao

0

@Laminedependencia Przecież Alisson to jeden z lepszych na świecie. Dlaczego miałby go zmieniać?

0

@19Macio93 Nikt nie wykupił w tym roku, tak samo Carabao Cup

0

@norbi77 Do United xd

0

@Hshdhrhdh Jest bardzo dobry.

0

@Hshdhrhdh I to nie byle jakiego

0

Dobra, Dollaruma odchodzi z PSG. To kto tam teraz będzie bronił? Kupili kogoś, kimś się interesują?
A dobra Chevaliera wzięli XD to wszystko jasne

0

@OldMc84 No, no. Real to miał mieć już kosmiczne przychody ze stadionu i co? Dupa. Zobaczę to uwierzę. I tak wiem, że Perez coś działa z tym i chcą to zrobić na wzór Dallas Cowboys.
Ale Barcelona też przecież ma wokół stadionu stworzyć "małe miasteczko" i to też będzie generowało ogromne przychody. A teren jaki jest jeszcze do wykorzystania jest ogromny. Także spokojnie, step by step.

1

@BORO_12 No i to zerwanie łąkotki także nie byle jaka kontuzja.

0

@BORO_12 Statystyki to nie wszystko.

3

@heniusss Ja tam zawsze zapamiętam jego niesamowitą więź porozumienia z Messim. Ile oni razem zrobili akcji gol + asysta to głowa mała.

0

@Nightraider W te loże to ja już nie wierzę, na pewno nie w sierpniu.

0

@tbas A o co chodzi?

1

@Nightraider No to ciekawe co zrobi klub. 30 mln od sponsora zdobyć od tak to nie takie proste, ale znów kogoś potraktować "nie fair" i sprzedać? Chyba prostsze.

0

@Ojciec_Dyrektor Wierzę, bo wiem że Raphinha będzie grał częściej w tym sezonie na 10, a może i na stałe.

5

Fabregas ma już 38 lat? Przecież on niedawno debiutował w Arsenalu jako 16 latek XD

5

Ogólnie nikomu źle nie życzę, ale akurat jemu to...

4

@Nightraider Oczywiście masz rację, ale jak pisaliśmy brakuje 30 milionów tak? Gdy to pokryją to ten koszmar się już chyba kończy i wtedy stopniowo wracamy do normalności.

0

@PJ777 Nie potrafi się w niej odnaleźć? XD On się tak w niej odnalazł, że Tebas musiał dopisywać "nowe" zasady.

0

@MatBac1991 Gavi to nie jest i nigdy nie będzie „10”.

0

@Ojciec_Dyrektor Dlaczego od razu problemy? Nie róbmy z Fermina piłkarza niezastąpionego. Toni czy Guille to piłkarze z ogromnym talentem i grają na pozycji takiej jak Fermin. Jeśli sprzedaż Fermina ma nam uratować finanse to jestem w stanie ją zaakceptować mimo tego, że go bardzo lubię.

0

@Lanosss „Tylko nacisk”. To coś czuję że ten nacisk się pojawi.

2

@Lokusekpl No to słucham. Na przykład jaka?

21

Laporta to jest prze agent XD
Gość wymyśla kreatywną księgowość na nowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?