partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Lata mijają, gość sobie kopie piłkę już dla zabawy, a dalej macie na jego punkcie niektórzy ogromny ból dupy XD
0
@fenix1983 Alisson to juz średni bramkarz.
XDD weź
5
@PatrychoO Nawet vipy ogarnęli
1
@Laminedependencia No ja tego transferu od początku nie kumałem. Alisson jest nie do ruszenia.
0
Jaką dokładną domenę ma w końcu teraz źródełko? Bo już sam nie wiem XD. Napisz kto pv
2
Oficjalny kanał rozgrywek i zawiesza nagle z dupy transmisje XD
0
@19Macio93 Pewnie jakies Eleven rzutem na taśme weźmie to Carabao
0
@Laminedependencia Przecież Alisson to jeden z lepszych na świecie. Dlaczego miałby go zmieniać?
0
@19Macio93 Nikt nie wykupił w tym roku, tak samo Carabao Cup
0
@norbi77 Do United xd
0
@Hshdhrhdh Jest bardzo dobry.
0
@Hshdhrhdh I to nie byle jakiego
0
Dobra, Dollaruma odchodzi z PSG. To kto tam teraz będzie bronił? Kupili kogoś, kimś się interesują?
A dobra Chevaliera wzięli XD to wszystko jasne
0
@OldMc84 No, no. Real to miał mieć już kosmiczne przychody ze stadionu i co? Dupa. Zobaczę to uwierzę. I tak wiem, że Perez coś działa z tym i chcą to zrobić na wzór Dallas Cowboys.
Ale Barcelona też przecież ma wokół stadionu stworzyć "małe miasteczko" i to też będzie generowało ogromne przychody. A teren jaki jest jeszcze do wykorzystania jest ogromny. Także spokojnie, step by step.
1
@BORO_12 No i to zerwanie łąkotki także nie byle jaka kontuzja.
0
@BORO_12 Statystyki to nie wszystko.
3
@heniusss Ja tam zawsze zapamiętam jego niesamowitą więź porozumienia z Messim. Ile oni razem zrobili akcji gol + asysta to głowa mała.
0
@Nightraider W te loże to ja już nie wierzę, na pewno nie w sierpniu.
0
@tbas A o co chodzi?
1
@Nightraider No to ciekawe co zrobi klub. 30 mln od sponsora zdobyć od tak to nie takie proste, ale znów kogoś potraktować "nie fair" i sprzedać? Chyba prostsze.
0
@Ojciec_Dyrektor Wierzę, bo wiem że Raphinha będzie grał częściej w tym sezonie na 10, a może i na stałe.
5
Fabregas ma już 38 lat? Przecież on niedawno debiutował w Arsenalu jako 16 latek XD
5
Ogólnie nikomu źle nie życzę, ale akurat jemu to...
4
@Nightraider Oczywiście masz rację, ale jak pisaliśmy brakuje 30 milionów tak? Gdy to pokryją to ten koszmar się już chyba kończy i wtedy stopniowo wracamy do normalności.
0
@PJ777 Nie potrafi się w niej odnaleźć? XD On się tak w niej odnalazł, że Tebas musiał dopisywać "nowe" zasady.
0
@MatBac1991 Gavi to nie jest i nigdy nie będzie „10”.
0
@Ojciec_Dyrektor Dlaczego od razu problemy? Nie róbmy z Fermina piłkarza niezastąpionego. Toni czy Guille to piłkarze z ogromnym talentem i grają na pozycji takiej jak Fermin. Jeśli sprzedaż Fermina ma nam uratować finanse to jestem w stanie ją zaakceptować mimo tego, że go bardzo lubię.
0
@Lanosss „Tylko nacisk”. To coś czuję że ten nacisk się pojawi.
2
@Lokusekpl No to słucham. Na przykład jaka?
21
Laporta to jest prze agent XD
Gość wymyśla kreatywną księgowość na nowo.