partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@D10SLEO No i? Obecnie ten podział i tak istnieje teoretycznie. Do tego będzie draft przecież.
0
@mordini123 Bo oczywiście Cody „Hogan” Rhodes musi odzyskać pas. Oby szybki cash in od Setha poszedł.
0
@PatrychoO Przecież jak kiedyś widziałem to walczyły w normalnych strojach
0
@fenix1983 No nie było oficjalnego info właśnie z tym
0
A co z tym przedłużeniem kontraktu?
3
@Encore Ehh kiedyś też piłkarze się bawili tylko nie było tyle tych hien dziennikarskich. Nic przyjemnego jest bycie popularnym w obecnych czasach. Zero prywatności.
2
Co ta strona tak muli?
1
@Eklerek Odpalić sobie MotoGP. Jeden z lepszych torów będzie teraz ;)
0
@Kgorecki2500 „To Ja - łamacz konstytucji”
0
@Encore Giannis w Knicks skończy ;)
5
Knurek chyba zapomniał, że Barcelona może go pozwać za jego ostatnie słowa i znów się spuścił ze smyczy.
0
@Zoker A to kupowanie tych najlepszych zawodników z innych klubów to nie jest ich osłabianie?
7
XDDD przyznam szczerze że mega mnie rozbawiło XD
0
@Lionel_Messi10 To ta kopia prime?
0
Ten Juventus to jest taki tartak, że masakra. Włoska piłka zaraz będzie martwa, chyba że ci z Como dalej będą dużo pompować.
0
@Coutinho007 Chyba żartujesz prawda? Oglądałeś go w ogóle w akcji? Typowy jeździec bez głowy i na ten moment zwyczajny flop.
0
Jakim cudem Ederson jest przetrwał w tym City? Gość jest tragiczny.
0
@fenix1983 Masz rację.
0
Trochę nie rozumiem tego bólu dupy Bilbao i ludzi związanych wokół niego. Jak w takim razie powinien wyglądać ten transfer?
3
@QQL5 Będąc dokładnym to nazewnictwo "primera" i "segunda" już nie obowiązuje. Jest LaLiga i LaLiga2.
1
Perez działa prężnie
1
@macio_944 No i masz XD
0
@Encore Coraz to mniej talentu w tych draftach
1
@Cule1234 Cancelo gra na prawej
1
@Kgorecki2500 Twój wiek / 2 + 7. Ten wzór to zawsze wyznacznik
4
@blakkudium Konate wcale nie jest taki świetny
1
@buglikos Pogba zdecydowanie
1
@NeroTFP1 To jest wręcz niesamowite i przytłaczające jako to jest skala. Ziemia wygląda na jakąś kulkę większą. Jak musi być ogromny kosmos? Trudno to sobie nawet wyobrazić. Ciekawe czy kiedyś ludzkość go zbada w całości.
1
@vangoor Zawszd bawi XD
0
Co z tego kiedy tagi jak 95% sezonu nie będzie dostępna, bo Nike to dno.