1

@D10SLEO No i? Obecnie ten podział i tak istnieje teoretycznie. Do tego będzie draft przecież.

0

@mordini123 Bo oczywiście Cody „Hogan” Rhodes musi odzyskać pas. Oby szybki cash in od Setha poszedł.

0

@PatrychoO Przecież jak kiedyś widziałem to walczyły w normalnych strojach

0

@fenix1983 No nie było oficjalnego info właśnie z tym

0

A co z tym przedłużeniem kontraktu?

3

@Encore Ehh kiedyś też piłkarze się bawili tylko nie było tyle tych hien dziennikarskich. Nic przyjemnego jest bycie popularnym w obecnych czasach. Zero prywatności.

2

Co ta strona tak muli?

1

@Eklerek Odpalić sobie MotoGP. Jeden z lepszych torów będzie teraz ;)

0

@Kgorecki2500 „To Ja - łamacz konstytucji”

0

@Encore Giannis w Knicks skończy ;)

5

Knurek chyba zapomniał, że Barcelona może go pozwać za jego ostatnie słowa i znów się spuścił ze smyczy.

0

@Zoker A to kupowanie tych najlepszych zawodników z innych klubów to nie jest ich osłabianie?

7



XDDD przyznam szczerze że mega mnie rozbawiło XD

0

@Lionel_Messi10 To ta kopia prime?

0

Ten Juventus to jest taki tartak, że masakra. Włoska piłka zaraz będzie martwa, chyba że ci z Como dalej będą dużo pompować.

0

@Coutinho007 Chyba żartujesz prawda? Oglądałeś go w ogóle w akcji? Typowy jeździec bez głowy i na ten moment zwyczajny flop.

0

Jakim cudem Ederson jest przetrwał w tym City? Gość jest tragiczny.

0

@fenix1983 Masz rację.

0

Trochę nie rozumiem tego bólu dupy Bilbao i ludzi związanych wokół niego. Jak w takim razie powinien wyglądać ten transfer?

3

@QQL5 Będąc dokładnym to nazewnictwo "primera" i "segunda" już nie obowiązuje. Jest LaLiga i LaLiga2.

1

Perez działa prężnie

1

@macio_944 No i masz XD

0

@Encore Coraz to mniej talentu w tych draftach

1

@Cule1234 Cancelo gra na prawej

1

@Kgorecki2500 Twój wiek / 2 + 7. Ten wzór to zawsze wyznacznik

4

@blakkudium Konate wcale nie jest taki świetny

1

@buglikos Pogba zdecydowanie

1

@NeroTFP1 To jest wręcz niesamowite i przytłaczające jako to jest skala. Ziemia wygląda na jakąś kulkę większą. Jak musi być ogromny kosmos? Trudno to sobie nawet wyobrazić. Ciekawe czy kiedyś ludzkość go zbada w całości.

1

@vangoor Zawszd bawi XD

0

Co z tego kiedy tagi jak 95% sezonu nie będzie dostępna, bo Nike to dno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?