1

25 baniek za Dumfriesa to jest promocja

0

Oby go Camp Nou „miło” przywitało ;)

0

@shinthps Gdyby był tak wierny nie użył by agenta do rozmów z Barceloną i Bayernem aby lepszy kontrakt wyrwać

2

Dla mnie on od początku tu nie chciał przyjść. Wykorzystał nas i Bayern dla lepszego kontraktu w Bilbao.

3

Gość użył Barcelony jako karty przetargowej. Niech spieprza.

4

@SinMistico Weź się wyloguj, ochłoń i ciesz latem.

8

@Safrani Wyzywał Cię, widziałem.

0

@jacobFCB #barcainfo XD

7

Romero bez Cruyffa w klubie to żadne topowe źródło. Gość już dawno zaliczył zjazd.

15

Dziś pesymizm, jutro optymizm.

0



Zagrajmy w grę jak Vegeta

2

Zastanawia mnie czy ludzie którzy już wydali wyrok ile to musiał Jota jechać po zdjęciach mają pojęcie w o czym w ogóle piszą? Przeciez Lambo to kruche auto, sportowe i lekkie. Niepotrzebna była duża prędkość do takiego stanu zniszczeń, jeszcze przy pożarze. Oczywiście nie wykluczam, że faktycznie mogła go fantazja ponieść i zapłacić za to życiem, ale po co już od razu osądzać? Lepiej po prostu zaczekać aż ocenią to profesjonaliści.

0

@Azazel_Pazuzu Podobno pękła mu opona i stracił panowanie nad autem.

0

@Klejnot_Nilu Rozumiesz, że Wlodar kiedyś odwalił, ale nie można mu odmówić że jako dziennikarz sportowy w Polsce info ma absolutnie topowe i lepszego od niego nie ma.

1

@barcelonaLM On szedł po 4 szlemy w tamtym roku… cholerne kontuzje…

1

@kaamil1910 Skoro tak myślisz to dawno go nie oglądałeś i nie wiesz co o nim sądzili kibice Bayernu, którzy go pożegnali bez żalu XD

1

@BORO_12 Nie mówię tylko w kontekście Barcelony, ale ogólnie dla każdego klubu.

0

25 baniek za Dumfrisa? Przecież to promocja.

2

@Wiktor91 Kto zabroni? Nike z ich żałosna dostępnością koszulek.

0

A co z tym Brazolem co miał go Deco obserwować? Jakiś defensywny pomocnik.

1

@Kondziubarca Musimy znaleźć konsensus.

0

@Kondziubarca Skąd info?

0

@GeneralXavi Pytanie ile ma kochanek? I o ile młodszych od samego siebie teraz?

0

@Encore Wcale też nie jest powiedziane, że Giannis na pewno zostanie.

0

@Vegeta88 Nie do końca. Olmo kupiliśmy na raty, za Nico trzeba całość od razu.

2

@takisobiektos Marnowali prime Jokicia doszczętnie

0

Czy malkontenci są teraz spokojniejsi?

0

@Bogan Ale o grupę pytałem

0

6

@JohnKennedy Nikogo nie widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?