partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
25 baniek za Dumfriesa to jest promocja
0
Oby go Camp Nou „miło” przywitało ;)
0
@shinthps Gdyby był tak wierny nie użył by agenta do rozmów z Barceloną i Bayernem aby lepszy kontrakt wyrwać
2
Dla mnie on od początku tu nie chciał przyjść. Wykorzystał nas i Bayern dla lepszego kontraktu w Bilbao.
3
Gość użył Barcelony jako karty przetargowej. Niech spieprza.
4
@SinMistico Weź się wyloguj, ochłoń i ciesz latem.
8
@Safrani Wyzywał Cię, widziałem.
0
@jacobFCB #barcainfo XD
7
Romero bez Cruyffa w klubie to żadne topowe źródło. Gość już dawno zaliczył zjazd.
15
Dziś pesymizm, jutro optymizm.
0
Zagrajmy w grę jak Vegeta
2
Zastanawia mnie czy ludzie którzy już wydali wyrok ile to musiał Jota jechać po zdjęciach mają pojęcie w o czym w ogóle piszą? Przeciez Lambo to kruche auto, sportowe i lekkie. Niepotrzebna była duża prędkość do takiego stanu zniszczeń, jeszcze przy pożarze. Oczywiście nie wykluczam, że faktycznie mogła go fantazja ponieść i zapłacić za to życiem, ale po co już od razu osądzać? Lepiej po prostu zaczekać aż ocenią to profesjonaliści.
0
@Azazel_Pazuzu Podobno pękła mu opona i stracił panowanie nad autem.
0
@Klejnot_Nilu Rozumiesz, że Wlodar kiedyś odwalił, ale nie można mu odmówić że jako dziennikarz sportowy w Polsce info ma absolutnie topowe i lepszego od niego nie ma.
1
@barcelonaLM On szedł po 4 szlemy w tamtym roku… cholerne kontuzje…
1
@kaamil1910 Skoro tak myślisz to dawno go nie oglądałeś i nie wiesz co o nim sądzili kibice Bayernu, którzy go pożegnali bez żalu XD
1
@BORO_12 Nie mówię tylko w kontekście Barcelony, ale ogólnie dla każdego klubu.
0
25 baniek za Dumfrisa? Przecież to promocja.
2
@Wiktor91 Kto zabroni? Nike z ich żałosna dostępnością koszulek.
0
A co z tym Brazolem co miał go Deco obserwować? Jakiś defensywny pomocnik.
1
@Kondziubarca Musimy znaleźć konsensus.
0
@Kondziubarca Skąd info?
0
@GeneralXavi Pytanie ile ma kochanek? I o ile młodszych od samego siebie teraz?
0
@Encore Wcale też nie jest powiedziane, że Giannis na pewno zostanie.
0
@Vegeta88 Nie do końca. Olmo kupiliśmy na raty, za Nico trzeba całość od razu.
2
@takisobiektos Marnowali prime Jokicia doszczętnie
0
Czy malkontenci są teraz spokojniejsi?
0
@Bogan Ale o grupę pytałem
0
@Lionel_Messi10 XD
6
@JohnKennedy Nikogo nie widzę