3

@takisobiektos To jeszcze 2 formacje im zostaną tylko XD

1

@Luccas Wiem o tym

0

@Messiankaramessi Włoska piłka młodzieżowa leży i kwiczy.

1

@esem91 Spoko, ale Two Steps From Hell to GOAT wciąż i na zawsze.

0

@Encore Wymiana Browna to byłby czysty idiotyzm i naplucie mu w twarz.

14

Dobrze, że sam przyznał iż jest nikim.

0

Na ME U17 wyglądał nawet lepiej niż Yamal, ale no przyszłość zweryfikowała bezlitośnie.

2

Mallorcą i 10 mln? Nie ma szans.

0

Komentarz usunięty

13

@4Fabregas4 A ty dalej nie ogarniasz, że plan budowy się zmienił w trakcie? 1 i 2 kondygnacja wymagały wręcz kolosalnej odnowy, a nie jak zakładano pierwotnie.

0

@Reviven Romano? On od dawna tylko spija śmietankę. W kontekście Barcy zdecydowanie najlepszy jest Moretto. Mocni są też Ben Ayad, Ferran Martinez i Carlos Monfort. Soso to tylko jakieś fanowskie konto, ale to prawda, że też czasami ma mocno info. Aczkolwiek wczoraj z wyliczeniami pensji Fatiego się pomylił.

17

Płaczki pewnie w szoku i załamani. Już nie będą mogli pisać, teksty typu że powrót na lato ale 2027 chyba itp.

0

@Sysia11 Zmiana pozycji trochę mu posłużyła jak gra wyżej. Wcześniej mówiąc szczerze był lekkim flopem. Caicedo za podobną kwotę dawał dużo więcej.

0

@adamek20151 Kiedy w swojej historii Wizards kogoś skusiło? Chyba tylko Jordana z emerytury XD

0

@MesQueUnClub_87 Sama konsola jest w sobie świetna i co do designu to mi design PS5 bardzo się podoba. Ale jeśli chodzi o gry to tak, ta generacja jest słaba. Głównie przez ciągłe wydawanie remasterów gier które wcale nie były stare i tego nie wymagały, a takie Bloodburne dalej bez remastera ;)

0

Oh no... anyway.

0

@adamek20151 Raczej 70. Wizards to kretyni.

1

@kuz Dobry? Najlepszy w historii.

0

Kolejny wał z faweli?

8

@Criss18Barca Wtedy wybory nie byłyby tajne

2

Nie dość, że mierda to jeszcze Bask. Szkoda klawiatury.

7

Ten transfer już się nie wysypie, jestem tego pewny.

0

@kamiVeB Wiesz, że Wirtz też kiedyś zerwał więzadła? Dziś jest najlepsza „10” na świecie

0

@draxidox Powiedział stary bankier ku*wa XD

0

@Safrani Masz racje, tylko tu jeszcze jeden szczegół. PiS z pełnią władzy i z Ziobrem na sterach ile razy przegrali z Giertychem a ile razy wygrali?

1

Wstyd dla la ligi

1

@FcPortoFan1999 No i dobrze. Kazdy taki klub który jest niewypłacalny powinien upaść, Lechia najbardziej.

0

@marcin62 Najlepsze że ten drewniany Haaland wymieniony wśród ulubionych piłkarzy XD

1

@Derean Haha dobre. Tego ananasa to za darmo bym tutaj nigdy nie chciał. Najgłupszy napastnik świata zaraz po Nunezie.

2

@Katalończyk 99 I mam nadzieję, że groby tylko otwarte dla Jarka będą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?