partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz Zluzujcie gacie. Kiedy Laporta nie dowiózł? Odkąd tu jest zawsze jakoś się udaje koniec końców. Calma, calma
2
Na tej Ibizie spotkają się wszyscy. Deco, Bojan, ten szwagier, Nico, jego agent no i Flick. Dogadają się a potem ruszają na balety, a jak balety to i Lapcio doleci, choćby czarterem. A potem już pozostanie tylko klauzula.
Tak właśnie będzie.
2
Ten Echevarria to jest jakiś fenomen XD
0
@Roobo Wystarczy zobaczyć z czyjego konta wrzucasz to. Przeciez ten gość to ultra debil
2
@Frimpong No to Arteta ma nowe wymówki na już przegrany sezon. Szybko mu dostarczyli amunicji.
0
@LOPEZ16 Lepsze hiszpańskie kółeczka niż francuskie croissainty
6
To się zdziwisz XD
1
@PatrychoO Ojciec absolutny GOAT XD
12
@MaziFCB Udajesz prawda?
0
A jakby Yamal był rok starszy to już git?
0
Coś za spokojny dzień dziś z tym Nico.
3
@clyde Pamiętam jak zainstalowałem 2 część i pograłem z godzinę. To była jedna z nudniejszych godzin w moim życiu
0
Najlepsze, że Laporta już gotuje gdzieś pewnie z cygarem w ustach i z szampanem w dłoni, a fiesta się tak naprawde jeszcze nawet nie zaczęła XD
1
@lucca87 Według mnie LO będzie zależało od pre sezonu i po nim Hansi oceni czy Martin się nadaje czy wyjazd. Może też ktoś w międzyczasie złoży za niego ofertę? A co by się nie działo to zawsze będzie w tle gdzieś ten Grimaldo za 15 baniek dostępny który z miejsca gwarantuje ci jakość.
7
@Filipem „Tylko” XD
Jak to brzmi
0
@Proxi Chyba przez podpisanie nowych kontraktów i zarejestrowanie ich, znowu wypadliśmy z tej zasady 1:1
1
To nie działacze trenują zespół tylko trener i to trener powinien mieć decydujące zdanie.
3
@AlexDark00 Ostatnio tak pewnie miałeś przy Lewym co?
3
@th@les W zeszłym roku to porozumienie podał tylko jakiś słaby dziennikarz, w tym idzie to znacznie grubiej.
1
@takisobiektos Nie mogę już na niego patrzeć nawet.
0
@tbas Ty całe życie tak tylko narzekasz?
0
@Stinger_ I tak zostajemy z Lewym na przyszły sezon więc żadna 9 na ten moment nam nie potrzebna bo dwóch nie pomieścimy.
0
@Stinger_ Na ten moment ciężko kogoś takiego nawet kupić. Haaland? No nie. Isak? No też nie. Alvarez? Również nie. Gyokers? On już teraz zmieni klub, więc za rok bez szans.
3
@katalonczyk987 Ale jaka 9? I bardziej potrzebujemy na ten moment skrzydłowego. Lewy i tak zostaje na przyszły sezon ze swoją pensją. I co? Kto pójdzie na ławkę wtedy? Lewy z bajecznym kontraktem czy ta nowa 9?
14
Ciekawe czy żołnierze dadzą radę mimo, że wzięli filmik z yt w tej republice XD
0
@Eric_Abidal_22 Ale kto to jest? Nawet typa nie kojarzę. Jakiś słaby dziennikarz
9
Rok temu nie było aż tak mocnego info, Nico blisko. W sensie mam wrażenie że teraz zaszło to znacznie dalej.
1
Mocne źródła wjechały trzeba powiedzieć.
0
Garcia
Nico
Grimaldo
To będzie już okienko 10/10. A jeszcze za rogiem możliwe i bardzo prawdopodobne odejścia totalnie zbędnych piłkarzy jak np. Ansu.
1
@Encore Przecież te picki mają niską wartość, nawet biorąc pod uwagę że są 1 rundowe.