1

Słabiutko dziś Yamal. Za to Oyarzabal mi mega imponuje. Świetnie się sprawdza na tej 9.

2

Ale kozak ten Hujisen

2

@norbi77 No tak, Probierz to zaakceptował nie zmieniać żadnego kapitana. A teraz? Wycofał się z tego żeby się jakimś „Borkom” przypodobać.

1

@norbi77 Niech dadzą wolne w robocie to git

4

Dodam jeszcze jedno. GDYBY Probierz zabrał opaskę Lewemu od razu informując go o tym że dobra nie przyjeżdżasz więc podejmuje taką decyzję to sam bym go za to bronił. A tak to? Zachował się jak frajer i tyle.

0

@Roobo Ale przecież to nie o to chodzi. Probierz pierw zrozumiał i było git a po gówno burzy jednak zmienia decyzje od tak czyli pokazał że jest niesłowny. Gdyby powiedział Lewemu od razu, że okej Robert znów nie przyjeżdżasz więc jestem zmuszony ci zabrać opaskę kapitana. Wtedy by każdy zrozumiał i myślę że nawet nie byłoby krytyki na trenera.

38

Czyli podsumujmy. Lewy dzwoni do Probierza i mówi, że nie pojedzie na kadrę bo nie czuje się na siłach, Probierz to rozumie i akceptuje. Zaczyna się gówno burza medialna i Probierz żeby się przypodobać mediom i „ekspertom” zabiera Lewemu opaskę kapitana XD. Lewy się wkur*** i mówi szach rezygnując z gry do kiedy on jest selekcjonerem XD.

2

Ronaldo ma ewidentnie wkrętkę i ból dupki o Yamala XD. Nawet do obrony się cofa.

1

Mingueza i Ruiz do zmiany

0

Ten Fabian Ruiz to przecież nic w tym meczu nie daje pożytecznego

1

Czy tylko dla mnie De La Fuente to średni trener? Przecież tutaj głównie ten zespół ciągną indywidualności

0

@Douglas Łysy to średni trener

1

@VladSilesian A co go ma boleć tak w sumie?

0

Oyarzabal co siedzi na tej 9 w pierwszym składzie. Zjada Morate

2

Łysy dusi Pedriego

0

@Sysia11 Alcaraz się wtedy uratował tymi asami

0

Panowie pokazali, że tenis jest w dobrych rękach na następne lata. Oby jeszcze Fonseca dowiózł i może nowe Big 3? Gratulacje Alcaraz

0

@pt9 Kij w mrowisko wsadzony

1

Oddajcie mi Rafę na finały RG :/

5

@Gibbon_FCB Gdzie tam Gomez klasowy? Prędzej ostatni tam co zawsze w kadrze dowoził to Klose.

0

@FcPortoFan1999 Serwis czy też gra przy siatce

0

Jeśli chodzi o „mączke” to tenisista bardziej usposobiony defensywnie zawsze będzie miał przewagę nad tenisistą ofensywnym.

2

Kiedyś takich cyrków nie było. Gdy zawodnik wiedział, że klub go nie chce to po prostu odchodził. A dziś? Same ego topy i ludzie z „zasadami” XD

1

@MirusAmisz Po co mając negocjować z Espanyolem gdy będą wpłacać klauzule?

0

No to za Sinnerem

0

@barcelonaLM A Rafa jaki %?

0

Gdzie podpisać?

0

@WiecekFCB Laporta, ale poniekąd musieli to zrobić

0

@BorzyKrzys Dla mnie to oczywiste, że ich łączy coś więcej niż relacja zawodowa. Są pewnie prywatnie partnerkami i się kochają.

3



Ale co Pyton Wlodar pieprzył to jego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?