partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azazel_Pazuzu Przecież ten gość to typowy pisiak
0
@alone49 No przecież na pewno nie z powodów gospodarczych XD
6
@Wossi61FCB W ogóle, że osoby w więźnięciach mają prawa wyborcze to jest niesamowity mem
0
@Rifek I tak jeszcze okienka nie ma także calma.
0
@lithotripter No dobra ale gospodarczo? To już bardziej PO jest prawe niż PiS
0
W ogóle może mi ktoś wyjaśnić z której strony PiS jest partią prawicową poza ultra podejściem do kościoła i kilkoma sprawami społecznymi jak np. niech będzie ta aborcja. I pytam całkiem poważnie, bez żadnych złośliwości.
Imigranci? Sami wpuścili ich najwięcej i nie liczę w tym nawet tych Ukraińców?
Podejście do tej całej ekologii? Najgłośniej ujadają, a Morawiecki sam wszystko podpisał jak leci, bo cały ten zielony ład to przecież jeszcze czasy pisu.
Gospodarczo? Przecież to lewaki niewiele mniejsze od Lewicy.
Sami wprowadzili najwięcej nowych podatków i najwięcej podwyżek istniejących podatków.
Biorąc to wszystko pod uwagę nie rozumiem dlaczego Konfa tak łatwo dała im poparcie, szczególnie pryszczaty Bosak który kocha ich chyba bardziej niż swoją partię. Też mam wrażenie, że Mentzen chciał to rozegrać inaczej i zostać neutralnym do końca, tylko Krzysio swoimi wywiadami wszystko popsuł. Kto wie czy tam nie ma jakiegoś konfliktu o władzę?
Natomiast Braun i jego poparcie? Prawda jest taka, że się tym mega skompromitował i gdybym był jego wyborcą poczułbym się totalnie zdradzony.
0
@LyFT A wiesz która partia rozpoczęła te spiralę i dlaczego większość dalej na nią głosuje?
0
@JordiAlbion To czemu uciekają na Węgry? Albo Dudus musiał ułaskawić kolegów?
1
@Safrani Pryszczaty Krzysiu. Patrząc na niego widzę nadchodzący nóż w plecy wyborców Konfy jak i samej partii…
1
@D10SLEO W domu
0
@Toretto Prędzej dadzą się wciągnąć jak każda mniejszościowa partia koalicyjna dotychczas
0
@Toretto No ja uważam, że dla przyszłości konfy lepiej byłoby jakby PiS już upadł, ale no to moje zdanie
0
@LyFT A ile ludzi z tych 70% ma np. pojęcie z czego bierze się inflacja, czym ona jest? Jak na ceny wpływają sztuczne podwyżki wynagrodzeń itd?
0
Komentarz usunięty
0
@Qba2312 Ja nawet nie jestem wyborcą platformy, po prostu z wyborem mi najdalej do pisu. Zawsze chcą wszyscy rozliczeń, nowego rozdania a wybierają to samo. Ja się tylko odnosiłem też do tego, że tacy ludzie po np. zaczynają dzień na budowie od ćwiartki chętnie głosują na wiadomo kogo i wiadomo czemu.
1
@Toretto Będziemy zarabiać w milionach i wydawać w milionach. Jak za komuny ;)
3
Wykształcenie podstawowe 73,4% na Nawrockiego. Ja nie chce oceniać i z całym szacunkiem ale to mówi wiele. Tam najwięcej takich co chcieliby złote góry za siedzenie na dupie.
1
Dobra wróćmy do ważniejszych spraw. Dawać te oficjalke Garcii.
1
Wiadomo czy Ziobro magicznie już ozdrowiał?
2
To teraz tylko jeszcze w 2027 powrót do władzy pisu w koalicji z konfa gdzie pryszczaty Krzysiu zadba o to żeby to była koalicja pod tyłem „lizanie rowka”. Pis dokończy to co nie udało się przed wyborami w 2023 czyli pozmieniania w okręgach wyborczych tak żeby już nigdy władzy nie stracić i mamy kolejne Węgry na mapie europejskiej. No ale w końcu Polak i Węgier dwa bratanki ;)
0
@Barca_Big_Moment Nie znam nikogo takiego osobiście, ale ok. A argument o kradnięciu przemilczę XD
2
Populacja Węgier: zmniejsza się
0
@AlwaysBlaugrana „Rozłożyli edukację na łopatki” no właśnie ;)
0
@Przemek2323 Jak jeden 1,4 jak jest 0,7
0
@barcelonaLM A kiedy następny?
0
@mordini123 Co??? Przecież on dopiero miał program z Ceną i wciąż był wartością dodatnią. Co te TKO odwala???
1
@MOLESTA Czyli już nie twierdzisz jak godzinę temu, że wygrał Nawrocki? ;)
0
@directedbyfcb W końcu musiał nadejść ten pierwszy raz
2
Kobiety przyjadą czy Karol odwołał jednak?
8
Morawiecki coś biadoli o propagandzie telewizyjnej, kurtyna.