- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1570 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1570 Culés
2
To teraz tylko jeszcze w 2027 powrót do władzy pisu w koalicji z konfa gdzie pryszczaty Krzysiu zadba o to żeby to była koalicja pod tyłem „lizanie rowka”. Pis dokończy to co nie udało się przed wyborami w 2023 czyli pozmieniania w okręgach wyborczych tak żeby już nigdy władzy nie stracić i mamy kolejne Węgry na mapie europejskiej. No ale w końcu Polak i Węgier dwa bratanki ;)
0
@partymaker I do szabli i do szklanki. To jeszcze niech wyjdą z UE NATO i przytulą się do Rosji jak Węgry.
Za mało ten kraj został rozgrabiony widocznie i trzeba dokończyć robotę. Ludzie nie mają pojęcia jakiej zdrady się dopuszczą populiści u władzy.
0
@Barca_Big_Moment Przypominam, że w 2015 PiS miał wywołać wojnę z Rosją według Platformy, a po wybuchu wojny na Ukrainie w 2022 reakcja ówcześnie rządzących była dosyć stanowczym poparciem dla Ukrainy. Nawet było ciśnięcie po niemieckim rządzie w Europarlamencie przez Morawieckiego, że kaski chcą wysyłać. Co się zmieniło? Jesteś za bardzo podatny na wyborczą propagandę?
0
@Bzyczekk PO to banda niełomów. Nie ma sensu ich brać na poważnie. Za to PiS to sowiecka agentura pod przykrywką. Bezpieka PiSu dawniej SB PZPR i bolszewizm kontrolujący cały segment państwowy.
Jeśli nie żyłeś w komunie to doświadczysz PRL 2.0
0
@Barca_Big_Moment Pamiętam styl rządów PiSu i ich próby kontrolowania segmentów państwowych, które poniekąd można byłoby nazwać autorytarnymi, jednak gdzie w tym wszystkim jest przytulenie się do Rosji, której PiS był przez lata gorącym przeciwnikiem i to jeszcze za życia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego? Tym bardziej patrząc na to, jak bardzo są pro-amerykańscy, za co byli niejednokrotnie krytykowani przez zwolenników ich politycznych oponentów, chociażby przy okazji niedawnej wizyty Karola w Białym Domu.