0

O której late poll?

0

@tbas Mówisz o pewnym Dominiku?

2

@PatrykBarca Jak nie ma kontraktu? Ma do 30 czerwca :)

0

Nic dziwnego, że go baba zostawiła. Ciężko typ z niego się wydaje.

4

@krol211 Wstawiłeś wpis z notką, że Pique nigdy tak nie powiedział XD. Gratuluję

0

Iga przed meczem chyba za dużo „treningu” ze swoją psycholożką

0

@Kgorecki2500 Kiedy kolejny update?

2

@UriBoyka Będzie 80

21



Jeszcze powietrze nabrane żeby klata wygladała na większą, groźne spojrzenie na jakiegoś zawodnika i mamy cały obraz Marciniaka

14

@Arden Niesamowity mental. Naprawdę robi wrażenie, że on się po takim czymś podniósł i potrafi jeszcze czerpać radość i myśleć tylko o tych najpiękniejszych chwilach związanych z Xana

1

@Safrani Kit po całości

0

@FcPortoFan1999 Lech i tak nie wejdzie. Oni już teraz potrzebują wzmocnień i do 1 składu i na ławkę. A jak jeszcze ma odejść Sousa to już w ogóle tego nie widzę. Rutki nie wydadzą więcej niż powinni, a szkoda.

4

@Comentateiro Mecz meczowi nierówny.

7

Jak Flick zakończy już karierę chciałbym tutaj znów zobaczyć Lucho. Podjąłby się wyzwania na pewno.

0

@Kozinho. Chyba Neymarowi samemu najbardziej

0

@Culer9002 Wiem, my bad. Ale coś podobnego było wcześniej.

0

@MOLESTA Albo co robił Alisson w pierwszym meczu z PSG. To był najlepszy występ bramkarza jaki kiedykolwiek widziałem.

0

@KamQiX Sommer zawalił dziś dwie bramki plus jeden rykoszet.

0

@Barca_Big_Moment Weź się prześpij i nie komentuj bo się ośmieszasz. Toksyczność aż z ciebie kipi. Mózg to jak widać tylko tobie odkleiło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Jakchcesz Lapcio dowiezie

6

Da się sędziować obiektywnie i bez robienia z siebie gwiazdy wieczoru? Da się. Szkoda, że pewien lysol tego nie potrafi.

2

Dobra walić to. Trzeba już myśli przełożyć na następny sezon. Misja LM VAMOS

0

Jakiś nołnejm XD

1

@Aragorn33 Daaaj Christensenaaaaaaaaa

0

@Barca_Big_Moment Oho, ekspert i wieszcz przemówił XD

0

@Wojciech123 Tu gra na Nuno Mendesa, a z nami na Gerarda Martina XD. Wiele to mówi ;)

0

@Patriskos Chodzi mi o LM

0

@norbi77 A City nie zasłużyło?

4

Czy istniał bardziej jednostronny finał? Chyba nie. Na myśl mi przychodzi jedynie my z United w 2011, ale PSG nas jednak teraz przebiło i to zdecydowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?