- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 729 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 729 Culés
8
Że cooo proszę? Daria jej doradza w kwestiach finansowych i jakich ludzi ma dobierać? Pomaga we wszystkim? XD Przecież to jest jakaś chora relacja, wynaturzona. Dla zwykłego człowieka z boku to wygląda tak jakby pani psycholog wykorzystując swoją wiedzę owinęła zawodniczkę wokół palca. Wim Fissete też niezły fachowiec, że Iga zamiast się rozwijać to stoi w miejscu lub nawet zalicza regres. No sorry, ale ostatni set z Sabą pokazał, że wszystkie aspekty, w których Polka dominowała lub miała przewagę uciekły. Ona powinna zrobić nie dwa kroki w tył, a cztery. Odciąć się na moment od tych wszystkich ludzi wokół siebie, tych wszystkich doradców, złapać oddech i pobyć w końcu sama ze sobą, a nie tak, że nawet na głupi mecz NBA żeby sobie pooglądać idzie ze swoją alfą i omegą psycholożką.
0
@BorzyKrzys To jest forma challenge'u aby z Darią wygrywać!
0
@BorzyKrzys Iga powinna odpocząć sobie i to dużo dłużej niż tydzień, pogonic Pania psycholog i jakiegoś chłopa sobie znaleźć.
1
@BorzyKrzys wali nożyce z panią Daria
3
@MaziFCB typowy januszeksowy komentarz xD bolca jej na pewno brakuje... Tak na pewno
7
@Bykunn Bardziej mi o to chodziło, ze znalezienie chłopaka ukroci ta dziwna relacje z Panią psycholog może, ale skoro tak to odebrałeś to może Tobie brakuje bolca.
0
@BorzyKrzys Dla mnie to oczywiste, że ich łączy coś więcej niż relacja zawodowa. Są pewnie prywatnie partnerkami i się kochają.
0
@BorzyKrzys To jest mocno chora relacja