partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ACMaldini3 Dobre, 2/10
1
@Derean Ale o czym ty mówisz? A jakich zawodników ma Finlandia? Mołdawia? Tam to grają dopiero piłkarze z „topu” piłkarskiego nie?
Wywiad Kamińskiego pokazał jakie oni mają zaangażowanie i oddanie lda barw.
3
Niektórzy się śmieją z Ronaldo i w ogóle tutaj, ale jakby ci nasi Kopacze mieli chociaż 10% jego ambicji i oddania dla kadry to byłoby już zajebi*** a tak to? Banda nieudaczników, co jeszcze za takie „występy” dostają pieniądze co już jest w ogóle jakąś abstrakcją.
W Argentynie to samo, tam dla nich zagranie w koszulce reprezentacji to spełnienie każdego marzenia i wielka duma. Pamiętam jak niedawno młody Simeone strzelił swojego pierwszego gola dla repki to aż się popłakał ze szczęścia. A zresztą szkoda strzępić ryja i się denerwować na tych leszczy. Dlatego nienawidzę też przerw na kadrę, bo nasza kadra jest zwyczajnie tragiczna. Niech już wraca FlickBall bo tęsknię
3
Ja pierd*** ta kadra to jest taki niesmaczny żart…
W normalnej reprezentacji, drużynie to taki Kamiński i Dawidowicz po tych swoich jakże błyskotliwych wywiadach powinni od razu polecieć z listy powołanych, a Kamiński to w ogóle dostać już dożywotniego bana bo i tak jest gównianym piłkarzem.
1
@Stinger_ Spoko
0
Antman jest, a gdzie Wasp?
2
@PoGGi Nie psuj mu narracji :)
0
@Stinger_ A gdzie miałby być? Finowie swoim nie kibicują w ogóle?
1
Pusty stadion tam praktycznie XD. Brak Lewego nikogo nie przyciągnął.
0
@Azazel_Pazuzu A kogo kupują? Chodzi ci o tego z Argentyny?
0
@ViscaelBarca2007 Jak można mieć wyżej na liście Sesko względem Gyokersa XD? Przecież ten drągal z Lipska to materiał na giga flopa
0
@ViscaelBarca2007 XD to od nas będzie chciał 10-12 netto. Transfer do zapomnienia. Nawet umiejętnościami na tyle nie zasługuje.
0
@Rastafarnianin Bo tam nie znają o nim prawdy
5
Wow! To tak jakbyśmy go sprzedali
4
Probierz już pierdol*** whisky? Bo co mu pozostało?
2
@Encore Kibicuje mu. Stary talenciak z FMa a tym meczem z Hiszpanią kupił mnie na całego ;)
0
@KrwawiaceoczyVEB Zobacz sobie zdjęcie z tego z innej kamery, on nawet na niego nie patrzył
0
@kaamil1910 Morata wszedł na końcówkę i tyle, a z Francją w ogóle a gość wymieniany jest jakby był podstawowym piłkarzem dalej XD
1
@Sysia11 ŚN? Oglądałaś w ogóle ten mecz? Tam grał Oyarzabal który podczas tych dwóch meczów był chyba najlepszym zawodnikiem Hiszpanii, a na pewno najbardziej efektywnym
0
@gumaz Przecież Ronaldo nawet nie patrzy na niego
1
@Azazel_Pazuzu Myślę, że to wie każdy
0
@clyde To wstyd, że dla wielu innych nacji reprezentowanie swojego narodu to duma i honor. Widać to po zawodnikach chociażby Argentyny, Portugalii czy Hiszpanii. A u nas? Te głąby typu Puchacz przyjeżdżają żeby sobie muzyczkę z telefonu puścić i sobie potańczyć…
2
@KrwawiaceoczyVEB Przecież on nie uciszał jego. Przestań siać jakieś fejki
2
@Encore Bo chłop by za swoją reprezentacje oddał wszystko. U nas żaden piłkarz w kadrze nie ma takiego poświęcenia, jeszcze grają dla kasy jak kiedyś sytuacja z premia pokazała :)
24
Lata mijają, a dalej was ten Ronaldo tak boli że niesamowite XD. Ktoś się cieszy z wygranego trofeum? No tóż to zbrodnia XD
0
@DonCarletto Indywidualności
3
@Gibbon_FCB A Kapitan Hawk podpisał XD
0
De la Fuente to słaby trener. Przegrał ten mecz swoimi idiotycznymi decyzjami. Zresztą od dawna widać jakieś jego dziwne upodobania i że ma swoich pupilków.
2
Jak tylko widziałem wyraz twarzy Moraty to wiedziałem, że nie trafi. Piłkarz pizdeczka
0
Eder wchodzi? ;)