4

@NeroTFP1 Mhie najbardziej bawi to, że napisał to typ który drwi z każdej porażki i potknięcia Ronaldo XD

0

@Encore I dlatego wziął opcję gracza z ponad 50 bankami za sezon XD

1

0

@kiper09 Był Riccardo, ale stawiał się(rywalizował )to go wywalili XD

1

@reloaded Dlatego bo Ty tak mówisz?

0

@Varkond Sabalenka ma urodę o jakiej Świątek może tylko pomarzyć

9

@chrissssty69 ? Przecież jeszcze nie grali XD

3

@Kgorecki2500 Mega przereklamowana gra

0

@heniusss Kutang Panie, to bezsensu.

1

@NeroTFP1 Kto nie ma rezydencji 4000m2 niech pierwszy rzuci kamieniem.

1

@Bogan Myślisz że Messi ma takie wydatki że te 40 mln to dla niego sprawa być albo nie być?

1

@lucas/catalan Jego promo trzeba puszczać w szybkości x2

0

@escarabajo Nie oburzyłem. Zdziwiłem

0

@escarabajo W Arabii płacą horendalne pieniądze?

1

@konrad1661 Nie spodziewam się PS6 wcześniej aniżeli w okolicach 2030

1

@PerroHerro Jakbym był miliarderem to te 40 mln nie robiłoby mi różnicy i większą radość by sprawiło, że klub dzięki któremu wszystko zawdzięczam wszystko może dzięki mojej decyzji i hojności lepiej funkcjonować .

0

@Karol145 Ter Stegen nie jest lepszy od Valdesa.

0

@mekston Przecież ten Duran był czołowym napastnikiem PL, a teraz do Turcji miałby iść? O co chodzi z tymi Turasami? Czym oni płacą, że tyle piłkarzy jest gotowych tam zagrać?

2

@kubix05 Wygląda jak Kielce 2025

4

PS5 jest już na rynku z 5 lat, a jeszcze nie było gry która by wykorzystała potencjał tej konsoli. Mam nadzieję, że Rockstar i nasi Redzi to zmienią.

4

@Kgorecki2500 Może dlatego, że to ciężkie dla żołądka i jak takie coś zarzucasz od razu z rana to nie jest to najlepsze na resztę dnia, ale co kto woli :)

0

@Deathwing112 Daj mi oceniać jak chce ;)

0

@Azazel_Pazuzu 40 lat temu był Nunez, wielki krętacz.

23

@mint Haha człowieku porównujesz milionerów do szarego człowieka. Nic im by te pieniądze nie zmieniły, i tak mają hajsu jak lodu.

3

@kaczy1989 Twk zasłużył, ale niestety po latach człowiek widzi w tym też pazerność rodzinny Leo. Nigdy nie zapomnę jak Messi przedłużył kontrakt, po nim przedłużył Ronaldo z większymi zarobkami i za rok Messi znowu przedłużył z argumentem „bo musi być najlepiej opłacalnym piłkarzem na świecie” XD

25

„Warto docenić fakt, że piłkarze zgodnie poszli klubowi na rękę i pomogli mu w krytycznym momencie zgadzając się na późniejszą spłatę za zobowiązania kontraktowe.”

Gdyby poszli na rękę to zrobiliby to co Pique, czyli zrzekli się tej pensji. Szczególnie tacy piłkarze jak Messi, Alba czy Busquets którzy powinni kochać Barce bo im dała wszystko.

0

@KamQiX No Barcelonie by dawno już zmieniło i to bardzo bo to wpływa na FFP w którym szukamy każdego możliwego miliona.

1

@RosjaninBut Chore

1

@PatrychoO Jak będzie dostępna dłużej niż 2 dni to spoko :)

0

@KamQiX Dlaczego? I tak mają hajsu jak lodu. Co im zmieni te kilka mln? Skoro Barcelona to ich klub życia i wiedzą w jakiej jej sytuacji to dlaczego nie chcieli pomóc tak jak Pique właśnie? Ja jestem przekonany, że w takiej sytuacji postąpiłbym tak samo jak Geri i nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?