2

Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale sam pomyśl, to nie ma sensu. Po co komentować zachowanie kogoś, kto zamiast skupić się na oglądaniu meczu wylewa swoje żale i frustracje na forum. Między 1 i 45 minutą oraz 46 i 90 minutą tutaj powinna być cisza, ewentualnie kilku białych hala dzieci. Kibice przed telewizorami, komputerami, skupieni na transmisji.

2

Coutinho biega z metką z wyższą ceną i podejrzewam, że tylko to może być decydujące. Argumentów sportowych na to rozwiązanie niestety nie widzę.

0

Wolałbym zdecydowanie Malcoma, ponieważ w przełamanie Cou już niestety nie wierzę, a Malcom często strzelał Lyon'owi. Co do Roberto w pierwszym składzie- dobry pomysł Valverde. W drugiej połowie wprowadza Dembele i Semedo, rozpoczynając awanturę na prawym skrzydle.

0

Już jeden pajac ironizowal w tym sezonie cieszynke Griezmanna i dzisiaj gra o czapkę fasoli. Kapitan Grzmot może do niego wkrótce dołączyć.

0

Mam wrażenie, że za każdym razem jak komentator krzyczy "Ronaldo" to szczytuje...

0

I tu się zgodzę, ale prawda jest taka, że w porównaniu do Grieza z zeszlego roku zostal chyba tylko cień.

0

Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć że Griezmann św tym sezonie jest pod formą, 12 bramek, 3 asysty, brak liderowania. In dalej jest na Mistrzostwach Świata myślami, a dzisiejszy mecz Ti potwierdza. Kreator? Trzy asysty... strzelec ? 12 bramek włącznie z tymi z karnego. Chyba inaczej rozumiemy te słowa.

1

Aha, masz rację, przekonałeś mnie tą świetną argumentacja xD

1

Dobrze że Griezmann jednak nie zdecydował się na Barcelonę. Mielibyśmy dwa wielbłądy transferowe, a tak jest tylko jeden Cou.

1

ale bez "l" :D

23

Valverde to dobry trener, ale zupełnie nie rozumiem dlaczego wzbudza tak skrajne emocji wśród kibiców. Można go nie lubić za styl - styl jest delikatnie mówiąc "taki sobie", a kibice Barcelony po drużynach Rijkarda, Guardioli, Tito Villanovy, nawet Luisa Enrique do takiego stylu nie są przyzwyczajeni, nawet jeżeli przynosi kolejne wygrane. Ale trzeba go docenić właśnie za tę skuteczność oraz, za coś, co wydaje mi się brakowało u poprzedników: umiejętność odwracania wyniku i wygranej, a także wywożenia korzystnego wyniku nawet przy ekstremalnie słabej grze. Trzeba wziąć też pod uwagę fakt, że u EV to już jest naprawdę zmierzch złotego pokolenia piłkarzy, podczas gdy jego poprzednicy mieli ich w komplecie, w najlepszym okresie kariery. A następców nie widać: z całym szacunkiem Alenia to nie Iniesta, a Sergi Roberto -0 chociaż bardzo dobry, nie jest magiczny. Ja na pewno nie gardzę EV, doceniam jego dobre rezultaty, ale gdzieś tam w głębi duszy czekam na Xaviego.

3

Czyli na Santiago znowu zmasowane wrzutki będą nagradzane gromkimi brawami z ławki rezerwowych. Zidane zVARiował, albo zobaczył, że w Hiszpanii nawet z Varem na biało Ci się upiecze.

0

"No jasne"- przyzna to absolutnie każdy hala-kibic

7

tak, tak, a w finale z Atletico, to obrońca Atletico sprowokował tego spalonego... gdyby stanął jeszcze z metr od Ramosa, to spalony nie byłby "tylko" półmetrowy, a półtorametrowy i może sędzia by zauważył. Sami sobie Atletico winni.

0

trzymam za słowo ! :)

80

Moje typy na tytuł w jutrzejszej Marce:

a) Benzema podłącza Real do tlenu
b) Benzema utrzymuje ligę dla Realu
c) Ta liga nazywa się Benzema
d) Real wciąż walczy o tę ligę

2

Szczerze mówiąc wolałbym mocno postawić na Demebele, lub sprowadzić Jadona Sancho z Dortmundu, tylko i wyłącznie ze względów czysto sportowych. Neymar wcale w PSG się nie rozwinął, nie jest lepszym piłkarzem niż ten, który opuszczał Barcelonę, oprócz tego z tego co zaobserwowałem stał się bardzo podatny na kontuzje. Poza tym nie jest już najmłodszy i ma wielkie gwiazdorskie ego, a także jest symulantem. Tak, gdy grał w Barcelonie przeszkadzało mi to jego symulowanie, a nie gwiazdorzył aż tak bardzo, bo miał świadomość tego, że jest tym maksymalnie drugim. Uważam, że hipotetyczne przejście Neymara więcej zaszkodzi niż przyniesie korzyści.

2

Bramka Benzemy nie powinna być uznana. Varane jechał obrońcę jak lokomotywa, robiąc miejsce Arabowi do oddania strzału.

0

Dobrze, że Ramsey dzisiaj nie strzelił żadnej bramki, Rolling Stones'i odetchnęli z ulgą :D

0

Moim zdaniem, Barcelona powinna wyciągnąć lekcję z Ardy Turana. Gdy po sezonie była okazja sprzedać Turka i odzyskać nawet całość zainwestowanych pieniędzy, Barca pozostawiła go w składzie. Po sezonie przed takim dylematem stanie z Coutinho, zawodnikiem który kosztował nie 40, a 140 milionów i który nie pokazuje wartości nawet 20 milionów. Z korzyścią dla każdego - Barcy, MU i Filipka, można go oddać do United nawet z pewną stratą finansową. Moim zdaniem to za duże pieniądze, żeby ryzykować, tym bardziej, że nie ma ani pół argumentu na to, że Cou nagle stanie się przydatnym dla Barcelony zawodnikiem. Takim argumentem z pewnością nie jest też wiek piłkarza, bo nie jest też młodzikiem który będzie tylko się rozwijał i zwyżkował z formą.

0

Sparta Praga.

0

Posiadanie czterech obrońców środkowych z topu, będzie wymagało rotacji, bo z tej czwórki nie widzę nikogo, kto tak zwyczajnie zasiądzie grzecznie na ławce. Z jednej strony De Ligt to żywa przyszłość, ale z drugie Pique i Longlet są w takiej formie że muszą grać, a Big Sam powoli wróci do siebie po kontuzji. Można zawsze rotowac, ale środek obrony zwykle rotacji nie lubi, stoperzy powinni nudnych dobrze zgrani. Mam ambiwalentne uczucia co do tego transferu.

1

Właśnie mam podobne zdanie jak Ty. Nie jestem przekonany do żadnego z młodych, dostępnych napastników: Jovica ani Maxi Gomesa. Oprócz Quagliarelli rozważyłbym jeszcze Tadica z Ajaxu, który dosłownie eksplodował. Natomiast za rok-dwa poszedłbym po kogoś kto się objawi lub np po Piątka, jeżeli nie okaże się jednosezonowym przypadkiem.

1

Pozostaje mieć nadzieję, że drużyna faktycznie ma obsesję zwycięstwa w Lidze Mistrzów i w takich meczach nie marnuje motywacji i sił.

12

mam nadzieję, że faktycznie przyjdzie Mourinho, a nie Zidane. Muł jeszcze bardziej pogrąży tę drużynę w chaosie, nigdy nie zakopał toporu wojennego z Ramosem, rozstając się w fatalnej atmosferze. Są jeszcze w Realu piłkarze, którzy to pamiętają. Poza tym strach pomyśleć, jaką bestie wielki Muł zrobi z Casemiro.

0

to raczej nasza wina, za frajerstwo płaci się najwyżsżą cenę

6

no właśnie w tym swoim stylu przypomina Kserksesa, perskiego króla w wyobrażeniu z filmu "300". Jego zachowanie i egocentryzm również to niestety potwierdzają.

17

Neymar w towarzystwie swoich utrzymanków, w tym VIProomie jednak pasuje do całej tej otoczki P$G. Ewidentnie znalazł swoje miejsce na świecie.

3

No to śmieciarka zabrała co miała zabrać w Madrycie, a dzień później zawitała do Paryża wywieźć wielkogabarytowe :D

3

to chyba sięgnąłeś po zły nick :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?