panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No w przypadku Cou z kolei, problem polega na tym że właśnie wiadomo w jakiej będzie formie.
0
Gdybyś decyzja co do tego osła Ramosa zapadła dzisiaj albo jutro, to pewnie wypadłby na ligowe GD. Raczej nie sądzę że będą się z tym spieszyć. Takie decyzje podejmowane są co do piłkarzy szybko, a tutaj czekają. Wszystko wskazuje na to , że chcą żeby jednak zagrał w sobotę, bo Nacho będzie pauzowal, no a że to Madryt to wiadomo... a zawiesza go na jeden mecz, następny po Barcelonie z ogórkami.
1
Pierwszy! Cela trzy, cztery, siedem. A kto się pucuje?! :D
0
"Żołnierz Solariego" ...jaki generał, taki i żołnierz.
2
By the way. Ciekawe co Bale chciał wczoraj pokazać swoim zachowaniem: Widzę dwie możliwości: albo: "dajcie spokój, 3 pkty są, ale to jest żenada, z której nie mam zamiaru świętować", albo "mam na was już "w******e, po sezonie odchodzę"
1
Komentarz usunięty
24
Komentarz usunięty
2
Karwakrasnal po tej drukarni: "W innych przypadkach nam szkodzono i nie było problemu, jechaliśmy do domu. Na końcu bycie sędzią jest trudne. Czasami ci pomagają, czasami zaszkodzą, tyle. Trzeba pracować dalej niezależnie od tego."
tylko kiedy im szkodzono ?
aaa czekaj... jutro w Marce będzie pad Viniciusa z Sociedad.
24
Wydaje mi się, że teraz duża rola spoczywa na katalońskiej prasie. Okładeczki jak w Marce powinny lecieć do środy i obawy o środowe sędziowanie. I nie mówię tu wcale, że chodzi o pomoc dla Barcelony. Chodzi o to, żeby tym białym pomyjom nie ustawili meczu tak jak zrobili to dzisiaj. Bo jeżeli Ci ludzie widza te sytuacje na powtórkach i dalej "się mylą" to znaczy, że działanie jest celowe.
1
Ty to tak na serio, czy troll ?
0
Solari to wielki ryzykant... na 3 dni przed GD wpuszcza Galaretę Bale, a wiadomo jak poważną kontuzją to może się skończyć...
1
Ten avatar w Twoim przypadku to nie przypadek.
9
Ja rozumiem, że płynąca z madryckiej prasy analiza jest kroplą dziegciu w beczce miodu wczorajszego WYNIKU (nie mylić z grą), ale jeżeli chodzi o Coutinho to w zasadzie mają 100% racji. Nie rozumiem, skąd poniżej same zbulwersowane komentarze. Prawda jest taka, że za 140 mln po boisku biega facet, który nie daje żadnych argumentów, jest niedokładny, traci, słabo broni, brakuje mu zdecydowania, agresywności. Do niedawna jego niepodważalnym argumentem było zejście do środka i strzał z dystansu, problem w tym, że rywale nauczyli się tego manewru w pół roku. W tej chwili Coutinho jest w zasadzie osłabieniem dla drużyny niż wartością dodaną. I nie chcę tutaj napisać, że trzeba go sprzedać, ale problem niewątpliwie jest i z pewnością trzeba go rozwiązać, a nie zamiatać pod hattricki Messiego. Moim zdaniem wykluczone jest też trzymanie Cou jako rezerwowego, za drogo kosztował.
11
Po obejrzeniu meczu MU z Liverpoolem, nasuwa mi się jeden wniosek: poziom sedziowania na Wyspach bez VAR u jest i tak znacznie wyższy niż w Hiszpanii z VARem.
0
Wydaje mi się, że ludzie zbyt rozemocjonowani w trakcie meczu próbują gdzieś spuścić z siebie to ciśnienie i najłatwiej przychodzi im to na forum La Rambli.To taki trochę wentyl bezpieczeństwa, gdzie wyładowane zostają różne wiadra pomyj , ale dzięki temu to nabuzowanie opada. Z jednej strony tak jak piszesz - to głupie, że zamiast skupić się na meczu ktoś non-stop tłucze w klawiaturę. Z drugiej jednak strony- to może też forum po to jest, żeby pozbyć się tych złych emocji... No ale to co masz rację, to na pewno, że pada mnóstwo bzdur :) No i myślę, że wytrawni kibice jednak oglądają mecz w skupieniu i pasji, nie myśląc nawet o forum.
0
ja jestem pewnie wyjątkiem i racjonalne argumenty zawsze do mnie trafiają :) Na chwilę dzisiejszą, cieszy mnie ostatnie 20 minut gry, cieszy mnie Alenia, cieszy Pique, Sergi Roberto z Semedo, 3 pkty na takim cholernie trudnym terenie i że luty się kończy. To co mnie martwi to Suarez, a to co bardzo martwi to Coutinho w którego powoli przestaję wierzyć :)
1
potrafimy z wyniku, natomiast nie potrafimy z takiej gry jak przez 70 minut widziałem.
1
od uznawania karnych za faul przed polem karnym *
*jeżeli tyczy się to Realu Madryt
0
fajny ten VAR, taki promadrycki ...
11
Każdy, rozsądny, zdrowy na umyśle trener po takiej pierwszej połowie, posadziłby na ławce Flipa (Coutinho) i Flapa (Suareza), wpuścił Malcoma i Dembele na skrzydła a Messiego ustawił do środka. Ewentualnie wymyślił coś nowego, byle oczy kibiców nie krwawiły od oglądania tych wygłupów, szczególnie Suareza poruszającego się z gracją Bennego Hilla. Tak powinno być w drużynie, w której nie rządzi kolesiostwo i wewnętrzna grupa. Ale tutaj Suarez oczywiście niezależnie od formy musi na boisko wyjść, a jako argument trener mówi: "przecież dostaje piłki". To, że nie umie jej poprawnie przyjąć to już inna bajka, ale co tam. Panie Valverde, wstyd wpuszczać kogoś w takiej formie na boisko !
4
Wpuszczanie na boisko zawodnika w takiej formie jak Suarez, to powinien być wielki wstyd dla każdego trenera.
1
Mam wrażenie że Kraft jest dość często promowany.
0
Cou & Suarez czyli Flip i Flap pół wieku później, szykujmy się na "wspaniałe, czerwono niebieskie" popołudnie
0
Moje typy to : 1. Geiger 2. Kobayashi (wiadomo który) 3. Peier ... mam złe przeczucia co do naszych, ta skocznia narciarska ewidentnie im nie leży :(
0
Super ! :) takich ludzi z dystansem potrzeba :) pozdro !
0
no troll troll, ale wybacz, nie mogłem się powstrzymać :D
1
cytując klasyka: "W której części FM?" xD
1
można spróbować imbiru, albo najprościej - łyknij sobie Aviomarin. Powinien pomóc a jest bez recepty. (jestem farmaceutą, wiem co mówię)
P.S. THC z Marihuany też działa przeciwwymiotnie, ale sam dym podrażnia, więc tutaj efekt jest nieprzewidywalny :)
0
To prawda, ale chyba sam nie wierzysz, że nawet w innym przypadku trener zmienilby Suareza.
0
Ok :) generalnie wypowiedź była jak najbardziej zrozumiała, ale trudno się to czytało :) pozdrawiam i miłego dnia :)