0

Jeśli ten na profilowym to Ty, to wybieram opcję trzecią xD

P.S. Już działa, sprawdziłem :D

0

notatnik wciąż nie działa ?

0

aaa Ty się mnie o to pytasz ?!? ja nie mam zielonego pojęcia, mogę tylko spekulować zza ekranu mojego komputera.
Trudno mi uwierzyć w to, że taka kompilacja błędów jaka eliminowała Bayern, mogła wydarzyć się jakimś przypadkiem czy gapiostwem sędziego, szczególnie błędów w jedną stronę. Dlatego, jeżeli ktoś uważa, że błędy na korzyść Realu to przypadek - ok, ma takie zdanie i looz, ale jeżeli ktoś powie, że stoją za tym pieniądze i układy - to sorry Mistrzu, ale są na to argumenty i nawet jak się z tym nie zgadzam, nie nazwę oponenta idiotą.

0

możesz to jakoś uzasadnić ?
ja zaryzykuję stwierdzenie, że jeżeli ktoś myśli, że sport w którym chodzą już nie miliony a miliardy dolarów, euro, funtów itd. jest czysty, jest dopiero IDIOTĄ

39

Mógłby jeszcze ten Reguillon zostać chwilę po meczu, chętnie pooglądałbym sobie dłużej jego wykręconą mordę po meczu.

1

Ktoś wie, czy jutro Marca i As wychodzą czy robią dzień przerwy udając że "nic się nie stało" ?

1

nawet Pączek wygwizdany xd

3

Najlepsza 9 na świecie xD

0

akurat przy tej bramce Schone, to nie miał prawa tego puścić.

1

Nie ma to jak zamienić świetnego, ale mało marketingowego Navasa, na belgijskiego Jasia Fasole, który nie za bardzo wie czy żyje.

4

Nie zapominajcie, że w Realu zawsze jeszcze może wejść jeden zawodnik, taki w żółtej koszulce z gwizdkiem.

0

Już śpieszę z wyjaśnieniami. Cou w Barcelonie, czy to się Tobie podoba, czy nie (bo mi np nie) jest traktowany jako skrzydłowy i absolutnie nie radzi sobie na tej pozycji. W Liverpoolu grał także jako skrzydłowy, ale liga angielska ma kompletnie inną specyfikę, tam jako skrzydłowy atakował bardziej z głębi pola, a nie w ataku pozycyjnym, jak ma to głównie miejsce w Barcelonie. Piłkarz za 140 mln nie zaadoptował się- trudno, moim zdaniem warto go sprzedać do dobrego angielskiego klubu i tam odzyska swoje oblicze (np MU albo Chelsea). Z kolei jeżeli odchodzi jeden skrzydłowy i przychodzi inny (Sancho) to wtedy wychodzimy na ile ? NA ZERO. Jeden odszedł, jeden przyszedł, więc to jest odpowiedź na pytanie: "po co nam kolejny skrzydłowy?". Co do Sancho. Nie wiem czy zauważyłeś, ale Messiemu jest już bliżej niż dalej do końca kariery i moim zdaniem trzeba szukać kogoś, kto powoli będzie wchodził w jego buty. Moim zdaniem Sancho to jedyny piłkarz w tej chwili, który ma potencjał by chociaż przypominać cień Messiego i mocno postawiłbym na niego.

1

Out Coutinho
In Jadon Sancho

Z korzyścią dla Philippe , dla nas i klubu który go kupi.

1

To nawet nie chodzi o to czy Semedo czy Roberto jest lepszy. Tu chodzi o to, że niektóre osoby nie potrafią zaakceptować, że mamy DWÓCH równie świetnych prawych obrońców, którzy mają różne atuty do zaoferowania.

50

Cieszy mnie to, że Roberto wczoraj po raz kolejny udowodnił, że nie jest człowiekiem z przypadku. Schował do kieszeni Vniciusa. Można sobie pisać, że miał wsparcie Rakiety, a później Vidala, ale w przeciwieństwie do Semedo, on po prostu stawał naprzeciwko Viniciusa i wygrywał z nim pojedynki 1 na 1. Semedo jest bardzo dobry i uważam, że powinien być pierwszym wyborem Vavlerde, ale akurat na Viniciusa nie mógł sobie znaleźć patentu. Ale lament i pomyje przed meczem wczoraj na Roberto & Valverde, to obowiązkowy punkt programu tutaj.

8

no dokładnie. Traktują Atletico jak powietrze, które swoimi regularnymi 1:0 ciuła punkt za punktem i ma drugie miejsce. My tutaj sobie możemy ferować wyniki, ale prasa zdecydowanie nie powinna się tak zachowywać.

12

Odrobinę za wcześnie z tymi wnioskami o mistrzu Hiszpanii. No i to brak szacunku redaktorów dla Atletico. Barca ograla wczoraj wszak trzecią Annie drugą drużynę LaLiga.

10

Ciekawe czy Carvajal usłyszał w 94 minucie zatrzaskujace się drzwi z napisem " mistrz Hiszpanii".

27

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
Brawo dla MATSa... i to bez żółtej kartki czy odgwizdanego faulu. A śmiecia sprowadził do parteru.

https://zapodaj.net/5690d6a0a210c.jpg.html

0

powiedziałbym, że jak na Hiszpanię nie było najgorzej. Znam pewnego łysiejącego sędziego z Hiszpanii, który po konsultacji z VAR za symulkę tego Pajaca Asensio gwizdnąłby karnego. Także nie było najgorzej.

9

By the way: nie rozumiem, dlaczego Requilon i Pajacencio, za te swoje próby teatru nie otrzymali żółtych kartek. Pajacencio to wyglądał wręcz, jakby wszedł na minę i wyleciał w powietrze, dziś nie pograł sobie na skrzypcach. Jego szansę na Złotą Piłkę chyba w tym sezonie maleją.

0

ja jednak liczę na to, że ich w 1/4 nie będzie :)

0

Panie, Daj Pan spokój :) Roberto nakrył czapą Viniciusa i wygrywał z nim pojedynki. Można do śmierci mu to odbierać i pisać, że czarne jest białe, pytanie tylko po co ? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

a przed meczem, aprobata dla wystawienia Roberto na prawej obronie, kończyła się zjedzeniem przez mędrców i "cesarzy taktyki":

https://zapodaj.net/4d2e5650150de.jpg.html

3

Można prosić "forumowych orłów " szczekajacych na Roberto o jeszcze jednym kilka gorzkich słów w związku z jego występem. W poście o składach było tyle krzyku, pisku i lamentu.... może jeszcze troszkę ?

1

Konkurs wczorajszy nie powinien się w ogóle zacząć. Organizatorzy powinni przesunąć imprezę w czasie tak by warunki były mniej więcej równe dla wszystkich. Jednak ... taki jest po prostu charakter tego sportu. Przypomnę, tydzień temu, kiedy skoczkowie skakali w Insbrucku po pierwszej serii Stochowi wyświetlono, że musi polecieć 2-3 metry powyżej rekordu skoczni, po czym został puszczony. To absurdalne, ale tutaj trzeba mieć szczęście do warunków, którego żadne przeliczniki nie wyrównają. A szczekać będzie ten pokrzywdzony. Do przerwy szczekali Polacy, po konkursie szczekali Nowegowie i Niemcy. Tydzień temu szczęscie było przy Niemcach, wczoraj u nas i koniec. Dopóki nie zbudują tych tuneli powietrznych przy skoczniach, nie ma o czym gadać. Będzie losowo, ale oprócz loterii, trzeba być też dobrym skoczkiem, by polecieć.

I nie wiem po co podkreślasz tutaj, że to Polacy się zachowywali tak, a później srak. Wszystkie nacje zachowywały się tak samo, kiedy miały swoje 5 minut. Polacy do przerwy, Niemcy i Norwegowie na koniec, a cały konkurs był loteryjny. Masz typowo polski kompleks niższości "Polaczka cebulaczka" ?

0

1. Ramos
2. Carvajal
3. Pączek
4. Asensio
5. Vasquez

1

Wiem, że "sekta Semedo" jest tutaj olbrzymia i sam jestem zwolennikiem jego gry na prawej stronie, cenię za grę ofensywną i niezłego skila obronnego. Ale no bez przesady z tekstami w stylu, że to Semedo powstrzymał Viniciusa przed wjeżdżaniem w nasze pole karne. Viniciusa w tamtym meczu to powstrzymał przede wszystkim brak umiejętności oddania strzału, a nie Semedo. Ok, żeby oddać sprawiedliwość, to "jakieś" tam pojedynki z nim wygrał, było ich jednak zdecydowanie za mało, żeby gloryfikować tutaj jego występ.

2

Na prawej obronie w meczu z Realem, Valdek powinien wrzucić Sergiego Roberto. Gorzej niż Semedo w ostatnim meczu Viniciusa nie przykryje, a Real, to jest drużyna którą jest w stanie bardzo skrzywdzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?