4

Wpuszczanie na boisko zawodnika w takiej formie jak Suarez, to powinien być wielki wstyd dla każdego trenera.

1

Mam wrażenie że Kraft jest dość często promowany.

0

Cou & Suarez czyli Flip i Flap pół wieku później, szykujmy się na "wspaniałe, czerwono niebieskie" popołudnie

0

Moje typy to : 1. Geiger 2. Kobayashi (wiadomo który) 3. Peier ... mam złe przeczucia co do naszych, ta skocznia narciarska ewidentnie im nie leży :(

0

Super ! :) takich ludzi z dystansem potrzeba :) pozdro !

0

no troll troll, ale wybacz, nie mogłem się powstrzymać :D

1

cytując klasyka: "W której części FM?" xD

1

można spróbować imbiru, albo najprościej - łyknij sobie Aviomarin. Powinien pomóc a jest bez recepty. (jestem farmaceutą, wiem co mówię)

P.S. THC z Marihuany też działa przeciwwymiotnie, ale sam dym podrażnia, więc tutaj efekt jest nieprzewidywalny :)

0

To prawda, ale chyba sam nie wierzysz, że nawet w innym przypadku trener zmienilby Suareza.

0

Ok :) generalnie wypowiedź była jak najbardziej zrozumiała, ale trudno się to czytało :) pozdrawiam i miłego dnia :)

36

Zdjęcie Dembele i pozostawienie na boisku Suareza w meczu z Lyonem, było tak cholernie wymownym pokazaniem, kto tu jest "świętą krową" i kto ma miejsce niezależnie od wszystkich okoliczności. Dembele był znacznie bardziej aktywny i mimo tego, że nie wszystko mu wychodziło,dawał z przodu jakiś ogień, w przeciwieństwie do Louisa. Nie powinno tak być w drużynie z takimi aspiracjami.

0

Zaczynaj zdania z wielkiej litery, no i ciężko się czyta wypowiedź, bez używania interpunkcji, warto czasami dać przecinek gdzie to konieczne. Wyeliminuj ze zdania wstawki, które normalnie używasz w języku mówionym np: zamiast: " Jovic spoko ale no kot w worku", napisz po prostu "Jovic spoko ale to kot w worku", to no jest niepotrzebne. We frazie " z liga z jezykiem" trzeba dać spójnik "i" albo "oraz".

0

Może Maxi i "obcykany" z językiem, ale Ty na pewno nie....

0

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przez typa, który chciał zabłysnąć i mu nie wyszło, nikt nie odpowiedział rzetelnie na twoje pytanie. Ja niestety nie oglądam ligi francuskiej, więc nie czuję się kompetentny.

11

Nie, no no przecież Busi to typowy lis pola karnego. Ze starego tercetu Busi Xavi Iniesta, to właśnie on był najbardziej ofensywnym piłkarzem o czym świadczy "olbrzymia" liczba asyst i goli.

0

czasami z oceną dobrze poczekać przynajmniej do ostatniego gwizdka sędziego, nie wspominając nawet o zakończeniu dwumeczu.

0

No zgoda, że Lyon może i znajdzie sposób na podwajanie lewej strony, ale na prawej też nie jesteśmy bezzębni. Też chciałbym, żeby zamiast Arturo zagrał Arthur, ale nie ma takiej możliwości, więc EV musi wycisnąć 100% esencji z tego co ma i wykorzystać najlepsze cechy piłkarzy, których wpuści. Co do Suareza, to faktycznie martwię się o jego formę, liczę jednak na jakieś przełamanie po fatalnym poprzednim meczu.

0

Tak się jeszcze zastanawiam, czy ta kreatywność w środku pola jest nam aż tak bardzo dzisiaj potrzebna ? Oczywiście piszę to w świetle kontuzji Arthura, który chyba jako jedyny tę kreatywność gwarantuje. Tak naprawdę ta pomoc będzie grała dla odbioru, utrzymania się przy piłce i pressingu, a sprawy ofensywne, pójdą na braki dwóch pasów transmisyjnych: tandemu Alba-Messi i coraz lepiej współpracującego Semedo-Demebele. W ostatnim meczu mam nadzieję, że Suarez spudłował wszystko co było już do spudłowania w tym sezonie. Pique na środku obrony gra ostatnio rolę życia. Wiem, że nie jest idealnie i gra może nie będzie piękna, ale tak naprawdę czy mamy powody do ciągłego narzekania ?

4

Linia pomocy niby toporna, siermiężna, niekreatywna, ale czy w świetle kontuzji Arthura, Barcelonę stać na lepszą? Mógłby tu zagrać ewentualnie Alenia, Sergi Roberto, Coutinho. Każdy z nich, jest pewnie bardziej kreatywny niż gracze typowani do występu, ale występ każdego z nich będzie formą eksperymentu, wiążącego się z ryzykiem. Na ryzyko w Lidze Mistrzów, zlekceważenie rywala, moim zdaniem miejsca już w Barcelonie nie ma, ponieważ o ile w LA Liga jest 38 meczy, o tyle w LM wylatuje się po dwumeczu. Pomoc Vidal, Rakieta, Sergio, może i gwarantuje kreatywność i nieszablonowość na poziomie kopy węgla, ale z drugiej strony powinna gwarantować większy pressing, utrzymanie się przy piłce, odbiór. Może i nie obejrzymy dzisiaj wielkiego widowiska, ale z drugiej strony wczuwając się w sytuację kadrową Valverde, potrafię go zrozumieć.

0

Wiadomo coś o karach dla Ramosa i Bale'a ?

3

dzięki za ten filmik, jakbyś czytał w moich myślach. Nie oglądałem meczu i zastanawiałem się jak wygląda piłkarz, który dostaje jednykę od redakcji i czytelników :D

0

Wystarczyło: " poprosić o następny zestaw pytań"

12

1) ale błysnąłeś...
2) jest XXI wiek i słowniki dostępne są online za darmo.
3) zwracanie komuś uwagi na błędną pisownię, jeżeli nie ma ona wpływu na przekaz informacji jest niegrzeczne. Osobiście wolę braki w znajomości reguł ortografii niż kultury osobistej.

1

" Se queda"

0

Uwaga do Ramosa ryczy się tego, że głośno przed mikrofonem die do tego przyznał. A wystarczyło zaprzeczyć :)

42

Fajny ten Ramos. Taki nie za mądry....

0

Spoko, jedyne moje zastrzeżenie jest takie, że sytuacja nie jest łatwa i moim zdaniem klarowna. Opinie ekspertów są podzielone, wystarczy dokonać sobie przeglądu prasy. Ja nie mówię, że sędziowie podjęli złą decyzję, prawdopodobnie każda byłaby w tym wypadku kontrowersyjna. Uważam, że gdyby podobna sytuacja szła w drugą stronę, Ajax zostałby skazany na stratę bramki. tak już jest w Lidze Mistrzów, że łatwiej krzywdzi się tych mniejszych.
A jeżeli chodzi o okładki Sportu czy Mundo, to nie trafiłeś- rzuć okiem jeszcze raz na okładkę Sportu :)
Co to ostatniego, w takim razie przepraszam, źle to odebrałem, jako Twój personalny atak na kolegę :) pozdrawiam ! :)

0

Może i prostym, ale przynajmniej nie cynicznym. Nie szanuję tego klubu, więc nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej. Niestety historia tej instytucji jest przesiąknięta faszyzmem- ustrojem, którego nienawidzę, którym się brzydzę i którego nie szanuję, wraz z Generałem Franco, człowiekiem odpowiedzialnym za tysiące ofiar czy Santiago Bernabeu, czyli faszystą który donosił na swoich współpracowników. Nie będę zatem udawał wielkiego respektu i szacunku bo go nie mam, nie ze względów sportowych, ale ze względu na historię, która nie przechodzi konfrontacji z moimi kryteriami. Oczywiście nie tyczy się tego piłkarzy ani osób obecnie związanych z tym klubem- oczywiście dla nich, jak dla sportowców mam szacunek. No może do prawie wszystkich, bo jedne czy dwóch ten szacunek swoim zachowaniem i nastawaniem na zdrowie fizyczne swoich rywali stracili. Obrzydzenie budzi we mnie natomiast sama instytucja, jej historia i jest to moja prywatna opinia.

1

Minęło kilka godzin , rozpoczęła się dyskusja i nagle okazało się że kolega ze swoją opinią nie jest osamotniony, a eksperci są podzieleni. Jeden z ekspertów twierdzacych że gol powinien zostać uznany jest związany z Marcą czyli dziennikiem który przynajmniej w teorii powinien trzymać za realem, co pokazuje że jest obiektywny. Nie chce wchodzić w obiektywizm ekspertów Polsatu, każdy to może sam ocenić, natomiast Ty chyba nieco przeginasz oceniając na tej podstawie ignorancje i jeszcze bardziej inteligencję kolegi. Sytuacja jest po prostu bardzo trudna, niejednoznaczna i zależna od interpretacji sędziego, a Ty wyjechałeś z osobistymi wycieczkami. Moim zdaniem bardzo często to często świadczy o niskiej inteligencji piszącego... to ostatnie bardziej w charakterze ciekawostki :)

1

i właśnie tylko o to mi chodzi :) Ja naprawdę szanuję odrębną opinię niż moja w tej kwestii, mało tego, bo widzę racjonalne argumenty przemawiające za słusznością tej decyzji, podobnie jak argumenty przemawiające przeciwko niej :) pozdrawiam i dzięki za dyskusję :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?