panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na znanylekarz.pl jest wielu doskonałych okulistów w Twojej okolicy.
1
Po co jest ta Liga Mistrzów, skoro i tak wiadomo, że nikt inny nie ma możliwości wygrać tych rozgrywek ?
1
Te dwa komentujące kloce, spuszczają się nad Realem tak, jakby pornhuba oglądali. Co za brak obiektywizmu.
0
Gość po prostu stał w tym miejscu. Miał się zdematerializować ?
2
Powiedzcie mi ... ile meczy widzieliście, w których sędzia gwizdnął spalonego zawodnikowi który adsorbuje obronę ? Tutaj uznano za to gościa, który po prostu stał w tamtym miejscu, nie ruszył do piłki, nie biegł... nie... stał.
W meczu prześcieradeł vuala ... mamy na pozycji spalonej zawodnika adsorbującego. Dla mnie drukarnia aż po oczach daje.
0
co to znaczy blokujący ? Zawodnik Ajaxu miał się zdematerializować ?
0
chodzi o to, że real musi przejść dalej
7
No to niech na dzień dobry powiedzą, że zwycięzca Ligi Mistrzów jest już znany i te Ajaxy i inne drużyny dadzą sobie spokój....
1
Poziom komentatorów na Polsacie: Borussia i Tottenham wychodzą na murawę, a ten opowiada o Pogbie, Mourinho, Solskjerze i Manchesterze United. Pełna profeska, zero amatorki.
1
Mam wrażenie, że Valverde czasami się wydaje, że wciąż trenuje Bilbao. To nie jest kwestia tego, że on nie ma wyników- przeciwnie, statystyki i wyniki go bronią. Ale to jest kwestia tego, że posiadając takich piłkarzy, te wyniki, a przede wszystkim gra powinny być znacznie, znacznie lepsze. No i to też jest trener obdarzony jednak dużą doża szczęścia, którego jednak zabrakło w najważniejszym meczu zeszłego sezonu. Dla mnie do tych trenerów których wymieniłeś dołączyłbym jedno nazwisko, a raczej umieścił je nawet przed nimi, mianowicie Lucien Favre z Borussi Dortmund. Zarówno w Nicea jak i teraz w Dortmundzie pokazuje, że potrafi zamieniać grę w złoto. Ale ta Twoja trójka też jest mocna, z naciskiem moim zdaniem na Setiena, który też rozumie na czym polega ofensywna gra i z odpowiednią amunicją potrafiłby to zrobić.
3
Może i United dzisiaj padło, ale dzięki Solskjer'owi na Old Trafford znów panujde duch jak za Alexa Fergussona. Na tym etapie, lepszy trener United nie mógł się przydarzyć, mam nadzieję, że właściciele po tym sezonie nie sp***olą tego. A sprzątanie po the special five niestety musi potrwać, ta rdza się wgryzła zbyt głęboko w klub.
4
Jakub ma ewidentnie słabość do skoczni mamuci. Udawało mu się tam zresztą bić "rekordy". Jego niesamowity lot z 1999 roku można podziwiać tutaj :D :
11
Ja bym jednak chciał, żeby Ernesto skończył z bajaniem na temat równowagi w obronie i wrzucił wreszcie do składu Coutinho razem z Arthurem w pomoc (oczywiście jak Arthur wróci po kontzuji) a z tyłu ustawił Busquetsa. W Manchesterze City, Guardiola udowadnia, że najlepszą obroną jest ciągły atak z posiadaniem piłki i cholernie wysoki pressing, a u nas, pomimo tego, że filozofią drużyny jest posiadanie piłki i gra do przodu, zawsze gra tylko jeden kreatywny pomocnik (Arthur), a drugi Rakitic odbierający piłki, no i Busi za nimi. Coutinho oczywiście broni znacznie słabiej niż Rakieta, tu nie ma dwóch zdań, ale jeżeli będziemy ciągle napierać i mniej pressować, to nawet słabsze zasieki w pomocy powinny wystarczyć. A tak mam wrażenie, że nam ciągle brakuje tej ofensywnej mocy i kreatywności.
3
Zamiast się pienić, uderzmy się w pierś. Ilu z nas myśli tak samo, tylko w drugą stronę... co tyczy się również naszych piłkarzy. Arbeloa to po prostu powiedział jasno i wyraźnie. Może nie powinien, ale z drugiej strony, co ma teraz do stracenia. U nas zawsze Stoiczkov wiedział jak ugryźć prześcieradła :)
0
Obawiam się, że Skriniar wcale tańszy nie będzie. Opcja jak najbardziej świetna, ale wymiana 1:1 za Rakitica raczej nam nie wyjdzie, trzeba będzie dopłacać. Inter wcale nie musi go sprzedawać, a 100 może krzyknąć za niego looźno moim zdaniem
0
aaaa, ok to pardonsik, źle zrozumiałem :)
0
Ale kościół to akceptuje u ludzi, akceptuje też bycie gejem czy lesbijką we wspólnocie kościelnej (powołuję się tu oczywiście na nauki obecnej głowy kościoła Franciszka). Kościół uznaję jako grzech jednak praktyki homoseksualne np seks analny, podobnie zresztą jak np seks przedmalzenski. Natomiast nie sądzę, by bycie homoseksualistą zamykało drogę do bycia kimś. Nie mam statystyk, ale wśród wysoko postawionych duchownych zdarzają się również geje. Natomiast w obliczu celibatu ich seksualność jest tematem tabu, ale zarówno ukierinkowana na homo jak i hetero.
0
Ale co tutaj można akceptować, albo nie. To co robisz pod własną kołderką i z kim tam jesteś to jest sprawa intymna i tu nie ma co akceptować. Każdy ma prawo być tam z kim chce, chłopcem , dziewczyną , dwoma dziewczynami, owczarkiem niemieckim i własną ręką i po co komuś akceptacja tego ? Każdemu należy się szacunek jako człowiekowi, niezależnie od wszystkiego, a swoje intymne praktyki wystarczy pozostawić w domu.
0
Już skorumpowany dziadzio ze swoją białą ekipą kombinuje.
23
Valverde storpeduje ten pomysł. On woli Williana za 80 dużych baniek, w przeciwnym razie, posadzi Jovica na ławkę za karę.
0
Oczywiście :) koszykówką pasjonuję się od roku mniej więcej 1994, wcześniej niż piłką nożną :) Było tylko pięć miejsc, więc miejsca nie starczyło dla wszystkich, np. Charles'a Barkley'a, Alonso Mourninga, Denisa Rodmana, Karla Malone'a, Olajuwoona, Horace'a Granta, Cieszę się, że jeszcze udało mi się załapać na ostatnie sezonu Clyde'a Drexlera, Oakleya, Mitcha Ritchmonda no i wielkiej gwaizdy Detroit Pistons: Granta Hilla :D Drużyny były nieco inne: Seattle Supersonics, a Washington nazywali się Bullets :) a Nets byli z New Jersey no i Grizzles z Vancouver.
1
1. M. Jordan
2. J. Stockton
3. Shawn Kemp
4. Scottie Pippen
5. Anfernee Hardaway
1. Magic Johnson
2. Larry Bird
3. Kareem Abdul Jabbar
4. Clyde Drexler
5. David Robinson
1
Tak sobie myślę, że gdyby dzisiaj Barcelona zmierzyła się z Manchesterem City w obecnych dyspozycjach, to tu nawet znajomości na ławce trenerskiej obywateli by nie pomogły. Konsekwencje byłyby przewidywalne: wizyta u proktologa z rekonstrukcją odbytnicy po meczu i ciężki uraz psychiczny.
5
i jutro znów trzeba będzie czytać w Marce coś w stylu: "liga znów otwiera się dla Realu" albo "Athletic podłącza Real do tlenu"... jeszcze tego tytułu nie widzę, a już mi się chce wymiotować.
0
to Coutinho gra w tym meczu ???
0
Szczerze mówiąc, nie mogę sobie przypomnieć tak słabej połowy w wykonaniu Barcelony. Trudno jest wskazać kogokolwiek, jakiś punkt zaczepienia w tym meczu dla Barcy, może z wyjątkiem Semedo, który jest aktywny. Coutinho, Suarez + pomocnicy - to jakieś nieporozumienie. Jak na tę chwilę, to wygląda bardzo źle.
4
biedny Gianfranco Zola musiał tłumaczyć się za tego buca.
17
Sarri rzucił rękawicę Bale'owi jeśli chodzi o tytuł "buca weekendu".
0
Marzena Sarapata !
0
Takie dmuchanie na zimne i oszczędzanie na siłę to też jest głupota. Mecz z Bilbao to takie same 3 pkty jak inne i trzeba po nie sięgnąć, bo później się okaże że Dembele i Messi byli oszczędzani na mecze o czapkę gruszek.