panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
trochę skomentowałem na gorąco, przyznaję i z punktu widzenia kibica Borussi Drotmund. Uważam jednak, że fajnym wyrazem szacunku dla kibiców, którzy kiedyś Cię wspierali, jest brak manifestowania dzikiej radości, Taki Alves, raki Rakitic, praktkowali/ują to z Sevillą przez całą grę w Barcelonie. To za co biję się w pierś, to nazwanie Lewandowskiego "małym człowiekiem", ale niestety, nie podoba mi się taka praktyka. Odwróćmy teraz zabawę i wyobraźmy sobie komentarze tutaj, kiedy przyejchałby Neymar, strzelił bramkę i wpadł w szał radości... Już widzę te "wyrozumiałe" komentarze doceniające piękno radości po strzeleniu bramki :)
7
Oglądając dzisiaj mecz Borussi utwierdzam się w przekonaniu, że Lewandowski to świetny piłkarz pozbawiony klasy. Tak spektakularne celebrowanie goli strzelonych byłej drużynie, to brak szacunku dla kibiców, którzy tyle lat go wspierali i dopingowali. Humels strzelił bramkę i jakoś potrafił się powstrzymać, a Lewus... szkoda słów. I nie była to celebracja 200 bramki, bo poprzednie strzelone w Klasikerach również świętował jak dzik. Napastnik wielki, człowiek mały.
0
co racja, to racja :) ale tak czy inaczej, kibicom Chelsea nie zazdroszczę ich obecnej sytuacji.
5
co nie zmienia faktu, że by się przydał ....
0
Zgadzam się w 100% . Z Borussią handlujemy nie od dziś i oni zdają sobie sprawę z tego, że Sancho nie będzie całe życie grał u nich. Uważam, że Anglik to jedyny piłkarz, który obecnie ma papiery na to, by "przypominać" Leo Messiego gdy ten odejdzie na emeryturę (bo drugiego Messiego raczej nie doczekamy tak szybko). Bez wątpienia, gość w wieku 19 lat jest spektakularny, a to co wyprawia obecnie nakrywa czapką nawet Dembele z najlepszego okresu w Dortmundzie.
4
1 za 1 za Coutinho :)
0
Po cichu liczę, że w kwestii Hazarda kierowanego od wielu tygodni do Madrytu, w ostatniej chwili nastąpi mała "kradzież" na ostatniej prostej. Pewien klub w Europie pokazuje ostatnio, że wie jak to się robi ... :) i byłby to świetny rewanż za Beckhama :) Przy założeniu, że Cou dla dobra wszystkich odleciałby ponownie na wyspy :)
4
Jeżeli to co pisze Marca to prawda, to współczuję z całego serca Chelsea i jednocześnie dziwię się, że pozwalają na to. Mając bana transferowego wyrażają zgodę na transfer swojej największej gwiazdy. Z drugiej strony, Hazardowi kończy się umowa i to ostatni dzwonek, by jeszcze na nim zarobić, ale to będzie ich kosztowało cały następny sezon, a bez wzmocnień i z takim osłabieniem o Lidze Majstrów czy nawet Lidze Europy, pewnie będą musieli zapomnieć. Alternatywnie mogli zrobić jak Borussia z Lewym, trzymać go do końca kontraktu i wyciągnąć wszystkie argumenty sportowe... ale to wybór jak między dżumą a cholerą.
14
Byliśmy wczoraj o jedną bramkę od znalezienia się na czołówkach wszystkich sportowych gazet w Hiszpanii. A tak redaktorzy Asa długo się wahali, czy wrzucić Barce czy nie, ale jednak poleciał news z łysym z brazzers.
8
niestety, ale my gramy w przeciwnych sytuacjach dokładnie tak samo...
0
Przypominam , że Griezz ma 28 lat. Co do drugiej części wypowiedzi, taki Mbape też miał moment w swojej karierze, że mogliśmy o nim powiedzieć, że rozegrał dopiero jeden dobry sezon w europejskim sredniaku. A odnośnie czekania... czeka się zwykle na jakiegoś piłkarza który eksploduje formą i pokazuje swój talent. O takim Jovicu w poprzednim sezonie też mało kto słyszał, a w tym sezonie się pokazał i chcą go najlepsze kluby Europy. Wyobraź sobie że w przyszłym sezonie też może się ktoś taki objawić, i w kolejnym też, a później też itd. Jeżeli Kibic a nie przekonuje wystarczająco, zawsze można poczekać i zobaczyć co będzie.
1
Abstrahując już nawet od stylu w jakim Griezz podziękował Barcelonie ( chociaż zakładam, że ten cyrk to raczej głupota a nie chęć urazenia kogoś, tym bardziej, że Pique brał w tym udział)... nie sprowadzalbym go ze względów sportowo-strategicznych. Stosunkowo wiekowy, ostatnio znacznie obniżył loty, słabsze statystyki, tylko trzy asysty w całym sezonie, a ego napompowane do granic możliwości. Wolałbym młodszego Jovica, a jeżeli klub nie jest przekonany do jego talentu to można zawsze sięgnąć po jakiegoś wiekowego napastnika, ale znacznie tańszego jak np Tadic i poczekać rok aż być może objawi się ktoś bardziej przekonujący w następnym sezonie.
2
A ja jestem przeciwny przejściu Arthura do PSG. Wolałbym tez Jovica u nas niż u Mistrza Francji
14
Z całym szacunkiem, dla tego zdolnego piłkarza, na takie wypowiedzi jest stanowczo za wcześnie. Kiedy wylejesz już trochę potu, strzelisz kilka bramek (co Viniciusowi na tę chwilę chyba nie grozi), możesz napompować balonik swojego ego, ale w momencie gdy po kilku dobrych występach zachowujesz się jak byś zdobył właśnie trzecią złotą piłkę... prawdopodobnie skończysz jak Robinho.
3
nie było żadnych grypsów z La Rambli ? xD
0
wydaje mi się, że do Arsenalu, w obliczu odejścia Ramseya do Juve, robi się tam dla niego miejsce.
0
1. Prosta piłka, masz w drużynie konflikt Messi Valverde, kto odchodzi ? Wspomnę tylko, że przez konflikt z Messim, kiedyś o mały włos posady nie stracił Luis Enrique, a przyczyną tego było nie wystawienie Messiego w którymś tam meczu.
2. Barcelona w tym sezonie i AK nie ma co narzekać na kontuzje. Wystarczy spojrzeć na szpitale w innych klubach jak MU czy Real. No ale tutaj na pewno nie ma w tym zasługi Valverde.
4
Komentarz usunięty
8
najgorsze: wypowiadasz się o meczu nie oglądając go.
40
Najlepsze: Messi, Messi, Messi
Najgorsze: obarczanie winą Valverde za: kontuzję Dembele, kontuzje, Suareza, istnienie w ogóle takie terminu jak kontuzja w europejskiej piłce, krakowski smog i choroby weneryczne.
To już się nudne robi, przed meczem taktyka zła, bo Valverde to, tamto i sramto. Okazało się, że EV trafił z taktyką, to przyczepienie się do kontuzji Suareza. Może i mógł zrobić tę zmianę, ale prawda jest taka, że Suareza i Messiego i tak by nie ruszył, bo tych dwóch ma tak silną pozycję w zespole, że jak chcą grać do końca, to będą grać... a tak się składa, że chcą. Tak nawiasem mówiąc, to kibicom Betisu szybko znudził się ładny, efektowny styl Setiena oparty na dużym posiadaniu piłki i grze po ziemi, nawet piękny styl nie pomaga na gwizdanie, gwarantuję, że przy braku wyników nawet najpiękniejsze kopanie nie przyniosłoby radości ,gdy w tabeli przed tobą jest Real i Atletico.
5
Tyle osób krytykowało Valverde za ustawienie, taktycy tutejszej strony, to jednak poziom taktyki Zidana.
3
dla mnie Griez w tym sezonie zatracił nawet argumenty sportowe do gry w Barcelonie. Jego statystyki w tym sezonie goli (12) oraz asyst (3) wskazują na jego zjazd formy i taka jest obiektywna prawda. Oczywiście to świetny piłkarz, ale ma już 27 lat. Ja bym mocno postawił na Jovica i próbował go zaadoptować do stylu Barcelony.
2
niestety nie rozumiem co ma piernik do wiatraka, czy to, że kogoś cieszy wygrana albo przegrana jakiejś drużyny oznacza, że ma nudne życie, a przy okazji nie może go cieszyć nic innego ? Jeśli tak, to współczuje tej "wirtuozerii" w wyciąganiu wniosków.
0
Lubiłem te mecze, kiedy piłkarze Realu po meczu powtarzali jak mantrę: "jesteśmy wk***ni", albo w ogóle nie zatrzymywali się w strefie po meczu :D
2
Ten Galareta Bejl to taki trochę głup wioskowy. Albo pokazuje wała kibicom, albo huknie chłopa łokciem w twarz i jeszcze nie rozumie, dlaczego sędzia gwiżdże faul.
0
To dobre losowanie, ale nie lekceważyłbym Mnachesteru United. To z pewnością silniejsza drużyna niż zeszłoroczna Roma, a Solskjer bardzo ładnie, choć na szybko poukładał ten zespół. Są indywidualności takie jak Pogba, Martial, Rashford, a w Lidze wygrywają mecz za meczem, przejechali się dopiero na Arsenalu.
1
Jest między nimi jednak pewna różnica:
- katalońskie pismaki to prasa lokalna, As i Marca to czasopisma o zasięgu ogólnokrajowym
- nawet zakładając, że nie zdzierżą pisania o jedynym hiszpańskim klubie który wciąż jest w Lidze Mistrzów bo jest z Katalonii - co najmniej nie wypada świętować awansu mistrza Włoch kosztem innej hiszpańskiej drużyny (Atletico)
- katalońskie gazety okładki poświęcały Espanyolowi, gdy ten przedzierał przez kolejne fazy Ligi Europy do pamiętnego finału
Ja nie muszę czytać tych bzdur, oczywiście, ale pozwalam sobie na komentarz w tej kwestii i nazywanie tego żenadą. Dziwię się, że Hiszpanie to kupują...wyobraź sobie, że Przegląd Sportowy przestawia się nagle wspieranie Legii Warszawa i cała prasa sportowa jest podporządkowana Legii, czytałbyś to ?
2
1. Ter Stegen 2. Oblak 3. Cilessen 4. Navas
5
Nie rozumiem z czym masz problem. Kreujesz się na wielkiego mędrca, ale każdy rozumie na czym polega gazeciany biznes, ludzie w każdym kraju lubią czytać to co chcą. Czasami jednak, przeginanie pały w tym biznesie przekracza pewne granice i nie mam na myśli tutaj braku Messiego na okładce - to raczej żadna niespodzianka i norma. Mam raczej na myśli wczorajszą radość z awansu Juve kosztem Atletico, bo to Grzmot wywiózł ekipę Simeone na taczkach (przedstawione tak, jakby zrobiłto sam)
77
As i Marca : wczoraj świętowały odpadniecie z LM Atletico i hat-trick Grzmota, dzisiaj udają, że wczoraj Barca nie grała. Niby ogólnokrajowe gazety potwierdzają że są tubą propagandową Realu, o obiektywizmie Jerzego Urbana.