0

"od zawsze" wierny fan City ?

0

Nie ma większych dzbanów, może płaskoziemcy , ale oni nie są niebezpieczni, a antyszczepionkowcy są zagrożeniem nie tylko dla siebie i własnych dzieci.

0

Kolego, a o której wrzucają na hbo go nowe odcinki ? Najlepszy sposób na uniknięcie spoilerow to obejrzeć jak najszybciej :)

1

A ja bardzo polecam Bitwa o Midway, jeżeli lubisz morskie klimaty, będziesz zadowolony. Fajny jest też stary film Ardeny, z nowszych filmów bardzo lubię film Furia dla fanów pancerki, mimo że dużo nierealnych scen, dobrze się ogląda :)

2

sorry za ignorancję, ale oglądam szczpiorka od święta :( nie mniej jednak, wielki respekt dla gościa :) dziadek napisałem dlatego, że wydaje się dużo starszy niż reszta :)

0

Ten dziadek na bramce PSG to gniecie naszych bramkarzy, nasi wyglądają jakby grali z pustą bramką.

0

0

tu nawet nie chodzi o to, nierówności społeczne były zawsze i będą dopóki człowiek istnieje. Tu chodzi o to, jak właściciele i sponsorzy takich City i PSG łamią prawa człowieka, prawa kobiet, pasożytują na taniej sile roboczej, mordują i dokonują egzekucji ludzi w imię wygodnego im fanatyzmu religijnego i zawsze wydaje im się, że za pieniądze kupią co tylko chcą. Dlatego chcę, żeby oni zawsze przegrywali, żeby zawsze pokazać, że worek z kasą nie gra jak mawiał śp nauczyciel Johan.

1

ale we wtorek na pewno nie stracimy żadnych punktów :D więc można śmiało pojechać Malcomem :D

0

właśnie Kolego trafiłeś w sedno. Ja nie mam do nikogo pretensji o te transfery, ani nikogo nie krytykuję. Na tamten moment wybrali sensownych piłkarzy z papierami na zastąpienie Neymara, ale tak jak napisałeś, on jest niezastąpiony i kropka. Ja po prostu w przeciwieństwie do wielu osób tutaj nazwę te transfery błędami... błędami które ciężko było przewidzieć , ale jednak błędami i tyle sensu w mojej wypowiedzi. Ale jak ktoś mi mówi, że to były strzały w dziesiątkę, bo przecież wygramy w tym roku tryplet (z pewnością nie głównie dzięki Cou i Dembele), to przepraszam, ale ja za taką "logiką" nie chcę mieć nic wspólnego.

3

Wspaniała Logika ! Według niej to może pochwalmy jeszcze Boatenga i Murillo, przecież są w tej drużynie która za chwilę wygra tryplet. Przy Dembele, napisałeś prawdę, jest świetny, ale później padają takie dwa magiczne słowa, które wszystko zmieniają: "gdy gra", bo gra niewiele, bo głównie jak gra to dochodzi do siebie po kontuzji. Co do Coutinho, to chyba musisz sobie inaczej ustawić telewizor... no comment. Gość ma zaledwie przebłyski na boisku. Szczerze mówiąc, w ostatnim sezonie na Arthura, Malcoma, Longleta i Vidala wydaliśmy tyle co za Cou, a każdy z nich, może z wyjątkiem Malcoma, który jeszcze nie miał tylu okazji na to, wnosi do drużyny znacznie znacznie więcej niż Cou.

1

Oczywiście że nie przewidzialem, ale ja mogłem sobie na to pozwolić, ponieważ mi nikt za to nie płaci. Ale kij w to, te transfery wydawały się dość logiczne i sensowne. Ja nie krytykuje dyrektorów sportowych za to . Po prostu w przeciwieństwie do wielu osób tutaj, uważam, że to są bardzo złe transfery Barcelony.na ten moment przynajmniej.

0

Tak, ale zawsze dobrze spojrzeć też na skalę wszystkiego.

47

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że na tę chwilę, pieniądze za Neymera zostały po prostu wyrzucone w błoto. Coutinho na boisku poziomem przypomina Denisa Suareza, no może Rafinhe, tyle że kosztował jakieś 5 razy tyle co ten ostatni jest warty. Dembele, piłkarz dobry, ale więcej nie gra, niż pojawia się na boisku, po tym jak już się objawi, dochodzi do formy i tak wkoło. W międzyczasie zalicza aferę z konsolami, strzeli kilka efektownych i ważnych bramek, które zaciemniają obraz i wynoszą mędrców krzyczących o "transferze na lata" na piedestał. Jak pomyślę, że klub miał wybór między Dembele, a Mbape to mnie szlak trafia, ale pociąg pojechał.
Oczywiście, za chwilę znajdą się osoby, które odeślą mnie do psychiatry, bo przyszłość, bo coś tam.... tylko jest jeden mały problem... rzeczywistość na dzień dzisiejszy, wygląda tak jak opisałem powyżej.

0

to prawda, ale pieniądze wydawane przez City są podszyte ludzkim cierpieniem i życiem. Dlatego brzydzą mnie te pieniądze i kluby na nich jadące. Nie mam problemu oczywiście, jeżeli ktoś im kibicuje, to każdego sprawa, ale PSG czy City to nigdy nie będzie moja bajka.

0

ja nie lubię klubów, podszytych petrodolarami i szejkowymi pieniędzmi. Dla mnie chociażby w tym bardziej akceptowalny jest Liverpool niż $ity.

0

Może tak było, powodów mogło być naprawdę wiele. Napisałem swoje przemyślenia, Korfu obejrzałem kilka meczy Eintrachtu. Jovic moim zdaniem może lepiej wpasować się do nawałnicy wrzutek Realu niż do kombinacyjnej gty Barcelony. Zidane raczej nie ma innego pomysłu na Real, więc może dlatego ta historia właśnie tak się skończy. Ale może Jovic faktycznie marzył o Realu, chociaż ponoć jakieś porozumienie z Barceloną już miał. Dla mnie mało prawdopodobne, ale zawsze możliwe. Późnej będzie mógł pieprZyć jak Vincius o tym jak marzył o grze w Realu i nigdy w Barcelonie by nie zagrał, podczas gdy okazało się, że jedną nogą był w Barcelonie a Real w ostatnim momencie więcej zapłacił :D ale kibice Realu lubią takie tkliwe bajki więc w to im graj :D

2

Może ktoś u nas uznał, że Jovic to typowy lisbpola karnego i takim typem napastnika już pozostanie, a my szukamy kogoś o innym profilu, kto potrafi też rozegrać i podać piłkę, albo zejść do skrzydła jak np Pepe z OSc Lille. To tylko dywagacje bo to wcale nic pewnego, że Kibic jest tam a nie tu.

3

Jovic Jovicem... ale kto będzie wrzucał piłki ?

2

Nie... wystarczyłoby sprzedać Coutinho do Manchesteru United.

1

Real, jeżeli chce się odbudować, to powinien oczyścić skład i pozbyć się takich ludzi jak Ramos, Casemiro, Bale, Marcelo czy Kroos. Tymczasem z Madrytu mówi się o odejściu Varana czy Navasa, który moim zdaniem jest lepszy niż belgijski Jaś Fasola, często ratując skórę w słabych meczach. Z wymienionych nazwisk jako kibic Barcelony najbardziej obawiam się Hazarda i Ndombele. Erriksen obniżył znacznie loty a Pogba to dla mnie ikona przereklamowania, ja za niego bym 40 mln nawet nie dał.

0

Car Ivan Groźny :D

0

poczekamy, jak kiedyś znów trafimy na PSG i jakimś cudem zagra Neymar i strzeli bramkę. Zobaczymy, czy nas też wówczas "pogrzeje" tu na La Rambli, bo a czuję, że byłoby bardzo gorąco... tylko nie mów mi że to inna sytuacja...

0

dla mnie zwycięzca: Messi i obecność w pierwszej trójce Van Dyke'a to powinna być oczywistość. Trzecie miejsce dla kogoś jeszcze, może Bernardo Silva, Aguero, Pique, Son
Z Ajaxu nie wyróżniłbym nikogo, bo oni są po prostu świetnie współpracującym kolektywem, gdzie każdy gra na wysokim poziomie, ale nie ma jakiejś jednej osobowości, która się wybija ponad innych. Co jest ich siłą oczywiście.

5

Jeśli Messi nie zdobędzie Złotej Piłki w tym roku lub też Kapitan Grzmot znajdzie się w pierwszej trójce, to znaczy, że ta nagroda ma poziom "Brawo Sport" i nie warto sobie nią dupy zawracać.

0

Moja żona właśnie zrobiła przerzutkę po kanałach w TV. Na Polsacie leci "Kevin sam w domu"... nie wierzę ... aż musiałem się upewnić w programie TV, że to nie sen.

1

Myślę Szefie, że my o innych meczach mówimy. Ja mam na myśli rewanż z Realem w Pucharze Króla, czyli ostatni mecz Semedo z Realem i zestawiam go z meczem w lidze w wykonaniu Roberto. W zestawieniu dwóch ostatnich meczy z Realem, Roberto był o co najmniej klasę lepszy niż Semedo.

0

Absolutnie nie mam takiej pewności :) baaa nie chcę mieć takiej pewności, ale duet Semedo Dembele to gwarancja tego, że będą dymy na prawicy barcelońskiej

9

Na miejscu Valverde, postawiłbym na skład proponowany przez prasę, a w 60 minucie zpuściłbym z łańcuch duet Dembele-Semedo,, próbując Robertsonowi odebrać chęć życia i sprawić, by pozostałe 30 minut były najdłuższymi w jego dotychczasowej karierze. Coutinho naprawdę dobrze wyglądał w meczach z United, myślę, że jemu rywal z ligi angielskiej po prostu odpowiada i to właśnie Cou powierzyłbym pierwsze 60 minut.

0

nie jest dużo pewniejszy... w pojedynkach z Viniciusem, to Roberto nakrył Brazyliczyka czapką, a Semedo jeszcze długo po meczu miał wymioty i brał Aviomarin.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?