panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
polać chłopu !
jedno w czym się myli, to nie, że Barcelona popełniła błąd w pozyskiwaniu młodych, utalentowanych zawodników z krajowego podwórka... Barcelona zaprzestała to robić. A słynne powiedzenie, myli się ten kto nikt nie robi nie znajduje tu zastosowania.
3
Pomysł sprowadzenia Neymara w tym momencie, to trochę tak jakby po dwóch latach spędzonych w Milanie ponownie ściągać bo klubu Ronaldinho. Oczywiście, obaj Brazylijczycy obchodzili z Barcelony będąc w innym miejscu swojej kariery, ale w obcym klubie obaj zanotowali zjazd sportowy a wzlot imprezowy.
0
ehhh... czemu to my nie zainteresujemy się Griezmanem w razie niepowodzenia w sprowadzeniu Sane. Wolałbym tego krejzola z City, młodego, utalentowanego, niż krnąbrnego Griezmana, który na dodatek mega obniżył loty w poprzednim sezonie, a jego cena o dziwo poszła w górę o 20 mln. Czy my musimy tak często przepłacać ? Nie wystarczą zarządowi przepłacone transfery Cou i Dembele, a udane znacznie tańsze przyjścia Longleta, Arthura czy Vidala. Ajax dostarczył w tym roku wiele wspaniałych piłkarzy, którzy i tak odejdą, dlaczego zarząd nie interesuje się zawodnikami decydujacymi o sile ofensywnej Ajaxu ?
0
@ViscaBarca123 to trochę jak Zagłoba, który zaoferował królowi szwedzkiemu Niderlandy
:D
0
@KaJoFCB Pereze posmarował :D
0
@BarcaInfo to znaczy, ze Denis jednak nie odpali ? :D
2
@Criss18Barca to my powiemy, że w ćwierćfinałach Copa America też padły trzy remisy 0:0, ale dzięki temu kibice mieli trzy porcje karnych :D
0
@Gaucho najbardziej nie przyprawiają o śmiech niestety fakty, wśród których absolutnym topem jest pozostanie duetu Valverde & Rakitic
1
@Headliner9 (nazwisko) szuka domu w (miejsce, gdzie swoje mecze rozgrywa klub) to dla mnie najśmieszniejszy rodzaj plotki transferowej jaki istnieje.
0
@Gacu95 patrz na drugą część mojego zdania.
1
@Wajper też tak uważam, ale wziąłem poprawkę na to , jak nasz zarząd nie umie dobrze sprzedawać piłkarzy. Za Andre Gomesa 25 mln to naprawdę jak na dzisiejsze czasy drobne. Podobnie za podstawowego bramkarza repreZentacji Holandii również można było wyciągnąć więcej niż Neto.
23
Sorry, ale jak Kovacic kosztował 50 mln, a Llorente 40 mln, to Rakieta minimum 60 mln powinien kosztować... tak, tak, wiem ile Rakieta ma lat, ale wiem też, że zjada dwóch wspomnianych grajków wytransferowanych z Realu.
0
@Kusco15 wolne to nigdy nie były, zawsze były zależne od władzy i uniewinniały swoich.
0
@LaSTeR #wolnesady !!!!! xD
1
@Kackiewicz Murillo
0
Zaczynamy trochę tańczyć jak prezes PSG zagra. A jak za Neymara zażyczy sobie kozę, to wyślemy mu naszego GOAT Messiego ?
0
@bartekvisca Na Rolling Stones, nagłośnienie było fatalne, nie można było połowy piosenek zrozumieć, co Jagger śpiewał, odbiór także pozostawał wiele do życzenia.
0
Na miejscu Barcelony, zamiast kupować starego Neto za taką grubą mamonę, wolałbym za jakieś symboliczne parę milionów kupić Grabarę. 1:1 młodszy Jasper, broniący w reprezentacji Holandii za starszego Neto, to jednak frajerstwo Barcy.
15
To wymuszanie przeprosin Neymara, jak również jego rzekoma gotowość, kojarzy mi się jednoznacznie z typową Polską szkołą: "Jasiu, proszę przeprosić Stasia, że..." - "Ale plose pani..." - "Jasiu, bez dyskusji, przeproś albo nie pojedziesz na wycieczkę" - "no dobrze, psesplasam" Po co ten cyrk i wymuszane przeprosiny ? Jakby sam chciał i czuł że powinien, to by przeprosił. A tak to po prostu traktowałbym go jako pracownika, który ma wykonać tutaj swoją pracę, za którą dostanie wynagrodzenie i basta.
6
Neymar pokutujący za odejście do PSG, od Placu de Catalunya do pomnika Kolumba:
8
Trochę niepokoi ta cisza w sprawie transferów Williana czy Parejo. Chyba zarząd z Ernesto szykują jakąś bombę na 1 lipca :D
5
@DonAndresFCB Od Neymara wolałbym nawet samego De Ligta, albo samego Griezmana.
0
Ta laska na okładce Marci wskakujaca na koleżanki wygląda jakby jej jakieś zwierzątko wskoczyło na głowę. Wiewiórka albo coś większego :D ewentualnie jakby paliły jej się włosy :D
1
Szkoda, ale tak trzeba było zrobić. Z dwójki DeDe przyszedł ten, któremu bardziej zależało na Barcelonie. Jeśli De Ligt tak mocno już teraz ciśnie na pieniądze, to niewolno się temu poddawać i zaburzać systemu płacowego w Barcelonie, który zresztą po transferach Dembele i Cou już i tak jest mocno nadszarpnięty.
0
@kilanosio współczucie, to nie jest reakcja dedykowana samemu sobie, raczej wyraża się ją drugiej osobie i w mojej ocenie na nie zasługujesz :D
Każdy ma prawo do własnego zdania, Ty tutaj stawiasz się w roli wszystkowiedzącego mędrca, wieszcza, wernyhory. Czasem dobrze przyjąć do wiadomości, że można w jakiejś kwestii się mylić i szanować opinię innych. Tym bardziej, że przyszłość jest nieznana, a M.City jest mistrzem Anglii grając piłkę Guardioli, która nosi znamiona dawnej Barcy.
Ale z przychlastami się nie dyskutuje, przecież oni i tak wiedzą wszystko najlepiej.
1
@Kamiloza91 Ramos, Carvajal i Casemiro
0
@kilanosio współczuję Ci tego myślenia... może w takim razie od razu zarząd powinien sprzedać Puiga, Wague, Alenie... przecież nikt nie mówi o tym, że ma grać 11 wychowanków La Masii w pierwszym składzie, jednak utalentowany, błyszczący wychowankowie powinni wchodzić do zespołu i mieć pierwszeństwo przed głośnymi transferami podstarzałych gwiazd. Cała reszta, tak jak napisałem wcześniej. Po epoce drużyny Cruyffa, też wszyscy mówili tak jak Ty, trzeba było kilku lat i wróciła udoskonalona wersja filozofii Johana, przez Guardiolę,, której nieśmiałą zapowiedzią była drużyna Rijkarda. Myślę, że taki gadanie starca ze szkiełkiem i okiem, to czcze pieprzenie...
1
@Flores Spoko, szanuję zdanie ludzi którzy uważają, że należy Neymarowi otworzyć drzwi. Ja uważam, że powinno być to możliwe, ale tylko na warunkach okazji rynkowej, ale nie na dyktowanych obecnie przez Paryż. To też jest chore, że to zawodnik nakręca przyjście kolegi do klubu, a nie zarząd, w konsultacji z trenerem i dyrektorami sportowymi. Paranoja, Ten dziadek z Madrytu pod względem zarządzania to naszych zjada na śniadanie niestety.
7
Ten klub jest bardzo źle zarządzany. Ta strategia, przypomina jeden wielki chaos i zbieżności przypadków. Zamiast postawić na rozwój młodych zawodników, którzy już w klubie są, sprowadzać kolejnych (De Ligt, Kubo, Sancho, Guerreiro), to tutaj wolą wiecznie odgrzebywać stare trupy z szafy jak Neymar, Willian czy Griezman. Od dwóch lat trwa czas by tych starych, spełnionych piłkarzy (Rakitic, Busquets, Suarez) stopniowo zastępować młodymi piłkarzami i w sposób zorganizowany należy przeprowadzić klub przez tę zmianę pokoleniową. Ale tutaj, bez ładu, bez składu... Griezowi się jednak nie podoba w Atleti, dawaj go do nas, Neymarowi nie wyszło w Paryżu, niech wróci a my jeszcze dopłacim. Ten klub postawił dwa lata temu na Dembele, a dzisiaj co ?!? Gość łapie kontuzje, z jednej strony chcą na niego postawić, ale z drugiej szykują kolejnych piłkarzy, przy których Dembele będzie grzał ławę. Dla mnie decyzja jest jasna, gość za 110 mln albo gra, albo szukamy mu innego klubu.
Witamy tutaj z otwartymi ramionami kolesia, który dwa lata temu pokazał nam środkowy palec, stracił dwa pod względem wieku najlepsze lata swojej kariery w paryskim kalifacie, ma ego i roszczenia wyższe niż wieża Eifla i 27 lat na koncie ?!? Wszystkie znaki na niebie i ziemi, jego dokonania i ilość kontuzji mówią, że ten kocur stracił na wartości, ale my jeszcze chcemy do tego dokładać?!? Ja już nawet nie chcę zmiany Valverde, ja nie mogę się doczekać zmiany tego cholernego zarządu. Nie chcę Neymarów, Griezmanów, Willianów, chcę ponownie zobaczyć wchodzącym z ławki chłopaków z La Masii, czujne wyłapywanie nastoletnich talentów i sprowadzanie młodych obiecujących gwiazd, tak jak to było z Ter Stegenem, Arthurem, De Jongiem ( to żeby być sprawiedliwym i oddać dobre ruchy temu zarządowi, szkoda, że było ich tak niewiele).
0
@Nano22 jak Ernesto zderzy się z tymi statystykami to z pewnością obieca, że w przyszłym sezonie się poprawi i przekroczy magiczną barierę 90%. W ten sposób wyjaśni wszystkich niedowiarków, którzy twierdzą , że Rakieta grywa za mało :D