panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Azi nie spodziewałem się, wiem jak klub funkcjonuje od paru lat i niestety wiem, że Tobido, który w ostatnich meczach i końcówce poprzedniego sezonu grał pierdyliard razy lepiej niż Samuel "nie przejdę operacji" Umtiti, nawet nie powącha murawy. W Barcelonie od pewnego czasu nie grają najlepsi i najzdolniejsi, tylko najdrożsi.
52
tak kończą "najwięksi wygrani" sezonu przygotowawczego: Todibo i Puig :(
0
Nasi dzisiaj negocjują tego Neymara czy jutro jest powrót do rozmów ?
1
@jacobFCB Autopsja Jane Doe , mega polecam, jest inny niż wszystkie i cały czas ten towarzyszący niepokój, oprócz tego polecam serię Paranormal Activity :)
1
@Avada Kedavra no właściwie to o to chodzi... patrząc ile Nymar gra w ostatnich dwóch latach, warto sobie zadać pytanie, czy uda mu się tak zgrać z kontuzjami Dembele, żeby zawsze przynajmniej jeden z nich był do dyspozycji :D
1
Ale to właściwie dobrze, że Bartomeu z Abidalem nie pojechali kupić Neymara "za wszelką cenę" Ja bym kwestię Neymara potraktował trochę w kategorii okazji "last minute" tzn jeżeli uda się go za rozsądne pieniądze wymienić z Coutinho i ewentualnie Rakiticem to ok, ale nic na siłę, nic za wszelką cenę. Takie kupowanie za wszelką cenę ostatnimi laty nie kończyło się dobrze, a raczej kompletnymi klapami jak sprowadzenie Cou i Dembele.
0
@qbsonFCBarca No właśnie w malowaniu jest zawsze największe wyzwanie. Spit to samolot legenda, pozycja obowiązkowa w każdej kolekcji. Malujesz pędzelkiem czy aerografem ?
1
@Bambus150400 no właśnie ja lubię i jedno i drugie, ale ze względu na ograniczenia warsztatowe w nowym mieszkaniu, kleję tylko karton, ale do plastiku z pewnością wrócę. Do Tamiya miałem słabość od zawsze i kilka modeli z tego popełniłem (Panthera, Sdkfz-251, Pzkpfw I i Pzkpfw II), ale jak pojawiły się mocno waloryzowane zestawy z Dragona, to miłość rozkwitła. Gdzieś nawet ostatnio znalazłem w piwnicy nieskończony T-34 z Dragona, z tymi fajnymi siatkowymi osłonami po bokach, ale niestety w moim rodzinnym domu została sprężarka z aerografem, nie mówią już o zestawach washów, pigmentów :D
Cromwell, bardzo fajny, mega mi się podoba ten czołg. Ten osobisty pojazd generała Maczka z tego co pamiętam faktycznie różnił się (to był boda "Hela"). Titanic w 1:400 to już całkiem spory model :) Ale własnie ze względu na okazałość dlatego kręcą mnie najbardziej okręty w kartonie. Obecnie kleję Admirala Graf von Spee - niemiecki pancernik kieszonkowy w 1:200. Długość koło 95 cm :)
1
@Bambus150400 trochę sprowokowalem Cie do ujawnienia się :D obecnie kleję kartonówki :) ale mam też długa historię z plastikami (pojazdy głównie z Dragona i Tamiyi w 1:35, parę samolotów z I wojny światowej z Eduarda) :) ale tak jak pisałem obecnie karton i najbardziej kręcą mnie okręty w 1:200, a Ty ?
1
Dla wszystkich, którym palma wali z oczekiwania na Neymara , polecam jako zajęcie modelarstwo. Możemy sklejać z plastiku, możemy z kartonu (Małe Modelarze) ogromna gama na rynku, samoloty , czołgi, okręty. Dla każdego coś miłego. A myślę, że wielu złapię bakcyla i zostanie w tym hobby na dłużej. No i świetny sposób na zabicie wolnego czasu albo relaks i oczywiście trening cierpliwości :)be sam raz do ostatecznego rozwiązania kwestii Neymara coś ulepicie :D
0
@Transu96 ja o świętych krowach, które niezależnie od tego czy są w formie czy poza nią znajdują się w składzie...
0
@Transu96 no właśnie, tylko zwróć uwagę, że Neymar będzie kolejną "świętą krową", która będzie grała zawsze. To jest chore, że Puig, który ma tyle lat co De Ligt i nie mniejszy talent nie ma najmniejszej możliwości wejścia do pierwszego zespołu, mimo, że gołym okiem widać, że jest na to gotowy. Łatwiejszej rozpiski faktycznie możemy już nie mieć, w porównaniu do zeszłorocznej. W moim odczuciu jednak, z takim składem inny trener mógłby stworzyć potwora rozszarpującego kolejnych rywali. A Erni tworzy wiecznie taktykę, surową drużynę, która gotowa jest zawieść w najbardziej kluczowym momencie sezonu.
0
Z Neymarem Liga Mistrzów będzie z pewnością łatwiejsza, ale sama i tak się nie zdobędzie. To trzeba będzie wypocić, wybiegać, wymęczyć, powstrzymać Manchester City, Juventus Turyn, Bayern Monachium, Czarnego Konia tych rozgrywek, a nawet tancerki z Madrytu... Do tego wszystkiego potrzebna będzie też odrobina szczęścia i przeskoczenie faktu, że Erni Valverde wciąż jest trenerem i nie potrafi nijak motywować drużyny.
0
@Katalończyk 99 to prawda :D, ale bardziej chodziło mi o to, że jeździli, jeździli i wyjeździli ... i pewnie do dzisiaj żałują, że tyle jeździli :D
0
@jacobFCB delegacje jeździły po Coutinho i Coutinho jest w Barcelonie :) Mało trafny przykład :D
4
@bartekmess
moje typy:
RKS Chuwdu
FC Albatrosy
klub sportowy "Tęcza"
0
@BarcaInfo Messi na ławce ?
2
Totki ponoć z Manchesteru ten fax na OLXie kupiły :D zainteresowane odkupieniem tego konkretnego egzemplarza faksu wykazuje ponoć szejk z PSG :D
0
Komentarz usunięty
0
@Suzu ja pier.... xD ale wyszedłem na dzbana :D, a gość całkiem fajny post stworzył, a ja nie wyłapałem :)
0
@arrrow pogadać z kimś bardziej zorientowanym, niż ziomki z Rambli, może z rodziną albo zaufanym kumplem ? Generalnie zasada jest taka, że powinno się dać szansę obecnemu pracodawcy wyrównać ofertę i dać podwyżkę, ale to wszystko zależy od tego jakie masz układy.
6
@Denissuarez biorąc pod uwagę poziom tego "dzieła", lepiej nie wiedzieć...
0
@messi564zależy czy dopiero zaczynasz czy jesteś w środku sezonu. Ja nie biegam w zimie, ale na wiosnę jak zaczynam to notuje podobne czasy i przez pierwsze 4-5 treningów. Później dobijam do dychy na godzinę a optymalnie do 12-12,5 km w jedną godzinę. Ale w tym roku może z tym być problem, bo nie mam czasu na zrobienie wysokiej formy.
1
@Janiama wybacz ale nie zgadZam się z Tobą. PiS rządzi i będzie rządził tylko dlatego, że opozycja jest jeszcze słabsza i delikatnie mówiąc beznadziejna. Normalnie taką partia jak PiS powinna zostać zjedzona przez w miarę ogarnięta opozycję z względnie solidnym programem i kilkoma kumatymi twarzami. A tutaj taki Jarek rozgrywa ich jak dzieci. Przykład ? Jarek daje 500+ (tfuuu), Schetyna szczeka: rozdawnictwo, żarty, rujnowanie państwa, dziura w budżecie... kilka miesięcy później Schetyna obiecuje 500+ także na pierwsze dziecko.... a później Jarek i tak daje 500+ na każde dziecko... a to tylko jeden przykład. Można opowiedzieć o projekcie obywatelskim dotyczącym aborcji za którym osobiście Kaczyński zagłosował (procedowaniem oczywiście), ale został odrzucony bo posłów opozycji nie było na sali. Nie głosuje na PiS ale nie miej pretensji do ludzi, że nie głosują na opozycję, jeśli ta nie daje im do tego powodów. Nie ma co rozkminiać, Krosna, Mazowieckie, Warszawy.... jeśli opozycja jest tak słaba, to ten rząd nie musi być naprawdę górnolotny żeby być lepszy.
0
a gdzie car Ivan Groźny ???
0
@adi7adi8 oczywiście, że pamiętam, ale co wtedy robiliśmy my ? oczywiście też narzekaliśmy... takie prawo uczestnika
0
@DonAndrzejos w sumie to nie wiem, o co temu gościowi ciągle chodzi... powiedział rzeczy oczywistą, zbójeckie prawo organizatora robić turniej kiedy mu się podoba, a zbójeckim prawem uczestnika jest ponarzekać na to, co mu się nie podoba. No a pijarowo zdanie "Jako gospodarz mamy prawo zorganizować ten turniej pod siebie" to już w ogóle odlot, bo to- mimo że oczywiste- raczej nie wypada mówić na głos.
1
@Pawlak1992 po prostu w klubie, nikt nie ma odwagi przyznać, że Coutinho i Dembele to dwie największe wtopy transferowe w historii klubu jeżeli przełożymy jakość do ceny. A trochę szkoda, bo dzięki temu możliwe byłoby zminimalizowanie strat i wepchnięcie ich komuś, odzyskując chociaż część pieniędzy. Za Cou w przyszłym roku, jeżeli będzie taki jak poprzedni, to nikt nam nawet 60 mln nie da, bo kluby nie żyją historią... Dembele ma jeszcze trochę do trzydziestki, tak jak rambla czekała aż Gomes odpali, tak można czekać aż dembele wydorośleje, nauczy się języka i zacznie wreszcie grać w piłkę jak się od niego oczekuje.
0
@Fabik87 Real NIESTETY wygląda rozsądniej niż w ostatnich dekadach jeśli chodzi o napływ młodych zawodników i wprowadzanie wychowanków. Kubo pewnie zasili pierwszą drużynę razem z Odegaardem, który w poprzednim sezonie zanotował bardzo dobre statystki w Vitese Arnhem, a w tym wypożyczony do mocniejszego San Sebastian. Osoby, które śmieją się z niego, powinny się ogarnąć, bo gość ma dopiero 20 lat i wszystko przed nim. Vinicius już jest ważnym ogniwem zespołu, a Rodrigo pewnie będzie powoli wchodził do pierwszej drużyny. Barcelona niepotrzebnie się zniechęciła po nieudanym, napompowanym trochę epizodzie z Halilovicem i niestety w pozyskiwaniu młodych talentów zostaliśmy za Realem. No ale co się dziwić, przykład Puiga, perełki La Masii, wychowanka, gościa, który gra z dorosłymi jakby robił to od lat i już widać, że jest gotowy grać z najlepszymi i w Barcelonie B już się niczego nie nauczy, nie zachęca młodych piłkarzy by do nas dołączali. Kolejny sezon w tym trzecioligowym odstojniku.
0
@SelloutCrowd przyznaję, że pewną analogię w sytuacji można dostrzec, dlatego sądzę, że dla Sancho lepiej będzie jeszcze rozwijać się w Barcelonie. Błąd z Dembele polegał w moim odczuciu na tym, że wyciągnięto go po jednym dobrym sezonie...