1

@student97r Carlos Ruiz Zafon :)

0

@FCB420 , @dominik127pl dzięki za info :D
@LuckyFCB może jednak żonę oszczędzę :D w ciąży jest i to dość wysoko, lepiej nie ryzykować zarwanej nocy :D

0

Polecacie jakiś film do obejrzenia z żoną wieczorem ? jakiś przyjemny, lekki najlpeiej komedia :D Pomóżcie bo szukam już pół godziny i powoli wychodzę na ignoranta :D

6

Nie wierzę w te pogłoski, ale nawet jeśli to prawda i Rakieta z Dembele odmawiają przejścia do PSG to wcale im się nie dziwię. To byłoby bardzo niegrzeczne i po prostu bez szacunku, gdyby nie ustalono z nimi tego wcześniej. Obaj mają ważne kontrakty przy tym więc jakby co mi tak nie okazano szacunku i potraktowano ajaj paczkę to sam na złość odmowiłbym. Co innego przyjść powiedzieć: Ivan chcielibyśmy włączyć Cię w operację sprowadzenia innego gracza, mamy dużo pomocników, jest konkurencja, zegar tyka, może poszedłbyś do Paryża na ciepłą posadke... a co innego jest gdy Rakieta z mediów dowiaduje się że oddają go za Neymara do PSG. Fanatyczni zwolennicy przyjścia Neymara , chociaż na moment zdejmijcie klapki zwane Neymar z oczu i popatrzcie na wszystko chłodno i przestańcie się tak napinać na Rakiete i Dembele. Poza tym to i tak pewnie fake...

3

@Ratamahatta Moja wizja Barcelony jest zarówno bez Dembele jak i bez Neymara. Dembele to dla mnie ikona nieprofesjonalnego podejścia do pracy, na które w obliczu jego formy raczej nie można przymykać oka. Neymar z kolei również jakiś super zdyscyplinowany nie jest (loty do siostry)...

2

@lukas10 pewnie nie dzieci, ale podejrzewam, że kluby które zbankrutowały, popadły w ruinę finansową czy np nie spełniły finansowego fair play i wyleciały z europejskich pucharów też nie zatrudniały dzieci na tych stanowiskach.

0

@Karol1993 film jest rewelacyjny, pytanie tylko, ile z tego Neymara zostało do dzisiaj ? On w Paryżu się nie rozwinął, moim zdaniem wręcz uwstecznił nie tylko przez kontuzje, ale też przez niższy poziom ligi. Ney pewnie i tak przyjdzie, ale ostudź emocje, to nie jest ten sam Neymar, który opuszczał Barce 2 lata temu.

2

Bardzo dobrze, że Barcelona wygrała ten ostatni mecz z Betisem i to jeszcze w takim stylu bez kluczowych graczy. Gdyby zdarzyła się kolejna wtopa i 0 pkt po dwóch kolejkach, to nasza wesoła wycieczak pojechałaby tam dzisiaj po "zbawiciela" z niżem na gardle oferując każdą możliwą sumę. W obecnej sytuacji, kiedy zespół pokazał że nawet osłabiony potrafi wygrywać, a Griezz rokuje, Neymar jest raczej traktowany jako opcja i wartość dodana, ale nikt, kogo trzeba sprowadzić za wszelką cenę. Wydaje mi się, że to jednak troche lepiej ustawia nas w negocjacjach. Tak, wiem, to tylko jedno spotkanie, ale drużyna jeszcze po poprzednim sezonie jest kwestionowana i jeśli po dwóch kolejkach miałaby 0 albo 1 pkt, to mogłoby być trzęsienie ziemi żeby uratować sytuacje, nerwowe i niepotrzebne ruchy. A tak przynajmniej przedstawiciele Barcelony nic nie muszą, wszystko mogą. To PSG raczej musi pozbyć się problemu.

0

Ciekawe kogo na szybko sprowadza w miejsce Semedo na prawą obronę. Bo Roberto to chyba sobie zwyczajnie w łeb strzeli jeśli będzie musiał wrócić na te pozycję. Tym bardziej że w pomocy rozegrał ostatnio bardzo dobry mecz i wiele wskazuje na to że mógłby z Frenkiem i Arthurem grać właśnie q pomocy w pierwszym składzie. Ale może tor tylko kaczki dziennikarskie więc póki co głośno myślę ale nie łykam tego.

0

@Grzesior667 1.Cuenca 2. Munir 3. Tello 4. Sandro a przed nimi wszystkimi Bojan z Dos Santosem

0

@DaPi może dostaniesz takie auto od jakiegoś bezdomnego z Warszawy :D

15

Marca już skończyła z wrzucaniem czuba tabeli na okładkę ? Why ? :D

0

@BarcaInfo mają wakat na pozycji hamulcowego ? :D

0

@Ghandi 1. Dembele na tle "tylko" Bilbao wyglądał dużo gorzej niż Rafinha, w jego przypadku już ciężko jest dobrać jakiekolwiek tło
2. Z tym celem dla Betisu to pokazałeś, że naprawdę nie masz pojęcia o LaLiga.

7

Bez Messiego to ta drużyna ma poziom max Arsenalu Londyn...

0

@Culé10 Tak, to były pierwsze ich transfery, w czasach, kiedy jeszcze Txiki Begiristain był u nas a nie u nich. Zauważ jedną rzecz... City nigdy nie kupiło piłkarza za więcej niż 100 mln. Najdroższy ich transfer to bodaj coś koło 80 mln. Od 6 lat trudno tam znaleźć jakąś konkretną wtopę transferową, których u nas jest na pęczki. Chcę przypomnieć, że kiedy my płaciliśmy 115 za wybitnego gracza PS4 Dembele, to City kupowało za 50 niejakiego Bernardo Silve chociażby. Niestety mocno przepłacamy za nasze transfery...

3

@tbas Grubo nie będzie bo sam napisałeś że Suarez nie zagra :D

1

@BarcaInfo to chyba znaczy więcej, niż 1000 słów.

0

problem polegał na tym, że Pepowi zdarzało się czasami nie trafiać z transferami, dlatego mogłeś stworzyć tę listę, a obecnemu zarządowi zdarza się czasem trafić z transferami.Problem polega też na tym, ile pieniędzy kosztowały wtopy Pepa a ile kosztują obecne, (Ibra+Hleb + Czygyrński kosztowali znacznie mniej niż Cou, co prawda czasy się zmieniły, ale to i tak jest przepaść)

1

@LeoFan10 Jaka 9 "musi" grać w Barcelonie ? Bo tak patrzę wstecz i jest Suarez Villa i Eto i każdy z nich był zupełnie innym typem napastnika.

0

@CalvinCandie nie mówię, że to jest silny nacisk, ja też nie znam tej aktorki. Takie głosy pojawiają się regularnie przy różnych produkcjach, ale trzeba przyznać obiektywnie, że wśród wszystkich głosów zachwytu nad serialem jest to wypowiedź marginalna. Jeśli chodzi o nacisk... trudno powiedzieć. Coś pewnie istnieje, bo np Netflix nie jest w stanie obecnie wyprodukować serialu bez wątku miłości homoseksualnej, który to wątek niesie jakiś tam przekaz. Mi to osobiście nie przeszkadza, uważam się za tolerancyjnego, ale oglądając seriale Netflixa uważam, że jest coś na rzeczy i faktycznie jest to pewien rodzaj poprawności, by zawsze pojawiał się jakiś wątek o relacjach nie-heteronormatywnych. Czasami jest to wręcz wyraźnie wstawione na siłę, jak np w Stranger Things.

2

@CalvinCandie "W tym kraju jest tylu świetnych aktorów o kolorze skóry innym niż biały, którzy byliby świetni w „Czarnobylu”. Chyba jestem po prostu zawiedziona, że kolejny hitowy serial z potężną obsadą udaje, że ludzie o różnym kolorze skóry nie istnieją." Karla Marie Sweet

myślę, że koledze o to na przykład chodzi

0

@CalvinCandie nie napisałem, że jesteś taki sam jak płód, tylko, że też jesteś zlepkiem komórek, tylko że te komórki są znacznie bardziej zróżnicowane: np na komórki nerwowe, miocyty, tłuszczowe, krwi itd. Ale narządy i tkanki cały czas są zlepkami komórek. Podobnie teraz nie jesteś taki sam jak wtedy, gdy byłeś małym dzieckiem zaraz po urodzeniu, kiedy również pozostawiony sam sobie w łóżeczku nie wstałbyś i nie nakarmiłbyś się sam, nie umyłbyś sam dupy, nie zaszczepił się itd. nie przetrwałbyś bez pomocy rodziców.

4

@CalvinCandie uwielbiam grajdolenie o zlepku komórek... a ty przepraszam nie jesteś zlepkiem komórek ? Też jesteś... co z tego, że one u Ciebie tworzą tkanki i narządy i wreszcie całego Ciebie, ale w gruncie rzeczy jesteś tak samo zlepkiem komórek jak rozwijające się dziecko, czy jak tam wolisz to "płód".

co do małżeństw nie-heteronormatywnych. Polska konstytucja głosi: "małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, znajdujący się, podobnie jak rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo, pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej". Zatem legalizacja małżeństw homoseksualnych, zmusza do naruszenia konstytucji. Jak to się ma do protestów i wycia, że w "Polsce łamana jest konstytucja" ? Czy na to łamanie konstytucji już jest Twoje przyzwolenie ? Zawsze zastanawiam się, dlaczego moi lewicowi znajomi, tak zażarcie broniący konstytucji, chcą ją łamać w innym miejscu...

0

@areczek7878 ja też, ale za rok, niech jeszcze rozwija się w Borussi, kontrakt ma do końca 2022 roku, więc za rok można już próbować negocjować jego transfer. To jedyny obecnie piłkarz, który odrobinę przypomina młodego Leo Messiego i kiedyś mógłby przejąć jego rolę w zespole, ale musi się jeszcze wiele nauczyć

0

To może powinni kupić Samiwiecie komu jego ulubioną maskotkę Williana , oczywiście grubo przeplacajac i wszyscy będą szczęśliwi. No może oprócz Neymara

0

@Culé10 ale argument z dupska. Wystarczy spojrzeć jak kupuje City i wszystko jasne

1

@Chwytliwy Tak, tak to wszystko prawda, tylko zauważ, że klub tez przechodzi pewną metamorfozę i już teraz problem ze znalezieniem zastępcy za Suareza, jest ogromny. Suarez jest jedyny w swoim rodzaju, powiedziałbym, że to jest klasa napastnika własnie typu "Suarez"... ja nie widzę szczerze mówiąc napastników jego klasy, którzy byliby do wyjęcia na rynku transferowym. Nawet taki Gabriel Jesus, po pierwsze cholernie drogi, raczej nie do wyjęcia z bogatego City, a po drugie też chimeryczny, czasem zagra a czasem przejdzie obok meczu. Nawet on nie stoi na tej półce co Louis. Paco był w Barcelonie biedny, szczególnie jak ustawiali go na skrzydle, ale moim zdaniem, posiadanie w drużynie typowego lisa pola karnego, powinno być obowiązkiem, chociażby, żeby było kogo wpuścić na końcówki i zwiększyć szansę na decydujące bramki. Jest taki mecz z Liverpoolem, gdzie jesteśmy w dupie, Ernest nie ma kompletnie pojęcia kogo wpuścić, w efekcie wchodzą: Malcom i Arthur !!! Jako wybawiciele !!! No kpina. Ja nie wiem, jak można mówić, że Paco nie pasował do Barcelony, kiedy właściwie my nie mamy drugiego napastnika, a jeydny którego mamy jest już prawie w "wieku Chrystusowym". Zauważ, że Paco w Borussi w poprzednim sezonie wiele meczy rozpoczynał na ławce i wchodził jako kiler. Moim zdaniem, w Barcelonie można było podobnie zbudować jego rolę, a tutaj sprzedano go za marne 24 mln... Nawet jeśli Paco miałby większość meczy zaczynać na ławce, można było na niego mocno postawić... to nawet nie jest porażka zarządu, to jest wręcz sabotaż.
Też wolałem Hallera niż Jovica...

4

@Esseker a czy T y jesteś świadom, że tego filmu nie da się odzobaczyć ?
Daj Pan spokój, lepiej położyć się na kanapie i dwie godzinki popatrzeć w sufit, uspokoić się, wylooozować ... w każdym bądź razie, lepiej nie zaczynać tym gniotem weekendu.

0

@Chwytliwy moim zdaniem nie masz racji z tym napastnikiem rozgrywającym... po prostu Samiwieciekto# nie potrafi wydobywać z zawodników ich najlepszych cech. Był w Barcelonie kiedyś taki Eto który techniką nie grzeszył, a jednak sprawdzał się i świetnie grał także z Messim. Był w Barcelonie też później taki Villa, który również technikiem był... no cóż, przeciętnym. Suarez pojawił się i wniósł do Barcelony nieco inny model napastnika, czyli taki jak piszesz, który potrafi cofnąć się po piłkę i ją rozegrać. W Liverpoolu potrafił też szaleć na skrzydle, w Barcelonie pod tym względem niestety się nigdy nie popisywał i raczej kopał się po czole. Obecnie technikę nadal ma dobrą, ale niestety braki w szybkości i zatracenie instynktu strzeleckiego. Bez przerwy ktoś wskazuje jakąś serię bez bramek Suareza. Paco mógłby Barcelonie dać, gdyby treneiro potrafił z niego więcej wyciągnąć. W Dortmundzie Favre potrafi to robić i Paco się spłaca z nawiązką, a my jak to zwykle bywa, wychodzimy jak Zabłocki na mydle, pozbywając się takiego gościa za symboliczne 24 mln... Aaaa i jeszcze co śmieszne, przez kilka miesięcy obserwujemy Jovica, który stylem gry przypomina.... Paco ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?