- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1363 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1363 Culés
2
Bardzo dobrze, że Barcelona wygrała ten ostatni mecz z Betisem i to jeszcze w takim stylu bez kluczowych graczy. Gdyby zdarzyła się kolejna wtopa i 0 pkt po dwóch kolejkach, to nasza wesoła wycieczak pojechałaby tam dzisiaj po "zbawiciela" z niżem na gardle oferując każdą możliwą sumę. W obecnej sytuacji, kiedy zespół pokazał że nawet osłabiony potrafi wygrywać, a Griezz rokuje, Neymar jest raczej traktowany jako opcja i wartość dodana, ale nikt, kogo trzeba sprowadzić za wszelką cenę. Wydaje mi się, że to jednak troche lepiej ustawia nas w negocjacjach. Tak, wiem, to tylko jedno spotkanie, ale drużyna jeszcze po poprzednim sezonie jest kwestionowana i jeśli po dwóch kolejkach miałaby 0 albo 1 pkt, to mogłoby być trzęsienie ziemi żeby uratować sytuacje, nerwowe i niepotrzebne ruchy. A tak przynajmniej przedstawiciele Barcelony nic nie muszą, wszystko mogą. To PSG raczej musi pozbyć się problemu.