0

Piękny w Juventusie, VAR na stadionach i fart ostatnich minut łysemu od razu się skończył.

0

@Hushovt ok, i jaki w związku z tym wniosek ?

0

@Hushovt Neymar w ostatnich dwóch latach pauzował odrobinę więcej niż Dembele

0

@MiczenS Rodri jest już w M.City, a to oznacza, że jest nie do wyjęcia, więc odpada z galerii łakomych kąsków i ciekawie zapowiadających się grajków. Zostaje zatem Fabian Ruiz z tej dwójki, chociaż ja i tak odpowiedziałbym, że postawiłbym na pomoc: Frenkie De Jong, Arthur, Puig, zmieniając ich z OldBoyem Busqutetsem i Sergim Roberto.

31

Jakby co... to mocną stroną Valverde jest defensywa xD

2

I wraca nasze ulubione powiedzenie pod wodzą Valverde: "Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo" XD

7

Mam nadzieję że Griezz nie skończy tak jak Coutinho w Barcelonie pod skrzydłami Ernesto. Dotychczasowe słabe mecze są tłumaczone brakiem zgrania, z kolei Coutinho wszedł w zespół bardzo dobrze i później zjeżdżał. Może wreszcie ktoś w klubie dojdzie do słusznego wniosku, że w Barcelonie nie ma piłkarza , który za kadencji Valverde W Barcelonie rozwinąłby się w mega wyraźnym stopniu, tak by można było powiedzieć, "to jest człowiek stworzony przez Valverde" i podziekuje mu za pracę. Gwiazdy za grubo ponad 100 mln tracą u tego gościa blask.

1

@kuz Hazard oddał celny strzał w meczu wyjazdowym... Antoś po czterech meczach wciąż nie może tej zacnej statystyki rozpocząć...

0

@D10SLEO jeżeli chodzi o mądrości i nauczania tego Pana, to najlepszym komentarzem jest tutaj wypowiedź pewnego polityka który przedwczoraj wyszedł z więzienia: "szkoda strzępić ryja, naprawdę". xD

0

Ta drużyna potrzebuje zmian i świeżości. Pierwszym wzmocnieniem, powinno być nie sprowadzanie Neymara, De Ligta czy innych, kolejny gwiazd, ale usunięcie Valverde. To oczywiste. Kolejną jest pozbycie się wiecznie młodych, galerii zasłużonych: Rakiety, Vidala, Busiego, nie poddającego się operacji Umtitiego, Dembele... na ławce zamiast galerii podstarzałych, kompletnie niekreatywnych pomocników, poiwnien zasiąść Puig, obok niego Wague, Todibo, którzy byli największymi wygranymi sezonu przygotowawczego. Ale ryba psuje się od głowy, a tutaj mamy trenera, który klęskę ma wypisaną na twarzy.

0

Miałem napisać, że ostatnio tak źle i bezbarwnie było za Taty Martino... nie... ostatnio tak źle było za niejakiego Jordiego Roury, który zastępował Tito Villanove...

2

@AmigoBlancos super wyjaśniłeś tego gościa... ale generalnie nie ma sensu z nim dyskutować... typowy "oświecony" na forum, oczywiście według własnego mniemania :D

1

@kubix05 uwielbiam całą twórczość Freddiego i Queen, ale szczególnie lubię Freddiego w duecie z Montserrat Caballé, śpiewających o Barcelonie oczywiście :)

0

@Katalonbar Jeden Osiem L - "Jak zapomnieć ?" szacunek ludzi ulicy zagwarantowany xD

0

@mcsarna zgadzam się z tym co napisał @macio_944 ... oglądam w pracy widoki, kiedy osoby zarabiające po 12 000 dostają 1500 za to, że posiadają dzieci. Te dzieci i tak wszystko mają, a dzięki dodatkowej kasie, osoby, które dostają 1500 zamiast Audi kupią sobie Porschaka. Nie oszukujmy, się ... abstrahując od tego, czyja to zasługa status życia Polaków znacznie w ostatnich latach się poprawił i rozdawanie pieniędzy w sytuacji, kiedy bezrobocie jest bodaj najniższe w historii to jest po prostu bolszewizm. Jeżeli jest nadmiar pieniędzy, bo np. uszczelniono system podatkowy, to znaczy, że najwyższa pora obniżyć podatki i nie kraść obywatelom ich pieniędzy, żeby pozyskać głosy. Państwo nie powinno nosić piasku na pustynię. Rozumiem pomoc dla ubogich, ale 500+ nie jest programem skierowanym do najbiedniejszych !
Żeby być sprawiedliwym, uważam, że dobrym pomysłem jest zniesienie podatku dla osób poniżej 25 czy tam 26 roku życia. Tu państwo mówi: nie będziemy was okradać, żebyście mogli łatwiej wystartować i to jest spoko. No chyba, że Polaki jak to Polaki zaczną kręcić na tym własne interesy i biznesy próbując oszukać system.

2

wielki + przyjście De Jonga
+ kupno i wypożyczenie do Las Palmas Pedriego - inwestycja w młodzież
+ Neymar w Paryżu
- pozostawienie Valverde
- wypożyczenie Coutinho
- sprzedaż za grosze Paco Alcacera - Barcelona po raz kolejny wydymana przez Borussie
- wypożyczenie Raffinha'i
- strata Kubo
Co do Firpo i Griezza - nie jestem przekonany w żadną stronę

0

@michal26 my pleasure bro ! :)

1

@Faun neologizmy od zawsze były moją mocną stroną :D

92

Po tej pierwszej połowie, mam wrażenie, że De Jong nam valverdowieje w zbyt szybkim tempie...

7

Polecam obejrzeć ostatnią kwartę Polska - Wenezuela na Mistrzostwach Świata w koszykówce :) Naprawdę fajnie gramy, jest co oglądać i ogrywamy dość wymagającego rywala

2

@Striker tak, oczywiście, zapomniałem o tym napisać z wrażenia o czytaniu wyczynu kolejnego polskiego iron-mana !

8

Nie wiem czy było tutaj, ale dzisiaj w nocy Robert Karaś wygrał podwójnego Iron-Mana: pływanie 7,6 km, jazda na rowerze 360 km i bieg 84,4 km w czasie 18:44:38 !!! Nieprawdopodobny człowiek, co za wytrzymałość. Wcześniej dokonał tego także inny Polak: Jurek Górski, o którym jest świetny film "Najlepszy", uważam, że jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat.
Dodam tylko, że Robert Karaś całkiem niedawno wygrał też rywalizację potrójnego ironmana: 11,5 pływania, 540 km na rowerze i 126,6 km biegu.

2

@NeroTFP Szpilka czeka ewidentnie na Najmana :D

0

@PatrychoO może dzięki temu jednak, zgodzi się na roczne wypożyczenie do PSG.

5

@Naturopata medycyna akademicka i 120 lat ?!? Przecież pierwsze wydziały UJ to były medycyny prawa i nauk wyzwolonych, więc jak możesz pisać, że medycyna akademicka ma 120 lat, na jakiej podstawie ?!? Co do leku na raka, w pewnym sensie masz rację. Nigdy nie będzie sytuacji, że dostępny będzie jeden skuteczny lek na raka, ponieważ każda jego odmiana, typ ma zupełnie inny mechanizm działania, bierze się z innych genów. W optymalnej sytuacji, będziemy mieć na półkach pierdyliard leków, każdy dedykowany do konkretnego rodzaju nowotworu i nad tym obecnie pracując w firmach farmaceutycznych działy badawczo rozwojowe. No i tak najważniejsza zawsze będzie wczesna diagnostyka, ale to osobny temat.

0

@potrojnakorona sądząc po tym, że jest to Juve, to największą szansę mają na pewno na grę w final LM :D Pytanie tylko z kim tam przegrają :D

10

@Naturopata masakra, chciałbym coś napisać, polemizować, ale tutaj zwyczajnie nie ma od czego zacząć. Czasem zdarza mi się walczyć, kiedy usłyszę farmazon "firmy farmaceutyczne mają już lek na raka, tylko nikomu nie opłaca się go wypuścić", ale tekst który napisałeś to jest tak merytoryczne dno, że tutaj nawet nie ma sensu w tym grzebać. Wybacz, ale nienawidzę, nie toleruję i nie szanuję pseudonauki.

0

@Kredon wiemy mniej więcej tyle co Ty :D to stałej litani nazwisk dołączył Todibo :(

0

Spokojnie Panowie, w nowym , bardziej ofensywnym systemie gry nie przewidziano ustawienia ze stoperami. Dla Tobido i tak nie byłoby miejsca w zespole :D Busquets z wahadłowymi będzie odpowiedzialny za bronienie dostępu do bramki a resztę cudem wyciągnie Ter Stegen.

0

@SeeleyBooth może ten nick jest wiesniacki ale taki właśnie ma być :D ...
A historii tego nicku i tak byś nie zrozumiał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?