- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1941 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1941 Culés
0
Z Neymarem Liga Mistrzów będzie z pewnością łatwiejsza, ale sama i tak się nie zdobędzie. To trzeba będzie wypocić, wybiegać, wymęczyć, powstrzymać Manchester City, Juventus Turyn, Bayern Monachium, Czarnego Konia tych rozgrywek, a nawet tancerki z Madrytu... Do tego wszystkiego potrzebna będzie też odrobina szczęścia i przeskoczenie faktu, że Erni Valverde wciąż jest trenerem i nie potrafi nijak motywować drużyny.
2
@panczo łatwiejsza niż w minionym sezonie? nie, łatwiej już nie będzie, problem leży w psychice, dopóki im się ktoś nie dobierze do dupy i nie pokaże że nie są świętymi krowami którzy nie są nie do zastąpienia to się nic nie zmieni.
0
W LM trzeba mieć również trochę szczęścia. Nam go brakuje ostatnio w Lm
0
@Transu96 no właśnie, tylko zwróć uwagę, że Neymar będzie kolejną "świętą krową", która będzie grała zawsze. To jest chore, że Puig, który ma tyle lat co De Ligt i nie mniejszy talent nie ma najmniejszej możliwości wejścia do pierwszego zespołu, mimo, że gołym okiem widać, że jest na to gotowy. Łatwiejszej rozpiski faktycznie możemy już nie mieć, w porównaniu do zeszłorocznej. W moim odczuciu jednak, z takim składem inny trener mógłby stworzyć potwora rozszarpującego kolejnych rywali. A Erni tworzy wiecznie taktykę, surową drużynę, która gotowa jest zawieść w najbardziej kluczowym momencie sezonu.
0
@panczo mówię o świętych krowach które stopują drużynę, a nie napędzają..
0
@Transu96 ja o świętych krowach, które niezależnie od tego czy są w formie czy poza nią znajdują się w składzie...