panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Na miejscu Barcelony twardo stałbym na stanowisku oddania Coutinho i Malcoma lub Rakitica w zamian za Neymara i ani Mirandy więcej ... To propozycja uczciwa i prędzej czy później ją przyjmą, bo będzie to lepsze niż posiadanie fochniętej gwiazdy, która co chwilę jest kontuzjowana. Układanie dla PSG puli piłkarzy, z których mogą sobie wybierać i wrzucanie tam Utitiego czy Dembele to szaleństwo. Tym bardziej, że Cou i Dembele do spółki kosztowali nas prawie 300 mln...
1
@norbi77 jedni zmuszają do edukacji dzieci w blasku karty lgbt, inni robią strefy wolne od lgbt. Co w tym dziwnego ?
3
@Coutinho007 wypożyczenie z pewnością dobrze zrobiło takiemu Andre Gomesowi :) jego można było sprzedać za niezłe pieniądze. Droga Malcoma może być podobna, jeżeli władze sprowadzą Neymara. Nie ma sensu go sprzedawać w tej chwili, po jednorocznym kiszeniu na ławce. Poza tym, za dużo w niego kasy zainwestowano, a za mało dostał szans na grę, żeby tak po prostu go odprawić z kwitkiem np za 30 mln.
38
ja bym go nie sprzedawał, wypożyczenie bez opcji wykupienia do Arsenalu Interu czy Romy dobrze mu zrobi. Valdek i tak nie będzie miał dla niego litości, a jak sobie gdzieś pogra, to wróci do nas silniejszy. Ale tego gościa tak lekką ręką bym się nie pozbywał, to nie jest drugi Denis.
1
@Mathew86 obrona jest solidna, ale niestety tylko na papierze. Przypominam, że nikt nowy nie zasilił tej formacji, a w zeszłym sezonie wyglądała ona okresami mizernie. Oczywiście można traktować powrót Umtitiego i przyjście Tobido już jako transfery, ale jeden to tykająca bomba i może w każdej chwili skończyć na stole operacyjnym, a drugi młody i nie wiadomo co z niego wyrośnie. Generalnie, obrona to moim zdaniem jednak wielka niewiadoma. Ale pełna zgoda, że nie warto było robić wyjątku.
1
@MESSIah16 to zależy... bo jak Big Sam ma wrócić do formy i Tobido ma w przyszłym sezonie wejść na poziom pierwszej jedenastki, to De Ligt jest potrzebny jak zmarłemu kadzidło. Jeśli w przyszłym roku Barcelona ruszy po Skriniara i Barto zaniesie na tacy jakieś 120 baniek do Mediolanu, to wtedy powiem "ałaaaa" ...
0
@19cukier48 Każde negocjacje zaczynałbym z Ernesto w pakiecie, dopiero jeśli partner będzie nalegał na podbicie stawki, usuwałbym go z grona oferowanych :D
10
@BarcaInfo ja bym spróbował im wepchnąć Coutinho, Rakitica i Valverde, a jak ewentualnie będą niezadowoleni z tej oferty to podbiłbym ją do samego Coutinho i Rakitica bez Valverde.
1
@daniel32778 w dużych miastach w szpitalach można wykonać darmowy test na obecność antygenów wirusa HIV. Na wynik czeka się ok dwóch dni. Warto skorzystać, jest w pełni anonimowy, nie wpisują nazwiska, jedynie weryfikują pełnoletność, tylko numerek dostajesz jako oznaczenie
0
@Yoshi94 moim zdaniem nie masz racji. Widziałem Kubo w tym roku w meczach Japonii na Copa America. Oglądałem te powtórki specjalnie po to, żeby zobaczyć, czy jest o co kruszyć kopie. Moim zdaniem jest... a raczej było. Podobnie jak jeszcze kilka osób tutaj średnio śledzę ligę japońską, chociaż to pewnie więcej powiedziałoby o potencjale tego gościa, ale to nie jest najważniejsze, bo ja nie jestem autorytetem w dziedzinie piłki nożnej. Kubo zachwyca się sportowy świat, Barcelona już dawno zwróciła na niego swoją uwagę i sprowadziła go do klubu. Oczywiście może być jak z Bojanem czy Munirem, ale tego gostka bym jeszcze nie skreślał.
1
@JanWezyk no tak, jeszcze do tej wypowiedzi dodaj: patrz na Dembele - 20 lat i zarobki 12 mln + 8 mln (opcjonalnie), a 18 letni Kubo nie dostał 1 mln.
1
@MarioVeB! właśnie problem z informacją pisaną jest taki, że żeby dowiedzieć się co zawiera trzeba ją przeczytać, a później raczej nie da się już jej odprzeczytać...
Co do efektu domina... a dlaczego kurła nie opłacić tego Japończyka na 1 mln i nie dać podwyżki Puigowi jako najbardziej prosperującemu zawodnikowi. Japończykowi powiedzieć: słuchaj, musiałeś odejść bo takie były przepisy, dużo cierpiałeś z tego powodu, wróciłeś do Japonii rozwinąłeś się, teraz wracasz, za cierpliwość, lojalność wobec klubu i Twoje ponadprzeciętne umiejętności dostajesz ten worek patoli... A Kubo, albo przez kolejne lata eksploduje i i tak będzie trzeba dać mu podwyżkę, albo skończy mu się kontrakt ui pójdzie do jakiegoś Getafe. Są po prostu piłkarze, dla których warto złamać pewne schematy, np warto na nich postawić mimo to, że są bardzo niskiego wzrostu.
A tak Segura i reszta zgrai, kupiła innego Japończyka, tak żeby liczba skośnookich się zgadzała w klubie. Nie oszukujmy sie, gdyby przyszedł Kubo, nie byłoby tematu tego no-name'a który teraz pojawił się w klubie.
4
@MarioVeB! "nikt nie zarabia, nikt nie zarabia" no to kurła ktoś zawsze może się taki objawić, a jak objawi się jakiś gość, którego wartość z roku na rok może rosnąć na łeb na pysk to co... nie warto zapłacić... bo nikt w Barcy B tyle nie zarabia ?
już nie mogę czytać tej mantry...
1
@Elosek uważaj, tutaj za takie teksty można zostać zjedzonym, zaraz MarioVeby Ci napiszą, że Kubo to drugi Martin Odegard czy Canales....
0
@Bagsik88
co do Llorente - 320 minut z ogórkami w Copa Del Rey, a w Lidze raptem 7 występów. Był trochę brzytwą, której chwycił się tonący Real, brzytwą nieskuteczną dodajmy, bo nawet nie chcą go zostawić na kolejny sezon... Naprawdę nie mam pojęcia jakim cudem, takie pieniądze zapłaciło Atletico, podczas gdy my sprzedaliśmy np Andre Gomesa taniej, po bardzo dobrym sezonie w Evertonie.
Co do Griezmana 37 meczy - 15 bramek 8 meczy w La Liga, to naprawdę statystyki napastnika które rzucają Cię na kolana ? Mistrzem świata przypomnę jest też Giroud, mimo wszystko nie widzę go jednak grającego Barcelonie.
Neto, nie jest czołowym bramkarzem Ligi, nie wiem skąd te dane, Cilesen dobrze wiesz, że był u nas zmiennikiem, ale jednocześnie uznanym zawodnikiem z klasą, który po prostu miał pecha bo rywalizował z kosmitą. Można było za niego wyciągnąć znacznie więcej
0
@Bagsik88 nie wiem czy oglądałeś Ateltico i Chelsea, ale Griezman nie jest lepszy od Hazarda, moim zdaniem nie ma do niego startu.
Cilesen jest podstawowym bramkarzem reprezentacji Holandii, mało grał tylko i wyłącznie dlatego, że Ter Stegen to poziom universum.
Piszesz o występach Denisa... radzę porównać z ilością meczy Lorente.
Mam nadzieję, że druga połowa lipca będzie lepsza.
0
ile masz lat, żeby zrozumieć tekst pisany. Problem polega na tym, że zamiast wyszukiwać dobrych piłkarzy którym kończą się kontrakty (jak Hazard), to płacą klauzule za piłkarza, który zanotował w ostatnim sezonie znaczny spadek formy, odbijający się również w statystykach.
Płaczu o Kubo i tak nie zrozumiesz, więc szkoda tłumaczyć. Trzeba typa pooglądać, to się trochę rozjaśni.
Dobrze, za Lorente dostali 30 mln + 10 mln zmiennych, Denis to bodaj 12 i 3 zmiennych.
Nikomu nie zależy na twoim czasie, nie jesteś żadnym autorytetem w kwestii klubu.
0
@Thierry_Henry nie wiem jak u Ciebie z kibicowaniem, ale ja nie jestem z Barcą dla transferów... wybacz, ale bredzisz to Ty ze swoim podejściem, nie można już wyrazić negatywnej opinii o polityce transferowej klubu bo wychodzi, że nie jesteś prawdziwym kibicem ? To są dopiero brednie...
A De Jong, to jest przyszłość, jak jasna cholera, problem polega jednak na tym, że to transfer wielomilionowy i jednak sprowadzenie go to nic odkrywczego, bo wiele klubów z topu walczyło o niego. A jeszcze większy problem jest taki, że podałeś tylko jedno nazwisko, bo kolejnych po prostu nie ma.
0
@Zytko Vidal, Lenglet, Arthur i Malcom, z tego co wiem nikt więcej nie przyszedł do klubu.
2
To jest chyba pierwsze okienko transferowe, kiedy z zazdrością patrzę na transfery Realu. Zakupy Rodrygo, Kubo, wcześniej Viniciusa, ewidentnie patrzą do przodu i inwestują w przyszłość. Trzeba przyznać, że zgarnęli najgoręcej zapowiadające się nazwiska na rynku, i tak wiem Cancelo, Odeegard ... bla bla bla... my albo przegraliśmy walkę, albo nawet nie podjęliśmy, a kwestia Kubo to już kompromitacja. Za 100 zgarniają Hazarda z Chelsea, my za 120 Griezmanna. Na swoich graczach, uznawanych za szrot, jak Llorente wyciagają 40 mln, my za nasze "orły nieloty" jak Denis wyciagamy 12, a za chwilę za Rafinhe 15 mln. Sensownego piłkarza jak Cilessen, oddajemy za Neto... Napisałem już to kiedyś, ale powtórzę, ten zarząd nie ma absolutnie żadnego pomysłu na rozwój i przyszłość sportową klubu. Od pewnego czasu, oni wolą konsekwentnie wybierać wodę z łódki, zamiast zatkać dziurę. Wielomilionowe transfery nie przynoszą żadnej korzyści sportowej, a klub ciągną te same mordy od lat. W zeszłym roku dokonali 4 dobrych transferów, sprowadzili piłkarzy za mniejsze pieniądze, którzy okazali się wartością dodaną, a w tym sezonie wracam do tego co było wcześniej.
1
@Chwytliwy no Rakitic z pewnością jako defensywny pomocnik obecnie wygląda lepiej niż Busquets i nie zmieni tego nawet bardzo słaby rewanż z Liverpoolem. Jeżeli klub nie zaklepał nikogo godnego na to miejsce, to z tej dwójki ja wybieram Rakietę.
0
@Kacperfifa69 i co on tam pokaże, że jednak kocha PSG i za podwyżkę zostanie ?
24
Na miejscu Barcy w odpowiedzi na żądanie 200 baniek wyslalbym SMS o treści pomagam pod 7126 o treści "materace"
67
nieprawdopodobne FC Barcelona była tym razem szybsza w oficjalnym potwierdzeniu transferu niż Barcainfo :D
0
@Gappeq genialne !
1
@Mns21 najlepiej, to żeby jednak sobie Valdek poszedł...
0
@Mns21 mi bardziej chodzi nawet nie o Rakitica tylko o Semedo i Malcoma... Malcom jest idelany jako rezerwowy, tylko regularnie pojawiający się na boisku, ona ma szansę się bardzo rozwinąć, trzeba mu tylko pozwolić. Co do Semedo, można go sprzedać, tylko trzeba mieć pomysł kto za niego... może Cancello ? Bo jeżeli na prawej zostanie sam Sergi Roberto, to taka prowizorka może nie przejść.
0
@Krzychuuuu14 a kogo wtedy posadzisz na ławce ?
0
@barcanawieki i jeszcze drugie, gdzie jest broń atomowa, chemiczna, biologiczna, która podobno posiadał Husajn i za którą uderzyli(śmy) na Irak
1
@FC1899Barca Stary spuść trochę z tonu :) Neymar jest tylko nieznacznie bliżej Barcelony niż Verratti/