panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no właśnie, myślę, że Karim już punktuje na przyszłoroczną złotą piłkę :D
0
Na boisku w Madrycie dzisiaj:
-zdobywca złotej piłki
-przyszły zdobywca złotej piłki (Pajacencio, któremu zp wręczyła już zaocznie Marca)
A kolejny zdobywca złotej piłki w czasach Jettsonów na ławce rezerwowych (Winicjusz).
Czuję że będzie magia.
0
Może Dembele jest na tyle mentalnie "dojrzały" , że wciąż kręcą go bardziej konsole niż dziewczyny :D poza tym za duże ryzyko, wtedy mógłby się dopiero nie wysypiać :D
52
To może prościej zatrudnić jakąś starszą Panią albo inną opiekunkę, która ładnie przypomni mu o treningu, zawiezie go tam, zgasi światło, wyłączy konsolę i nakaże iść spać, zrobi zdrowe pożywne śniadanko.
2
Trzeba będzie znowu urządzić czyszczenie magazynów. W Evertonie Andre Gomes pracuje na solidny transfer, myślę że jest tu szansa odzyskać ok 35 mln. Dennis, Rafinha, Palencia, Munir to powinnno przynieść zysk ok 60 mln. Paco 25 mln. Podejrzewam, że przy dobrych wiatrach pojawi się też sporo ofert za Cucurellę, tyle, że wciąż nie jestem przekonany do zasadności jego sprzedaży. Zawsze można rozważyć też sprzedaż Rakitica, osobiście uważam, że jest to zawodnik nietykalny, ale być może sam będzie chciał spróbować czegoś innego. Wtedy zastrzyk gotówki powinien być naprawdę konkretny. Mam nadzieję, że oprócz Holendrów Barcelona poszuka także dobrego napadziora, zmiennika dla Suareza. Osobiści postawiłbym na Luke Jovica z Eintrachtu - uważam, że ma olbrzymi potencjał, a jego cena wciąż nie będzie jakaś wygórowana. Ewentualnie jest jeszcze Martial, ale ta operacja może być znacznie znacznie trudniejsza.
2
Miałem pisać, że Marca coś dawno nie "wręczała" zaocznie Asensio Złotej Piłki... i wszystko wskazuje na to, że ten stan jeszcze będzie trwał. Nowy Neymar to też bardziej parodia niż faktycznie kopia Neya. Numer jeden na świecie również wygląda, jakby ten ranking przekręcono do góry nogami. Tylko jakim cudem "prześcieradła" znalazły się na pierwszy miejscu w tej grupie ?
1
Takim meczem jest spotkanie z Tottenhamem, gdzie w linii pomocy obok Rakiety czy Vidala mógłby zagrać spokojnie Alenia czy Puig (większe szanse ma ten pierwszy). Ci goście muszą poczuć, czym jest gra na najwyższym poziomie, czym różni się Liga Mistrzów od trzeciej ligi hiszpańskiej. Ale do tego trzeba trenera z jajami i prezesa z jajami. Pamiętam kiedyś jak ptaszki ćwierkały, że przyjdzie Guardiola i obejmie ster Barcelony, Pep powiedział do Laporty: "nie masz jaj, żeby to zrobić". Laporta miał jaja i postawił na trenera z jajami. Dzisiaj mamy prezesa bez jaj i trenera z co najwyżej jednym malutkim jąderkiem i dlatego Alenia w drużynie gnieździ się dopiero w wieku 20 lat, kiedy jest już częściowo ukształtowany trzecioligowym poziomem Barcy B. Mam nadzieję, że nie jest dla niego już za późno, chociaż wcale go oczywiście nie skreślam.
0
Po pierwsze... zagrał
Po drugie... chciałeś żeby Ci pokazać taki mecz więc pokazałem tę które pamiętam :)
12
Jeszcze nie zaczął grać jak Ronaldinho, a już chcę podobnie skończyć...
9
w prawie każdym Gran Derby :)
1
w przypadku jednego i drugiego, to samo: jak nie potrafisz, nie pchaj się na afisz :)
1
ufff udało się... Solari zaryzykował ale się opłaciło. Pokazał, że jeżeli Valverde jest w stanie wygrać bez Messiego z jakimiś ogórkami (nie chodzi tu o Leganes) 5:1, to on bez Benza jest w stanie wyciągnąć nawet 6:1 !!! Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :D
0
Przynajmniej nikt nie powie, że Valverde go zajechał.
32
Solari w meczu z Melilą chce udowodnić, że benzemadependencia to tylko wymysły dziennikarzy, a Real jest w stanie wygrywać nawet bez Karima.
1
Biedak, dawno nie gościł na Camp Nou piłkarz tak nekany przez kontuzje. Mam nadzieję że ta nie zakończy jego kariery, chociaż gdyby nie te ciężkie urazy, ten chłopak mógłby zajść naprawdę daleko. To nie jest pech, to po prostu słabość organizmu i podatność na urazy.
0
te "XD XD XD" miały odzwierciedlać ironię w mojej wypowiedzi, jak widać bezskutecznie :)
0
Benzema jest bo Francja została Mistrzem Świata, a w finale LM Kariu nabił go piłką przecież XD XD XD
5
najlepsze to jednak chyba to, że facet który kosztował ok 150 mln euro, wreszcie łapie regularność, jest decydujący, ogląda się go z przyjemnością i staje się jednym z najlepszych trybików katalońskiej maszyny. No i że możemy to napisać kolejny raz z rzędu - to jest w tym najlepsze.
Jeżeli chodzi o najgorsze to to, że drugi facet za którego zapłacono jeszcze więcej, kompletnie odwrotnie niż to co powyżej napisałem :( ale wciąż w niego wierzę.
0
Skład chyba rozsądny, niczym nie zaskakujący,ale jednocześnie silny (chociaż marzą mi się Dembele i Malcom na skrzydłach, a Cou w pomocy, no ale za marzenia się nie płaci) Ja żałuję bardzo, że Valvede wśród tej młodzieży nie powołuje Puiga. Jest plaga kontuzji, na ławce jest miejsce, dlaczego nie dać mu szansy ? Przecież to wielki talent, na który warto postawić. W przeciwnym wypadku odejdzie i dołączy do grona wyciekających talentów.
1
Oglądałem wczoraj Manchester City, mimo braku Aguero i takiej sobie grze Jesusa, City z łatwością wygrali, dzięki rozbujaniu skrzydeł przez Sterlinga i Sane, Jak oni tam wczoraj hasali, ile dymu narobili... Tak sobie myślałem, my naprawdę mamy odpowiednie spluwy, żeby zagrać tak samo, mając na myśli Dembele i Malcoma. Trenerze, uwolnij wreszcie te cholerne skrzydła !!!
1
De Ligt jest nam potrzebny jak sukces. Myślę, że z Umtitim mogliby stworzyć naprawdę super parę stoperów na lata, bo to co jest w tej chwili to jakiś "czeski film". Pique i Lenglet są delikatnie mówią mało solidną parą obrońców i to co było fundamentem zespołu w poprzednim sezonie się posypało. Obawiam się, że z takim duetem obrońców i ich dyspozycją, projekt Barcy na ten sezon prędzej czy później dupnie i sezon skończy się naprawdę marnie. Obecny obraz jest moim zdaniem fałszywie dodatni, za którym stoi dużo improwizowania i szczęścia, ale to taki kolos na glinianych nogach. Najlepszą opcją byłoby wypożyczenie zimą Mascherano na pół roku, nie wiem czy to jest jednak w ogóle realny scenariusz.
0
ale z drugiej strony, kto nie był wymieniany ? Przewinęli się już: Bale, Asensio, Isco, Benzema (jak strzelił więcej goli niż zwykle). Mam wrażenie, że Isco nigdy nie pokazał w Madrycie pełni swoich umiejętności, tych prezentowanych chociażby w Maladze.
1
jak to zwykle bywa za Valverde: "zwycięstwo bez historii do rychłego zapomnienia"
0
Football nie jest sprawiedliwy .
0
Jest obarczony ryzykiem i niepewnością jak każdy jeden projekt, chociaż w mojej ocenie (przyznam się, że niestety nieprofesjonalnej) reklama w świecie F-1 to ryzyko stosunkowo niewielkie, za cenę prestiżu który ta obecność gwarantuje. Jeżeli oceniamy rozrzutność polskiego rządu i polskich spółek, mamy naprawdę mnóstwo lepszych przykładów, na których możemy się wyżywać z 500+ na czele. Ale dajmy spokój inwestycji w F-1 bo to po prostu jest całkiem logiczne i biorąc pod uwagę profity w mojej przynajmniej ocenie zwyczajnie tanie.
0
Orlen za Roberta wrzuca 10 mln. euro, to jest ok 43 mln złotych. Oczywiście, za te pieniądze podczas całego sezonu znaczki Orlenu będą pojawiały się na kombinezonach Williamsa, podczas konferencji prasowych, czyli reklama w jednym z najbardziej prestiżowych sportów na świecie. A teraz cofnijmy się ok 8 lat wstecz i spójrzmy na reklamę Banku PKOBP, za którą Szymon Majewski zainkasował (jedna persona) 3,3 mln zł. Oczywiście Kwota wydana na Kubicę jest ponad 10 razy większa, ale czy wciąż wydaje się tak wysoka ?
1
ale z drugiej strony pomyśl, zobaczysz na żywo, jak Denis... "odpali" :D
A tak na poważnie, to jednocześnie Ci zazdroszczę, ale i podzielam ten niedosyt braku Suareza przede wszystkim. Pomyśl jednak, że i tak wyjdziesz oświecony konstelacją gwiazd na boisku, największy problem, żeby jeszcze te gwiazdy jakoś zagrały, co patrząc na ostatnie mecze nie musi być takie oczywiste :)
0
a Mariusz Fajkowski to podobno odpowiednik niejakiego Jakuba Wojewódzkiego i męża Edyty Górniak, który potrącił kobietę na pasach. Dla mnie ten serial to jeden wielki lajk, chociaż słyszałem, że ta podziemna Warszawa w rzeczywistości jest znacznie gorsza.
17
No to będziesz mógł dzieciom opowiadać, że widziałeś na żywo Denisa Suareza, Munira i Carlosa Alenie.
1
no ja też mam nadzieję, że wreszcie uda się zobaczyć dwa huragany na skrzydłach. Z tym Munirem to oczywiście żartowałem, bo złożyło mi się w trzy litery M. Niestety znając treneiro, moja trójka z przodu może okazać się bardziej prawdopodobna...