panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oficjalnie: Malcom doczeka się powołania do meczowej kadry. Aaaa nie, czekaj, Denis Suarez...
0
hehe :) aż z ciekawości sprawdziłem stronkę Lidla, obecnie jest amerykański :)
0
ehhhh, no dobra... poczytałem pomeczowe komentarze na temat Rakiety, Dembele, Suareza i muszę się z wszystkiego wycofać i jednak przyznać Ci rację :) wybacz...
0
chwileczkę,
"Geniusze personaliów i taktyki" - tutaj raczej zarzucasz ludziom, że komentują składa i taktykę, nie znając się na tym, albo pisząc po prostu bzdury, zarzutów o inwektywa w tym zdaniu nie widzę.
0
Oszalałeś ?
0
Ale to jest forum publiczne, może tu się zarejestrować każdy i pisać też każdy, dlatego też tutaj jest miejsce zarówno dla ludzi ogarniętych, dojrzałych, jak również wspomnianych "geniuszy" personaliów i taktyki. Poza tym komentarze które widzę na pierwszej stronie to krytyka pod adresem Valverde, związana z nieobecnością Vidala, ewentualnie Dembele i obecnością Rakiety. Zacytowałeś kilka wypowiedzi- są one owszem skrajnie głupie i prostackie, ale moim zdaniem wciąż jednak komentarze w takim stylu są w zdecydowanej mniejszości. A to że będą ... tak jak napisałem, to forum publiczne w związku z tym - muszą być :)
pzdr
1
bo niektórzy pod czerwono niebieską koszulką skrywają biały podkoszulek :D
Vamos ! :)
1
kurła ludzie na FORUM dyskutują o składzie, piszą co im się nie podoba, co im się podoba, nieprawdopodobne, w sumie lepiej porozmawiać o kolorze krzesełek na Camp Nou, papierze toaletowym w stadionowych kiblach, albo odbiec od tematu i podyskutować o wyprzedażach w media-markt, tygodniu włoskim w Lidlu albo wyborach do Sejmiku w Białołęce. A może lepiej pozostawić pustą ścianę ?
1
biedny to jest Malcom, bo nawet ławki nie rozgrzewa, Dembele co by nie powiedzieć nie świrował ostatnio, może zobaczymy go jak w 84 minucie EV pierwszą zmianę zrobi.
0
Jedyna nadzieja w samym zawodniku, że będzie chciał zostać i być może rozwijać się pod batutą nowego trenera. Szkoda że u Lucho się Paco trochę zablokował, bo szanse dostawał, później EV to szkoda gadać, ale może kolejny trener weźmie go pod uwagę w budowaniu nowego projektu
5
tak, znowu to zrobił ... znowu zgwałcił, tym razem ofiarą padła Genoa.
3
nie martw się, Te twoje misie zawsze spadną na cztery łapy. W ostateczności Twój Idol Ramos, wykręci dźwignią bark kluczowemu zawodnikowi drużyny przeciwnej, przy****oli w twarz z łokcia bramkarzowi, trochę farta i jakoś to będzie...
0
tylko dlatego, że Borussia z Paco w składzie jeszcze nie grała swojego meczu :D, ale Jović jest faktycznie niesamowity :)
2
Też mnie trafia, gdy widzę, jak Valverde nie stawia na młodzież, uparcie zajeżdża Rakitica, odsyła na trybuny Malcoma, robi zmiany w 84 minucie, w głowie kręcą się myśli w stylu "zabieraj zabawki i wracaj do Bilbao", ale z drugiej strony, kiedy pomyślę, że poprzedni sezon okraszony był jednak dobrymi wynikami (choć z grą daleką od ducha nauczyciela Cruyffa) to myślę sobie, że EV powinien dostać jednak nieco dłuższy kredyt zaufania i dostać szansę wyjścia z tego niewątpliwego kryzysu. Później myślę sobie, że w jego miejsce pewnie przyszedłby Wenger i już mi się inaczej na Ernesto spogląda, jakoś tak cieplej i sympatycznieje w moich oczach wygląda jego drobnej postury osoba :D
6
Madrycka prasa objawiła kolejnego zbawiciela, tym razem tytuł witaminy ląduje u Isco.
3
Czy ktoś, kto ogarnia sytuację z Paco, mógłby objawić nam jakie są warunki jego wypożyczenia ? Co to znaczy, że Borussia "zapewniła sobie prawo wykupu zawodnika za ustaloną kwotę, ale Barcelona może zablokować tę transakcję" ? Nigdy szczerze mówiąc nie spotkałem się z taką sprzecznością, ale czy ktoś OGARNIAJĄCY może jednoznacznie wyjaśnić o co tu chodzi ?
38
"brakuje psychicznej blokady, żeby to odblokować"
"na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę w tym meczu"
ten Grosik to chyba niepełnosprytny jest
0
trafił ze zmianą, wraca widmo "selekcjonerów" : Bońka, Fornalika...
7
"był taki moment, że potrafiliśmy przez moment utrzymać się przed polem karnym Włochów, cieszmy się z małych rzeczy" XD
0
weszły posiłki, rezerwowi Wolfsburga i angielskiego drugoligowca... jest czym straszyć, Włosi mają pełne gacie.
0
Właśnie problem polega na tym, że wcale nikt nie oczekuje, żeby reprezentacja stała się tym, czym dla ligi hiszpańskiej Barcelona, Real czy Atletico. W 2016 roku byliśmy takim trochę Bilbao, może Valencią, w tej chwili w meczu z Włochami czy z Portugalią....wyglądamy jak klub z Segunda.
0
ojjj nie nie nie, Nawałka pełnił wcześniej rolę tzw "strażaka" w Wiśle Kraków i to przez dwa albo trzy sezony :) I mało tego bo był w tym bardzo skuteczny, raz zdobył nawet mistrzostwo kraju... aż dziwne że wtedy nie powierzono mu funkcji 1. trenera na przyszły sezon, ale takie to Wisła miała wtedy rządy :)
1
Czy żeby grać taką piłkę, jaką gra Polska, naprawdę na ławce potrzebny jest jakikolwiek trener ?
0
Nawałka przynajmniej chwilę w tej ekstraklasie potrenował, bo Gucio z tego co się orientuję to raptem jeden sezon w ekstraklasowym średniaku spędził.
3
po cichu jednak liczę, że te bramki dla Włochów zaczną wreszcie wpadać do siatki a nie na poprzeczki. Milik, Lewandowski, Piątek, Zieliński itd. szkoda tych nazwisk na trenera z Wisły Płock. Trudno mi sobie wyobrazić Lewego przyjeżdżającego z Bayernu Monachium, któremu uwag udziela trener no właśnie... ze średniaka ekstraklasowego.
13
Tę poprzeczkę, to chyba lokalny proboszcz dzisiaj przed meczem pokropił xD
0
Taktyka Brzęczka na ten mecz ? Długa piłka i powalczyć z przodu.
1
...ale Termalicę, to Ty szanuj.
6
co do Suareza oczywiście masz rację, ale pamiętaj, że wcześniej na jego miejscu dla Barcy strzelali David Villa i Samuel Eto, którzy raczej byli typowymi egzekutorami. Barca wtedy była jak najbardziej Barcą, różnica była tylko taka, że tam za plecami klepali i posyłali piłki Xavi i Iniesta.
0
Czasami taki młody zawodnik z rezerw może przynieść potrzebny powiew świeżości, którego szczególnie brakuje jak się patrzy na dyspozycję Luisito i Piquenbauera, ale oczywiście masz rację, nie czas na eksperymenty, to zawsze duże ryzyko. Tyle, że nawet jak Barca była na fali w zeszłym sezonie, to kolejne szanse na odpalenie otrzymywał Andre Gomes, a nie Alenia (na przykład).