7

Oglądam tą sytuację z czerwoną kartką dla Kyliana. Mam wrażenie, że początkowo planował zrobić 200 obrotów Neymara i wrzeszczeć jak podczas amputacji, ale w trakcie wykonywania ósmego obrotu zmienił zdanie i postanowił, że jednak typowi przy****li.

1

nooo, bo już myślałem, że ostatnio był jakiś mecz w którym Piątek nie strzelił bramki, a ja przegapiłem.

0

dlaczego Piątek tak nisko ?

0

To już wiadomo kogo Marca będzie w poniedziałek sadzać na tronie.

1

Jeżeli faktycznie przedkłada prywatę nad dobro zespołu, to nie powinien też powoływać Carvajala, za wymachiwanie tym środkowym palcem na Camp Nou. Ale to nie nasze zmartwienie, jeden zawodnik więcej sobie odpocznie podczas przerwy na reprezentację.

1

Ancient conquest, też to lubiłem :)

0

oczywiście... wystarczy przeczytać wypowiedź Ronaldo, który przecież uważa się za Madritiste z krwi i kości, który miłość do rm wyssał z mlekiem matki. A to tylko jeden przykład głosów z tamtej strony.

5

Strasznie cuchnie ta kadra hiszpańska realem madryt i jeszcze ta wisienka na torcie w postaci powołania dla Pau Lopeza, skąd inąd miernoty bramkarskiej. Nie dziwię się, że Pique się wypisał z tego.

9

Bawi mnie wielkie odliczanie w Madrycie do końca kariery Messiego.

1

Gdyby Ronaldo ciągle grał w Realu, to prawdopodobnie wygralby te nagrodę... nie widzę innego wyjścia bo po prostu to on w LM byl najlepszy

0

Czy tron Cristiano to jego osobista toaleta i teraz Luka ma mieć do niej wyłączność ? Czyżby w końcu po tylu latach miał zakończyć się remont,czy to złotego toy-toya FLorentino postawił ?

0

Zajarzyłem :D dzięki za wyjaśnienie, kompletnie o tym zapomniałem :D

0

myślę, że zamiast Borussi Dortmund do grupy śmierci dopisałbym do tego Manchester United. Tam "the special five" jest już na wylocie, a w jego miejsce mierzony jest ponoć Zidane, więc jest duże prawdopodobieństwo, że MU wróci na dobre tory i w tedy byłby jeszcze większy ogień.

0

ja z tego serialu najbardziej zapamiętam Nairobi, w całej okazałości, aż bym się tam przeleciał :)

0

To świętej pamięci Leon Niemczyk mawiał, że gdzie się mieszka i pracuje tam się ch**m nie wojuje, ale Pan Leon już nie żyje, więc działaj śmiało. Po pierwsze upewnij się, że nie ma naganiacza,bo jeżeli ma to nie wyskakuj z niczym. Jeżeli nie ma, to wychodząc z pracy zarzuć temat, że może masz ochotę na kawę, dobrą dają w tej tutaj kawiarni za rogiem... ja stawiam ! :) To nie zobowiązujące a zawsze coś i ocenisz swoje szanse.

0

Peszko nigdy nie był zawodnikiem na kadrę, chociaż to jego powołanie na MŚ mam wrażenie zostało wysłane przez Lewego. a Grosickiemu przyda się zimny kubeł wody. On pewnie wróci do kadry prędzej czy później. Nie jestem fanem Brzęczka, ale nie skreślam go... Ważne by miał pewne zasady i nie trzymał świętych krów i tacy Atmosferovice się więcej nie pojawiali.

0

Tak naprawdę trudno porównać ich obecny poziom, robiąc to obiektywnie. Z pewnością w Valencii Paco wiele pokazał i udowodnił, tyle, że po dwóch latach kiszenia na ławce ja tak naprawdę nie wiem, ile znaczy ten zawodnik. Munir się trochę wyrobił na tych wypożyczeniach. No i spróbujmy zerknąć na statystyki najlepszych sezonów jednego i drugiego pana. Paco w Valencii: 13 bramek i 7 asyst, Munir w Alaves: 10 bramke i 6 asyst... statystyki troszkę słabsze, ale klub też słabszy i statystki wykręcone w pierwszym sezonie gry dla Alaves. Decyzję o pozostawieniu Munira oceniam jako dobrą, ale czas pokaże.

0

To ty napisałeś, że poprowadził ich do zwycięstwa w pierwszej kolejce z takim patosem, jakbyś opisywał mniej więcej CRa prowadzącego do zwycięstwa Real w LM. Ja chcę zwrócić uwagę na fakt, że wygrana z Leicester nie jest niczym wielkim. Z Tottenhamem też rozumiem poprowadził ich do zwycięstwa ? Albo lepiej... z Brighton and Hove też poprowadził ich do zwycięstwa ? A co do Pogby w MU... Brakuje mi słów. Jak można wypowiadać się na temat jego gry, nie oglądając meczy United ? Dla moich znajomych kibiców United, Pogba jest przykładem kompletnie nieudanej polityki transferowej tego klubu i symbolem tak słabej postawy United w ostatnich latach. Chociaż trzeba przyznać jedno... że drugi jego sezon w United był znacznie lepszy niż ten pierwszy. Chociaż ten pierwszy był tak tragiczny, że naprawdę nie było wyczynem zagrać lepszy.

0

w ostatnich 10 latach, nie znajdziesz piłkarza, który zrobił tyle dobrego dla polskiej piłki co Kuba Błaszczykowski, szczerze mówiąc, jeżeli ktoś ma być powoływany za osiągnięcia, to chciałbym, żeby takie miejsce miał właśnie Kuba Błaszczykowski. To zawodnik, który ciągnął tę kadrę przez lata i w zasadzie dalej powinien piastować opaskę kapitańską. Nawet jeżeli nie gra w klubie, to w rywalizacji z Kądziorem czy Makuszewskim nie przegrywa piłkarsko. Dla mnie Kuba na tak, Całe szczęście, że nie ma przede wszystkim Atmosferovica. Grosickiego nigdy nie lubiłem za bardzo, ale też nie rozumiem, dlaczego zrobiłsię tak olbrzymi hejt na niego. Dużo serca oddał kadrze, jak były wyniki był wywyższany pod niebiosa. Dokonał złego wyboru klubu i to się ciągnie, chciał ambitnie, zamienić francuską na angielską, najpierw ten spadek, później zablokowany transfer, później nieudane pmistrzostwa, dużo pecha go spotkało. Teraz poniósł się jakimiś głupimi pyskówkami. Ale do kadry wniósł dużo dobrego.

0

Ja rozumiem, gdyby poprowadził do zwycięstwa w Lidze , Lidze Mistrzów, ale że poprowadził do zwycięstwa z delikatnie mówiąc sredniakiem czyli Leicester , u siebie , 2:1 ??? Nie przesadzajmy , przy takim składzie to nie jest wyczyn. Sam fakt, że wymieniasz tylko pojedyncze mecze świadczy o tym, że Pogba jest nieregularny. Nie dałbym za niego nawet 80 milionów, mówię to jako kibic United cierpiący, że właśnie na takich Pogbach opiera się mój ulubiony angielski zespół.

1

Nie, w Gremio nie obejrzałem ani jednego meczu Arthura, dlatego nie czuję się kompletnym wypowiadać o nim , jakim będzie wzmocnieniem. Nie rozumiem co to ma do Pogby ?

2

To Ty chyba oceniasz Pogbe na podstawie kilku meczy na Mistrzostwach Świata, ale meczu MU to Ty dawno raczej nie widziałeś...

0

Ale ja nigdzie nie napisałem że to wina Paco , że grał mało albo na skrzydle. To że grał mało to po prostu fakt. Mało tego, powiem więcej, że gdyby nie trafił do Barcelony byłby dzisiaj znacznie lepszym napastnikiem, pewnie jednym z czołowych w Hiszpanii. Ale podczas gdy on grzał ławę przez ostatnie dwa lata, Munir notował regularne występy i zdobywał bramki. Bramki Munira i Paco ? Serio chcesz porównywać ilość bramek napastników z Barcelony i z Alaves ?Przypominam, że w Alaves grają znacznie slabsi pomocnicy i asystenci niż w Barcelonie, nie zmienia to faktu, że Paco liczby wykręcił dobre. Ale liczby Munira uważam za równie dobre jak na klub w którym się znalazł. Ponadto tak jak piszesz jest młodszy, argument że wywodzi się ze szkółki Barcy nie jest dla mnie racjonalny więc go nie przytaczam. Paco powinien udać się na wypożyczenie, żeby grać i odbudować formę. W Barcelonie Grubego i tak nikt na ławce nie posadzi , przynajmniej nie w tym sezonie, a Dortmund to świetne miejsce, żeby wrócić do gry.

1

właśnie chodzi o te czasowniki: był, nie łapał się ... jak widzisz sam używasz czasu przeszłego, a dzisiaj póki co jest jeszcze 27.08.2018 ... więc może pora przestać żyć tym co było i spojrzeć na to, gdzie Ci piłkarze znajdują się obecnie.

6

sam fakt, że pojawia się dyskusja czy lepszy Paco czy Munir świadczy, że są to grajki o podobnym poziomie. Z tego tytułu warto wypchnąć tego, na którym można więcej zarobić, czyli wypożyczenie Paco wydaje się rozsądne. Natomiast kwotę odstępnego, wywindowałbym na miejscu zarządu wyższą, co najmniej na 30 mln. Jego pobyt w Barcelonie zahamował jego rozwój - to nie ulega wątpliwości- natomiast w Dortmundzie może odżyć, tak jak było z Batshushay (nie chce mi się sprawdzać jak się pisze to mega skomplikowanego nazwisko, mam nadzieję, że wiadomo, że chodzi o obecnego napastnika Valencii). Dortmund dostał olbrzymie pieniądze za Dembele, a negocjacje do przyjemnych nie należały, dyrektorzy Barcy nie powinni ustępować ani na krok.

2

więc jaka konkluzja ? Niech wygrywają do końca okienka transferowego, a później duch Beniteza niech unosi się nad Bernabeu.

59

Jutro Marka określi Benzemę: "Nową Maszyną", a pojutrze wysunie jego aspirację do Złotej Piłki, w środę analiza, że odejście Ronaldo uwolniło Benzemę i Bale'a, w czwartek opublikują autoryzowany wywiad z nowym cesarzem, a w piątek już zapowiedź nowej kolejki. I kolejny tydzień z głowy dzięki Benzowi.

2

nie porównywałbym jednak ligi i ligi mistrzów, szczególnie fazy play-off. Liga to jednak żmudne skrupulatne ciułanie punkcików, gdzie jednak można sobie pozwolić na mecze słabsze. W Lidze Mistrzów Barcelonę zgubiła pewność siebie i przekonanie najpierw o łatwym losowaniu, i że są w półfinale już po pierwszym meczu. Początek sezonu w lidze służy rozkręceniu się, pamiętam niezbyt udane pierwsze mecze Guardioli i porażkę np z Racingiem Santander. To po prostu już coroczny schemat.

0

Spokojnie, ta lokomotywa katalońska jeszcze nabierze rozpędu. Całe szczęście, ze pierwsze mecze są ze słabszymi drużynami, na bodaj 8. kolejkę, gdy wchodzi cięższego kalibru rywal będą gotowi. Atletico też wczoraj mordowało u siebie i wymordowało, takimi meczami wygrywa się mistrzostwo i takimi meczami zmajstrowaliśmy w zeszłym roku.

2

najlepsze: hala-dzieci idą rozczarowane i smutne spać, po przedwczesnym wystrzeleniu Piccolo
najgorsze: cała reszta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?