panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Być może za mocno słońce przygrzało, jeżeli Sergio Busquetsa i Rakietę nazywasz rzemieślnikami :)
3
, za parę dni przejdzie za darmo, a jak jeszcze chwile poczekamy to może wezmą Gomesa i jeszcze nic nie będziemy musieli za niego dopłacać
0
Będzie jak w meczu Bayernu z Realem. Casemiro zastrzeli Vidala, a Vidal dostanie czerwoną kartkę za nielegalne posiadanie amunicji na boisku.
0
niestety szkoda, że tylko w bezpośrednich, bo w pośrednich to ostatnio aż zanadto Real dymał Barce (przy użyciu Atletico i Romy)
1
a może będzie tak Barcelona -dyma-Inter, Inter -dyma -Real (Modricem), po uproszczeniu tego równania: Barcelona - dyma -Real
0
a jak nie wygraliśmy w tym roku Ligi Mistrzów to ktoś z zarządu chłostał się na ulicy i przepraszał ?
"hominis est errare, insipientis in errore perseverare" (ludzką rzeczą błądzić, rzeczą głupców trwać w błędzie"
0
Rabiot chce, ale go nie puszczą, być może plan jest taki, że przyjdzie do Barcy za rok. Ja już po zeszłorocznym krytykowaniu transferu Paulinho nie mam śmiałości powiedzieć nic złego o transferze Vidala. Wygląda na to, że w Barcelonie liczba Vidali jest stała.
0
nie no, nie rób sobie jaj
0
może chcą przetestować Messiego.. ile on jeszcze to jest w stanie wytrzymać ?
a może chcą, by Messi w końcu sam sobie asystował przy bramce ?
kto wie jaki plan mają włodarze ? :D
1
parafrazując znakomite polskie komedię "Kiler" i "Kilerów dwóch":
"ilość Vidalów w Barcelonie musi się zgadzać"
"bo drugi Vidal jest nam niepotrzebny"
0
to wszystko zależy ile mamony miałby kosztować. Jeżeli to kwota oscylująca wokół 20 mln, bo np. Bayern chce się go pozbyć za wszelką cenę, to zyskać takiego zadaniowca/wojownika ... why not ? Jeżeli miałby kosztować 30 to trzeba zrobić burzę mózgów i się porządnie zastanowić, jeżeli zaś 40 mln to życzyć mu szczęścia w Interze... pamiętaj, że jego następnym portem będą prawdopodobnie Chiny, więc jest szansa, że zainwestowana kasa się może zwrócić.
0
pewnie gościowi chodziło jeszcze o Denisa Suareza i Andre Gomesa, którzy ostatnimi kontuzjami wypisali się z karuzeli transferowej, co oczywiście dalej nie daje jedenastki tylko przy uzupełnieniu Twojej listy, 9 zawodników.
1
ooo tak, to prawda, właściwie z 5 najdroższych transferów na świecie, trzy wydarzyły się wtedy w Barcelonie (Neymar, Cou, Dembele). Mówię oczywiście o całym roku i dwóch okienkach transferowych. W tym roku pałeczka została przekazana do Serie A. Juventus wyrasta powoli na faworyta do wygrania Ligi Mistrzów, ale Inter, Napoli wyglądają bardzo ciekawie. Interesujące też co wymyśli jeszcze Monchi w Romie, Jego transfery to właściwie niski koszt, ale niosą za sobą pewną jakość, więc legionistów rzymskich w dobrych trenerskich rękach też nie skreślam przynajmniej w lidze. Podsumowując: Nie mogę się już doczekać startu !
7
jeżeli jeszcze Interowi uda się sprowadzić Modrica, Barcelonie Pogbe albo padnie jeszcze inny niespodziewany zupełnie transfer, to będzie to chyba najlepsze, najbombastyczniejsze okienko transferowe jakie pamiętam, a pamiętam ich wiele (pierwsze które chyba pamięta, to z rekordem transferowym Crespo z Parmy do Lazio).
0
Ok, dzięki, niezłe pomysły, szczególnie drugie ustawienie mi się podoba, trzecie kojarzy mi się z meczem Polska Kolumbia :(
0
mógłbyś napisać jak wyglądałoby takie ustawienie z Rakietą, Sergio, Coutinho/Arthurem, Pogbą i Messim ? Próbuję poskładać te klocki i nie wiem zupełnie jak to sobie wyobrażasz.
1
Henning Berg
Besnik Hasi
Romeo Jozak
Dean Klafurić
Jak będzie nazywał się nowy wyrób trenero-podobny w Legii ? Czerczesow odszedł sam, Magierę Ci idioci zwolnili, nie uczą się na błędach
#adamnawalkanierobtego #trenerzezrobwakacje
8
Moim zdaniem na ławkę rezerwowych powinien trafić Juan Miranda. Ma 18 lat i powinien ogrywać się z najlepszymi zawodnikami a nie przyzwyczajać do poziomu Barcy B. Cucu, to chyba jednak nie jest poziom na pierwszą drużynę i chyba jednak potencjałem ustępuje młodszemu koledze. Ale fryz ma fajny.
11
Barcelono, Ericu Abidalu... nie idźcie tą drogą...
10
Lucas Digne powinien wygryźć ze składu Leightona Bainesa, z pewnością pójdzie mu łatwiej niż z Jordim Albą. Ja bardzo się cieszę z tego transferu, bardziej niż z boiska Lucasa zapamiętam z akcji niesienia pomocy w czasie zamachu w Barcelonie. To wspaniały człowiek, dlatego cieszę się, że trafi do klubu gdzie będzie miał szansę na rozwój i regularne występy. No i wyrazy podziwu dla zarządu, że potrafił zarobić na zawodniku, którego kisił przez dwa lata na ławce rezerwowych. Z Ardą ten numer nie przeszedł, z Andre Gomesem z pewnością też nie przejdzie, ale tych dwóch trzeba chyba już wrzucić w kategorię "lekcja na przyszłość"
0
Jeszcze "polski Gaurdiola" (0 pkt. z Cracovią po dwóch kolejkach) kusi Legie tekstami: " Legia nie odważy się mnie zatrudnić" kopiując tym samym samego Pepa, który miał powiedzieć do Laporty: "nie masz jaj, żeby to zrobić" gdy była mowa o jego zatrudnieniu w roli pierwszego trenera.
3
i zwolnią pewnie tego Kalufurica, przyjdzie Nawałka i znowu ligę wygrają i trzeba będzie tą mordownie oglądać w przyszłym sezonie odpadającą z mistrzem Czarnogóry.
0
ja myślę, że po prostu trzeba przyjąć do wiadomości fakt, że ekstraklasa jest tak słaba, że żaden zespół nie zdziała niczego w europejskich pucharach. Wybryk Legii w LM był pdziełem przypadku, kiedy awansowali pokonując CUDEM mistrza Irlandii bo tak wyszło z chorych rozstawień. Później kompromitujące mecze z Borussią, Realem i na koniec ładny akcent z Realem i Sportingiem. Ale dziś ekstraklasa jest w dupie i myśleć o niej w kontekście szans w europejskich pucharach to kpina.
15
to co mnie najbardziej dziwi to fakt, że w Polsce wciąż są osoby życzące mistrzostwa Legii z powodu UWAGA: bo jest to jedyny klub który może coś zdziałać w europejskich pucharach xD
0
ponoć mistrz Watykanu ma zostać dopuszczony...
0
może i racja, jak patrzę jak wygląda w tym meczu miszcz Polski, to jest mi wstyd
0
"lepkie ręce" Arka Malarza
0
liryka, epika, Legia w Lidze Mistrzów
ostatni rodzaj literacki dzieli się na tragedie i komedie
2
Alcacer i Munir to porównywalny poziom, ale za Paco można wyciągnąć znacznie więcej pieniędzy. I Munir w relatywnie średnich klubach wykręca z sezonu na sezon coraz to lepsze statystyki. Jeżeli jest szansa odzyskać pieniądze wyłożone za Paco, klub nie powinien się wahać ani przez moment. Nie wiem czy Munir ma papiery by zastąpić w przyszłości Suareza, ale z pewnością może już teraz zostać jego zmiennikiem i Valverde chyba też tak uważa.
9
Okno transferowe w którym nabytkami klubu zostali: Arda Turan i Aleix Vidal, okazało się chyba "najlepszym" okienkiem w historii klubu.