0

no ja bym zapamiętał jeszcze np bramę Pavarta. Oprócz tego oczywiście świetna taktyka i minimalizm konsekwentnie prowadzący do celu.

0

spałbym spokojniej, wiedząc, że to Neymar trafia do Realu a nie Hazard. Oczekiwałbym kłótni, ustawiania innych piłkarzy, gwiazdorzenia, symulek ( co w dobie VAR nie jest już takie groźne), pajacowania i smutku co okno transferowy. Hazard jest bardziej niebezpieczny, on jest bardzo normalny, a jednocześnie piłkarski gigant. Jeżeli real ma kogoś kupić, to trzymam kciuki za Neymara w cenie tak ze 320 mln.

0

jeżeli któryś był lepszy, to z pewnością nie dużo lepszy... chociaż mi się osobiście Rakieta też bardziej podobał, szczególnie w play-off

3

patrząc na facebooka, słuchając znajomych i ludzi dookoła miałem wrażenie, że dzisiaj rozgrywany był mecz Francja - Reszta Świata. Wielki szacunek dla Chorwatów, 10 razy mniej licznego kraju niż nasz który doszedł do finału. No ale właśnie, dojście do finału zawdzięczali dwukrotnie szczęściu w rzutach karnych, raz gapiostwu angielskich obrońców w dogrywce. Fazę grupową fakt przeszli jak burza. 1/8 - Dania, 1/4 - Rosja, 1/2 Anglia - nie trafiali na żadnych piłkarskich gigantów, zweryfikowała ich Francja. Oczywiście wygrali 3:0 z Argentyną po katastrofalnym błędzie bramkarza Caballero i generalnie słabej grze Argentyny. Tymczasem Francja, po wyjściu ze stosunkowo łatwej grupy, pokonała Argentynę, Urugwaj i Belgię, znacznie silniejsze, szczególnie dwie ostatnie ekipy, w regulaminowym czasie gry. Historia Chorwatów jest piękna, pomimo tego koczkodana z kucem, który wykrzykiwał banderowskie hasła po meczu z Rosją, ale do jasnej cholery jak można tak umniejszać i odbierać Francuzom ich sukcesu ? Oczywiście nie będę wchodził w polemiki typu, czy czarny to też Francuz czy już nie ... nie czuję się kompetentny. Ja wolę obiektywną ocenę sportową.

0

"Nie po to pozbywa y się Gomes by wydawać miliony na następnego przeciętniaka. Potrzebujemy zawodników światowej klasy."

To ja już nie mam więcej pytań i w dyskusje nie wchodzę.

0

w prezencie za super snajpera Rorate, mogliby podesłać im w rewanżu Żyru

13

Wlasciwie, dlaczego nie ?

1

Mam cholerną nadzieję że tak się właśnie stanie, oglądałem go w Borussi jako fan niemieckiej drużyny i zbierałem szczękę z podłogi, ale martwię się, że takie kontuzje niszczyły już kariery obiecujących zawodników. Stąd nie jestem aż tak pewny jak większość osób tutaj co do Dembele. Ale trzymam za niego kciuki bardzo mocno

1

Zastanawiam się, czy jeżeli hipotetycznie, ten sezon dla Dembele okaże się równie mizerny jak poprzedni i mistrzostwa świata, to hurraoptymiści będą go bluzgać jak obecnie Andre Gomesa, czy też nadal będą czekać aż odpali.

0

Jeśli lubicie wino , to polecam film "Dobry rok " z Russelem Crowe Marion Cottilard , obowiązkowo z butelką wina , lekki, śmieszny i przyjemny :)

1

A jeżeli chodzi po kroje, również można znaleźć każdy, ja mam zarówno regular, ale też slimfit.

1

Jeżeli chodzi o jakość to zwykle jest to kategoria pierwsza, ale tak naprawdę każdą parę spodni trzeba ocenić samemu. Wiem natomiast jedno, w przypadku przetarc , zużycia, do dwóch lat zwracają cała kasę i nie ma u nich z tym żadnego problemu.

0

Tk Max - marki Calvin Klein, Tommy, Mustang, Levis, ceny od 120 zl za Mustangi do 200 zł za jeansy Calvina. Trzeba tylko szukać i czasem mieć szczęście :)

1

Na jakiej podstawie ta pewność ?

0

To prawda, w MU jest słaby, w reprezentacji przeciętny. Zapewniam Ci,że gdyby Francja odpadła z Urugwajem albo Belgią, to byłby wymieniany jako jeden z winnych porażki. Zwycięzców się nie sądzi i o przeciętnej grze Pogby też się nie mówi. Ale po to nam Bozia dała oczka, żeby samemu widzieć co jest na boisku.

1

Do usług kolego :)

7

Kluczowa w tej ukladance jest tytaniczna obrona, Kante w pomocy i strzała Mbape z przodu, a Pogbie z jego biegiem i kreatywnością bliżej jakościowo do Żiru niż do tych zawodników. Poza tym polecam czasami pooglądać ligę angielską. Mecze MU szybko leczą z Pogbomanii

8

Willian, Pogba... jak nie urok to sraczka. Nawet jeżeli to dziennikarskie bajki to mogliby nas raczyć jakimiś lepszej jakości.

0

To chyba że Trzecią Połowę oglądasz to może tak.

1

Rabiot- spoko opcja, ale my potrzebujemy napastnika. Statystyki Suareza z zeszłego sezonu są falszywie dodatnie, on zanotował olbrzymi zjazd w zeszłym sezonie i wiek robi już swoje. Pseudonim gruby, zaczyna nie być już taki śmieszny, zjechał z szybkością, zwrotnoscia, potrzebna jest poważna alternatywa.

9

Niech będzie te 18 mln, wyjdzie na to, że te 17 zapłacono za udział Andre w akcji bramkowej w GD zakończonej wywieszaniem prania.

1

No niestety uważam że jego przyszłość nie jest tak jednoznaczna jak twierdzisz. Wielu młodych zawodników pokazywało potencjał na złotą kupę i później gasli, przepadali , albo stawali się przecietniakami. Dembele po kontuzji wrócił zupełnie odmieniony , niestety na minus. Słabo stoi na nogach, przewraca się, nawet szybkością aż tak nie straszył. Oczywiście kolejny sezon to nowa szansa, ale na te chwilę to on do Mbape nawet startu nie ma. Taka jest obiektywnaq prawda. Jest jeszcze taka opcja, że przepracuje solidnie okres przygotowawczy wzmocni się fizycznie i pod okiem EV wróci na dobre tory rozwoju. Ale moim zdaniem jest on wielką niewiadomą, pomimo poboznych życzeń ludzi na tej stronie również moich.

0

Głupi to ty jesteś jeśli czytasz punkt pierwszy a drugiego już nie, one są komplementarne i razem są osiągnięciem piłkarza w danym sezonie. Żegnam

2

Mamy w Dembele niepewną przyszłość co najwyżej. W tej chwili zarówno w Barcelonie jak i reprezentacji wygląda mizernie i nie wiadomo w którą stronę jego kariera ruszy. Jest po dwóch ciężkich kontuzjach, takich co niejedną karierę lamaly. Talent ma, bo pokazał go w Rennes i Dortmundzie, ale Gomes w Valencii też pokazał że ma talent.

0

1) II miejsce w klasyfikacji strzelców ligi angielskiej (30 bramek)
2) za chwilę (być może) zostanie królem strzelców Mistrzostw Świata
dziękuję dobranoc

do tego zestawu grajków dorzuciłbym jeszcze Salaha

0

Ja uważam, że może być brana pod uwagę tylko czwórka: Kane, Modric, De Bruyne i jednak Messi

0

boję się ...

1

Ostatnio w Barcelonie dominuje miłość francuska XD

2

Dzisiaj przeczytałem, że 65 mln za Mahreza to rekord transferowy w Manchesterze City. Oni pomimo arabskich inwestorów prezentują naprawdę świetną politykę transferową, tęsknię za Txiki'm Bergiristainem... widać, że ten człon stain, który sugeruje żydowskie pochodzenia nie jest przypadkowy, a facet naprawdę umie ubijać interesy. Z Fernandezem nie wiem czy chciałbym ubić muchę w kiblu, cytując klasyka.

0

polecam ogarnąć pierwszy mecz z Barceloną (wygrany 4:0) i mecze z zeszłego sezonu z Realem Madryt. Moim zdaniem zasuwa i o drewno bym go nie posądzał, widziałem go w paru meczach ligowych i powiem, że 40 mln to racjonalna cena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?