1

jak obalasz jakąś hipotezę, to wypada przytoczyć chociaż jeden kontrargument.

3

#Johanmusisz

6

tu nie chodzi nawet o podkupienie, tu chodzi o fakt, załatwienia tego za plecami federacji i ogłoszenie tego po mundialu. Z federacją można było się zachować dżentelmeńsko i porozmawiać. No ale skąd ta świnia ma o tym wiedzieć.

20

ten pajac Perez uderzył na parę dni przed mundialem w reprezentację i chce jeszcze by udawać, że wizerunek realu jest zachowany. Hipokryzja tej mendy nie zna granic.

0

kurcze, tak teraz patrzę, faktycznie brzmi to ironicznie :)

0

yyyy .... nie

4

coś czuję, że jeżeli faktycznie okaże się, że zostaje w Atletico, to poznamy fcb.com co to naprawdę jest "mowa nienawiści" :D

0

to tylko sarkazm, ale jak już porównać do kogoś tej skali, to Cou również nie kręcił filmików, aczkolwiek jeśli Griez ma zostać np. królem strzelców w Barcelonie, albo doprowadzić klub do zwycięstwa w LM, to dla mnie może nakręcić nawet film porno ze swoim udziałem i wypowiedzieć swoją decyzję między zmianą pozycji.

11

21:15 - "odejdę do klubu, którego prezes szybciej rozwiąże następujące sudoku: "

0

nawet Andre Gomes jak przychodził to takiego przedstawienia nie odstawiał, mam nadzieję, że po przyjściu do Barcy Griezie nie skończy robienia przedstawień, tylko przeniesie je na boisko.

1

aż mi zajady ze śmiechu popękały...

0

Transfer Lemara właśnie został ogłoszony, Ty tak pieprzysz dla pieprzenia czy masz jakieś źródło swoich informacji ?

0

co racja, to racja :)

0

rzetelne informacje, zawsze w cenie i fajnie byłoby jakoby ktoś czytający np zagraniczne portale coś napisał, ale bardziej chodziło mi o opinie.

0

Czy są realne szansę, że Hiszpanów przejmie Luis Enrique ?

19

ale z uwagi na osobę trenera może jeszcze się namyślą, szczególnie taki jeden środkowy obrońca, ale nie ten ze schizofrenicznymi wyskokami na boisku

3

za parę lat, gość może osiągnąć taki poziom, że równie dobrze, mogą przyjść skauci Levante, dać za niego kilka piłek i włączyć do swojej drużyny B ...

0

Jednak ludzie, przynajmniej na tej stronie czekali równie niecierpliwie na jedną jak i na drugą, bo spekulowano ogłoszenie ważnych decyzji i to jest interesujące, a to kto zwoływał, jaki był kolor obrusa, czy pili cisowiankę czy nałęczowiankę i czy były paluszki na przegryche, wszyscy mają raczej w dupie.

0

Może nie jest, a może jest ...

10

Uspokójcie się ! Jeżeli decyzja już podjęta, a on jej nie ogłosił, to znaczy że odchodzi do Barcelony, a Atletico poprosiło go o zwłokę z uwagi na prowadzony właśnie transfer Lemara (Monaco po sprzedaży Grieza więcej krzyczałoby za Lemara). To prawdopodobnie ostatni przysługa dla byłego klubu. Ogłoszenie decyzji o pozostaniu w Atleti nie byłoby problemem ani dla Atletico, ani dla Barcelony, tym bardziej dla piłkarza, więc gdyby taka ona była, chomikowanie jej nie miałoby sensu.
Lepiej martwcie się o Glika.

0

to raczej był tylko żart :)

17

Może lekarz kadry też dzisiaj wyjdzie i powie, że jeszcze nie podjął decyzji co do Glika, a jej ogłoszenie nastąpi po Mistrzostwach Świata .

0

Nie, to odpowiedni czas do rozmowy o Mistrzostwach Świata a nie transferach... w końcu ilość stron w gazetach sportowych i czasów antenowych jest ograniczona i ludzie skierowują swoją uwagę w stronę Rosji a temat transferu szybko schodzi na drugi plan. A sam Griez będąc z reprezentacją jest od tego wszystkiego izolowany. Ale spokojnie, to tylko moja teoria, nie musi się sprawdzić i nie dam sobie za niej ręki uciąć.

5

Moja teoria jest taka, że Griez podjął decyzję o przejściu do Barcelony, czeka jednak z ogłoszeniem decyzji do Mistrzostwa Świata, bo miesiąc czasu Mistrzostw to odpowiednio długi czas, żeby ostudzić emocje, wyciszyć komentarze i odejść psychicznie od tematu transferu. Gdyby miał zostać, ogłosiłby to od razu, bo jaki byłby problem ? Nie wierzę, że nie podjęta została jeszcze decyzja.

1

Real szuka trenera, Franciszek Smuda zwolniony z Widzewa... chyba wszystko jest już jasne...

1

pisać DNA umiemy już od dawna, w dzisiejszych czasach to nie problem, to raczej łatwizna w średniej klasy laboratorium biologii molekularnej. Nikt nigdyjednak nie stworzył żywej komórki, której DNA jest tylko elementem, ważnym ale nie jedynym. Jak na tę chwilę możliwość bycia "Stwórcą" to najważniejsza rzecz, której nie potrafi człowiek, a potrafi zmyślony lub realny Bóg, a fakt, że żyjemy, jest sprawiony tym, że ktoś go kiedyś zrobił.

3

człowiek zajmujący się w Liverpoolu transferami to magik. te ich transfery to jest po prostu shaw, Fekira będą chcieli odkupić inni za trzy razy tyle.

0

nikt nigdy nie udowodnił, że Bóg istnieje, nikt nigdy nie udowodnił, że go nie ma. Przynajmniej dopóki w laboratorium naukowcy nie stworzą życia od zera, nie ma o czym dyskutować z punktu widzenia naukowego...

27

tego transferu im zazdroszczę, świetny piłkarz, cena - jak promocja !

0

Real Madryt chce być jak Pogoń Szczecin za Antka Ptaka ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?