1

a mówił coś o sytuacji kiedy ten osioł z realu potraktował Kariusa łokciem ? analizował to ? ile on dostanie zawieszenia, jeżeli Roberto dostał 4 mecze ?

0

Webb również...

0

skoro morate sprzedali za 65 mln to czemu nie Bale'a za 200 ?

0

i ma zarówno charakter jak i umiejętności do bycia kapitanem, ale real wolał dać opaskę takiemu .... (każdy sobie może wpisać, co sądzi o ramosie).

0

przegrają w roku, w którym zostanie wprowadzony VAR. Gdyby był system powtórek dla sędziów, które mają już najpodrzędniejsze ligi świata, to prześcieradła nie dotarłyby nawet do finału. Można sobie zadać pytanie tylko, dlaczego od co najmniej 5 lat, Liga Mistrzów nie ma VARu ? Później można sobie odpowiedzieć na pytanie, kto w tym czasie najwięcej na tym skorzystał, a na końcu według zasady, nic nie dzieje się bez przyczyny... wyciągnąć wnioski.

0

sukcesy i jednego i drugiego śmierdzą jak koński zad

0

Brakowało mi wczoraj ze strony realu podziękowań dla Barcelony... tak naprawdę olewając rewanż z Romą Barca zaniosła na kolanach puchar do Madrytu, a była jedynym zespołem, który potrafi rywalizować i wygrywać z tymi klaunami. JA też czuję się wygrany, bo wczoraj tej żenady nie oglądałem.

1

Jeden grając stolec przez całe rozgrywki i wykorzystując wszystkie dary losu wygrywa rozgrywki a drugi wygrywa w pierwszym meczu 4:1 i uznaje że to koniec "rywalizacji" tyle w temacie

0

ok, to jest szansa, że może chociaż to odzyskają ...

2

Ktoś pamięta ile "Janusze" zapłacili za niego Milanowi ? Jak przychodził było mówione, że przy tak niskiej kwocie odkupienia można go później sprzedać znacznie drożej... "only in Barca"

0

marzę o posiadaniu takiego dystansu, może z czasem nabiorę, jak odejdą Ramosy, CRy, Marcely i Casemiry, a przyjdą znowu do Realu piłkarze z klasą (wielu już z nich takim jest jak Varane, Kroos, Nacho, Bale, Isco, Lucas)

1

Czy jest ktoś jeszcze, kto dzisiaj nie obejrzy finału Ligi Mistrzów z własnego wyboru ? Niestety mam przeczucie, że znów wyłączyłbym TV przy stanie 2:0, więc sobie daruję.

0

ja byłem jeszcze śmieszniejszy - wolałem Claudio Bravo i zastanawiałem się, co najlepszego wyprawia Barca pozbywając się Bravo a stawiając na MATS'a...

4

To teraz pomyśl sobie, jak bardzo pokonał statystykę Antoni Ptak, który kiedyś do Pogoni ściągnął chyba blisko trzydziestu Brazylijczów i żaden z nich nie potrafił prosto kopnąć piłki, a Pogoń zleciała z hukiem do drugiej ligi... Szczęściu trzeba pomagać, a nie przeszkadzać. Szczęśliwemu transferowi z pewnością pomoże wypalić to, że ktoś jest ograny jeśli nie w danej lidze, to chociaż na danym kontynencie. Poza tym chcę zwrócić uwagę na to, że w takiej Barcelonie nie ma meczy na aklimatyzacje. Wystąpi taki Mina na środku obrony, drużyna przegra mecze -> drużyna jest 3 pkty w plecy, które później mogą kosztować Mistrzostwo Hiszpanii. Tutaj margines aklimatyzacji jest wyjątkowo malutki, a piłkarz musi wchodzić do gry z marszu i ewentualnie się dogrywać, a nie uczyć gry z drużyną od zera.

16

Taka strategi ściągania piłkarzy z Brazylii i aklimatyzowania ich w Barcelonie wydaje mi się nierozsądna. Ok można "ustrzelić" stosunkowo atrakcyjną cenę, jak w przypadku Neymara się okazało (sprzedany został X razy drożej, choć tak naprawdę nie wiadomo do końca ile on kosztował), ale równie dobrze, można ustrzelić babola, albo strzelić sobie w kolano. I Barcelonie już zdarzało się strzelać sobie właśnie tak w kolano: Douglas, Kerrison, Henrique ... to piłkarzy za których trochę zapłacono, a nie mieli nawet iluzorycznego wkładu w grę pierwszej drużyny. Teraz Jerry Mina i Arthur kosztowali znacznie znacznie więcej. Ten pierwszy pokazuje już oznaki, że solidnym obrońcą może się nie okazać (ok, ktoś powie, że on potrzebuje czasu, aklimatyzacji itd. ale nie czarujmy się, że przeciętniaki z Levante i San Sebastian wkręcały go w ziemię jak Messi Ramosa i wygląda to mało obiecująco, to nie są szczegóły czy kwestia dopracowania taktyki, to wyglądało jak brak elementarnych podstaw gry w obronie i ustawienia, ale nie przesądzam i nie skreślam go, oby moje słowa w g***o się obróciły) . Tak czy inaczej zwracam uwagę na to, że Barcelona kompletnie nie korzysta np z "młodych gniewnych" Ajaxu Amsterdam czy Monaco (zeszły sezon). Piłkarzy brazylijskich oczywiście warto sprowadzać, ale po tym, kiedy cokolwiek pokażą w Europie a nie anonymousów prosto ze statku przypływającego z Ameryki Południowej. Nawet kosztem wyższej ceny.

9

Mam nadzieję, że w Hiszpanii nastanie kiedyś władza, która spojrzy na prawomocnosc działań "boskiego" Florentino ...

7

dużym błędem Sampaolego jest brak powołania dla Verona i Crespo ... co doświadczenie to doświadczenie, poza tym reprezentacja potrzebuje typowych zadaniowców (patrz Sławek Peszko).

0

1. messi, 2 ronaldinho, ...długo długo nic ...3 rivaldo.

2

Dziwi mnie brak Digne'a i Semedo w reprezentacjach, szczególnie, że ten pierwszy świetnie sprawdzał się grając w trójkolorowych. Didier uznał jednak, że Luka gra za mało w klubie i zabraknie mu ogrania, a to, że ma w kim wybierać wcale nie ułatwiało decyzji.

2

Semedo zagrał dużo lepiej, ale co do reszty - pełna zgoda.

7

-zakończenie passy bez porażki na ostatniej prostej
-wypad z Ligi Mistrzów

za jedno i drugie odpowiada zlekceważenie rywala, buta i wiara, że mecz wygra się sam... nie uczą się na własnych błędach od wielu wielu lat.

0

dać się zarżnąć w meczu z Realem by wyciągnąć Real, rozłożyć nogi przed Levante ... only in Barca

0

szkoda trochę, że nie potrafią założyć ataku pozycyjnego, Dembele z piłką przy nodze = strata

0

Verma - świetny obrońca i facet z klasą, tylko te cholerne kontuzje, bóg footballu nie jest sprawiedliwy...

0

moją zyskują również, tym większą jeśli prezentują taką postawę w meczach z Realem :)

6

Tom i Jerry na środku obrony jak na tę chwilę nie powalają...

1

jeśli Barcelona B spadnie, to dopiero będą mieli możlwiości adepci szkółki Barcy na rozwój. Obecna Barca B składa się w dużej mierze z piłkarzy wypożyczonych i sprowadzonych z innych klubów, którzy Barcy A nawet nie powąchają. W niższej klasie rozgrywkowej, jest szansa, że więcej młodzieniaszków będzie kopać piłkę i stamtąd znacznie wcześniej trafiać do pierwszej drużyny. Alena mógłby spokojnie teraz pojawiać się na ławce rezerwowych pierwszej drużyny i wchodzić koło 60 minuty, dlaczego tak nie jest ? Bo Barca B walczy o utrzymanie. Barca B powinna służyć Barcelonie A, tymczasem w drugiej lidze, to twór działający sam sobie (na tę chwilę), wręcz wstrzymujący rozwój niektórych zawodników.

0

brak paszportu...

2

no tak, to trochę utrudnia sprawę... no cóż, w takim razie może spróbuj zdobyć się na odrobinę obiektywizmu. Spójrz na ostatnie GD przez pryzmat pierwszej strzelonej bramki, później spójrz na przedostatnie GD i zobaczy pierwszą bramkę, a właściwie asystę Roberto do Suareza, a później odgrzeb sobie przed przedostatnie GD i przepiękny rajd Roberto w doliczonym czasie gry po którym Messi wywieszał na Santiago pranie :) No i można jeszcze do tego dołożyć rewanż z PSG i szóstą bramkę dla Barcy dającą awans :) To tylko te mecze wizytówki, z najsilniejszymi rywalami, kiedy Roberto był kluczowy, można oczywiście go nie lubić, ale jako piłkarza, trzeba oceniać go obiektywnie i ta ocena już tak niska jak piszesz raczej nie jest :)

0

$$$$$$

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?